Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cehaletim için kusura bakmayın arkadaşlar, bir dostum uyardı konu ile ilgili ben de şüphe duydum. Şimdi indirime girdik diye gidip zaten ucuz ürünü ucuza aldım diye sevinmeyeyim dedim.

Benim hattım avea (ttnet) faturasızdı. Faturalı vodafone'a taşıdım, 2-3 güne vodafone aktif olur dediler. O aktif oluncada telefonu alacağım. (ücretini ödemedim ama başvuru kağıdını falan doldurdum telefonun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Şu deluxe Türkiye ye bir türlü gelmedi arkadaş...

vodafone zenfone 3 ü 1350 tl ye veriyor ama aklım deluxe te

paralel ithalatçı hakkında çok fazla şikayet var.

değer mi sizce paralel ithalat almaya, cihaz seçemiyorum!!!!

Asus'un kendi servisi zaten dandik, paralel ithalatta da pek farklı olacağını sanmıyorum

Alın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrightSilence -- 7 Şubat 2017; 21:4:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıcı kulübüne katılmak isteyenler pm ile ulaşabilir

yakında konuya güncelleme gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deluxe bilmiyorum öylemi ama asuslar sıkıntılı olmuş hep
    çok sağlam mı bilemiyorum

2550 tl verip çöpe atmak çok hoş değil
    bi çevremizde deluxe kullanan yokki fikir edinelim biraz
    forumda da alan yok.
    geçen nerdeyse s7 alıyordum vazgeçtim. iyi cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 7 Şubat 2017; 21:36:49 >
  • korkuyorum korkuyorum kronik sorun çıkar diye alamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

korkuyorum korkuyorum kronik sorun çıkar diye alamıyorum

:) al sen o zaman....
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    gardaş alcamda dedimya tırsıyