Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

https://www.amazon.com/gp/product/B01I9JRP1A/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AG6JED5BUHYJO

bu model nasıldır? yurtdışındayken almayı düşünüyorum. yada bunun yerine şunu al diyebileğiniz bir şey var mı?

Hocam telefon zaten 1.100 TL'ye geliyor.

Kaydıdır falan derken 1.300 TL seviyelerine gelecek.

Türkiye'de kampanyalarla 1.500 TL'ye alabilirsiniz.

Bence 200-250 TL kar yapmak için 2 yıl Türkiye garantisinden vazgeçilmez.

En azından ASUS Zenfone 3 Deluxe falan tercih edebilirsiniz.

Ha, aldığınız ülkede kullanmaya devam edecekseniz orası başka.

Türkiye'de kullanacaksanız en azından %25-30 gibi kar edin derim.

Yani Türkiye'de 2.000 TL'ye satılan telefonu oradan kayıt masrafı dahil en fazla 1.500 TL'ye alın.

ama bu 4gb ram ve 64 gb depo versiyonu. türkiye'de satılan 3gb ram ve 32gb depo 1500tl. valla şu anda bulunduğum ülkeye sadece asus-lg-huawei-sony telefonları yollanıyor. maksimum bütçede 2000tl en iyi bunu bulabildim.zaten bu telefonu türkiye'de de baya beklemiştim, o kadar bekledikten sonra 3gb ve 32gb yi görünce vazgeçmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 13 Mayıs 2017; 21:32:5 >

• quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B01I9JRP1A/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AG6JED5BUHYJO

bu model nasıldır? yurtdışındayken almayı düşünüyorum. yada bunun yerine şunu al diyebileğiniz bir şey var mı?

Yani Türkiye'de 2.000 TL'ye satılan telefonu oradan kayıt masrafı dahil en fazla 1.500 TL'ye alın.

ama bu 4gb ram ve 64 gb depo versiyonu. türkiye'de satılan 3gb ram ve 32gb depo 1500tl. valla şu anda bulunduğum ülkeye sadece asus-lg-huawei-sony telefonları yollanıyor. maksimum bütçede 2000tl en iyi bunu bulabildim.zaten bu telefonu türkiye'de de baya beklemiştim, o kadar bekledikten sonra 3gb ve 32gb yi görünce vazgeçmiştim

Hocam çok değil, birkaç gün önce 64/4 GB versiyonu Vatan'da gece indirimi 1.500 TL'ye (Stok: 50 adet) satıldı.

Dediğim gibi illa alacaksanız ASUS Zenfone 3 Deluxe veya Huawei P10 Plus bakın.

Diğer bahsettiğiniz markaları tavsiye etmem.

2.000 TL bütçe yeter sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 13 Mayıs 2017; 21:48:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam çok değil, birkaç gün önce 64/4 GB versiyonu Vatan'da gece indirimi 1.500 TL'ye (Stok: 50 adet) satıldı.

hadi ya bunu bilmiyordum o fiyata bu model satılıyorsa zaten türkiye'den alırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hadi ya bunu bilmiyordum o fiyata bu model satılıyorsa zaten türkiye'den alırım

Şu an kampanyasız fiyatı:

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-3-64-GB-akilli-telefon.html

• dediğim gibi daha düşecek fiyatlar.

yurt dışındaysanız daha uygun fiyatlara bulmanız lazım.

neredesiniz ülke olarak?

zenfone alacaksınız zoom modelide ilginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

dediğim gibi daha düşecek fiyatlar.

neredesiniz ülke olarak?

Letonya . Burdaki telefon fiyatları pahalı. Amazondan almayı düşünüyorum o yüzden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

dediğim gibi daha düşecek fiyatlar.

neredesiniz ülke olarak?

Letonya . Burdaki telefon fiyatları pahalı. Amazondan almayı düşünüyorum o yüzden

evet Amazon doğru seçim olur.

• Arkadaslar zenfone 3 laserim var marsmelovda sarj bostayken gitmiyordu yani aksam wifi yi filan kapatiyordum sabaha kadar yuzde bir bile gitmiyordu ama nougata gecitim her zaman ki gibi aksam wifiyi kapattim sabah bosta yuzde 20 sarj yemiş bide telefonun wifi kalitesi düştü ceken yerlerde cekmiyor artik telefon nerdryse 2 haftalik daha guncellemeden sonra telefona format atmadim bundan olabilirmi

Biri yardim etsin arkadaslar lütfen sinirlerim bozuldu garantiye verimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, 2 ay kadar önce aldığım zenfone 3'te birkaç gündür kulaklık girişi çalışmamaya başladı. Ayrıca ghost touch denilen, ekranın belirli bir noktasına dokununca alakasız bir yerde de dokunmuş gibi olması olayı da sık sık olmaya başladı. Aynı sorunları daha önce yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyBlitz

Selamlar, 2 ay kadar önce aldığım zenfone 3'te birkaç gündür kulaklık girişi çalışmamaya başladı. Ayrıca ghost touch denilen, ekranın belirli bir noktasına dokununca alakasız bir yerde de dokunmuş gibi olması olayı da sık sık olmaya başladı. Aynı sorunları daha önce yaşayan var mı?

Burda ekranla ilgili aynı sorunları yaşayanlar oldu. Bir çok telefon için değişim kararı alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ_33_

Arkadaslar zenfone 3 laserim var marsmelovda sarj bostayken gitmiyordu yani aksam wifi yi filan kapatiyordum sabaha kadar yuzde bir bile gitmiyordu ama nougata gecitim her zaman ki gibi aksam wifiyi kapattim sabah bosta yuzde 20 sarj yemiş bide telefonun wifi kalitesi düştü ceken yerlerde cekmiyor artik telefon nerdryse 2 haftalik daha guncellemeden sonra telefona format atmadim bundan olabilirmi

Biri yardim etsin arkadaslar lütfen sinirlerim bozuldu garantiye verimi

mutlaka vibe cache yapın olmazsa fab ayarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: musted

quote:

Orijinalden alıntı: HeavyBlitz

Selamlar, 2 ay kadar önce aldığım zenfone 3'te birkaç gündür kulaklık girişi çalışmamaya başladı. Ayrıca ghost touch denilen, ekranın belirli bir noktasına dokununca alakasız bir yerde de dokunmuş gibi olması olayı da sık sık olmaya başladı. Aynı sorunları daha önce yaşayan var mı?

Burda ekranla ilgili aynı sorunları yaşayanlar oldu. Bir çok telefon için değişim kararı alındı.

O zaman hemen servise vermek mantıklı gibi duruyor. Cevap için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

ÖNEMLİ !

Arkadaşlar Zenfone 3 Laser kullanıcısıyım. Önceki yazılarımda yaşadığım sorunla alakalı servis süreci paylaşımlarım var. Süreç devam ettiği için bilgilendirmeye devam edeceğim.

Önceki yazılarımda cihazla ilgili yaşadığım sorunun videosunu sizlerle paylaşacağımı yazmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş daha aynı şeyi yaşamıştı.

Maksadım cihazı kötülemek değil, sadece bilgilendirmek. Telefonu gerçekten çok beğenmiştim. Benim için tek eksisi bataryanın geç dolmasıydı. Bunun haricinde f/p açısından kesinlikle alın derim. Cihazımın değişim/iade olayı onaylanırsa, hakkımı Zenfone 3 alarak değerlendirebilirim. Tam emin değilim başka markalara da yönelebilirim.

Benim yaşadığım sizin de başınıza gelirse diye düşünerek bu videoyu sizlerle paylaşıyorum.

Edit: Video kendi çekimimdir...

Video probleminizle alakalı hocam. Önceki sayfalarda bu problemle ve servis süreciyle ilgili paylaşımlarım var.

• Ben zenfone 3 max kullanıyorum rehberimdeki bir kişiyi bir başkasına sms olarak gönderemiyorum. Mms olarak gönderiyor ancak. Sms olarak gönderebilen var mı?

• Arkadaşlar son zamanlar bizim telefon kendi kendine ekran görüntüsü almaya başladı. Örneğin navigasyon açıkken, ekrana dokunmadığımız bir anda ekran görüntüsü alıyor. Ayrıca sms simgesinde 1 okunmamış mesaj var gibi uyarı var. tüm smsleri silsek bile o "1" kaybolmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Arkadaşlar son zamanlar bizim telefon kendi kendine ekran görüntüsü almaya başladı. Örneğin navigasyon açıkken, ekrana dokunmadığımız bir anda ekran görüntüsü alıyor. Ayrıca sms simgesinde 1 okunmamış mesaj var gibi uyarı var. tüm smsleri silsek bile o "1" kaybolmuyor.

1 kutucuğunun gitmemesi olayı bende de oluyor . 2 3 kere okunmamış mesaja girince kayboluyor.

Diğer sorununuzu yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: musted

Ben zenfone 3 max kullanıyorum rehberimdeki bir kişiyi bir başkasına sms olarak gönderemiyorum. Mms olarak gönderiyor ancak. Sms olarak gönderebilen var mı?

7 yıl önce çıkan nokia n8 yapabiliyorsa yapması lazım..

Tam bir telefonu beğenip alım aşamasına gelince sorunları olduğunu görüyorum.(yorumlar için teşekkürler) Şu android dünyası ne kadar problemli bir dünya!

Anlaşılan ekran vs kronik sorunlar var. Zenfone 3 alternatifi nedir ?

Not: n8'in , şu an halen bir çok yeni telefonda olmayan özellikleri var. ( hdmi çıkış, xenon gerçek flaş , carlzeis 12mp , otg , fm radyo+ fm verici vs.. )

Teknoloji ilerliyor özellikler kayboluyor.nasıl iş bu!

• Merhaba arkadaşlar. Ben zenfone 3 laser kullanıcısıyım. Dünden beri telefonumda ne video izlerken ne muzik dinlerken ne de radyo calarken hicbir sekilde ses gelmiyor. Bunun sebebi nedir nasil cozebilirim.

• Lenovo P2 1.500₺ iken bu Zenfone 3 Zoom neden 2.500₺ çıkar anlamak mümkün değil, donanım tıpatıp aynı, kamera farkı 1.000₺ eder mi

• Merhaba arkadaşlar. Kardeşime telefon bakıyorum. Sony Z5 Dual, Samsung Galaxy A5 2017 ve Asus ZenFone 3 ZE552KL arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

- Çok oyun oynanmayacak, oynansa da candy crush tarzı oyunlar olur heralde, yüksek performans isteyen oyunlar değil yani.
    - Müzik kalitesi benim HTC 10 kadar iyi olmasa da ona yakın ya da tatmin edecek bir telefon olması önemli.
    - Kamerası da fazla önemli değil ama iyi olursa tabi daha iyi.
    - Takılma, kasma ya da kronik sorunları olmasın.
    - Üst sınır 1800TL.

Bana kalsa bunlara değil aynı fiyata kat kat daha iyi olan xiaomi, lenovo, huawei modellerine bakardım ama malum kızlar Samsung ve başka 1-2 marka dışında bir şey bilmiyor, Sony ve Asus'a bile duyulmamış marka gözüyle bakıyorlar. Yanlış konuda tavsiye istemiş olabilirim ama Zenfone 3 kullanıcıları olarak Zenfone 3 ZE552KL hakkındaki fikirlerinizi de almak istedim. Zenfone 3 ZE552KL mi daha iyi bir seçim olur yoksa A5 2017 veya Z5 Dual mi?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.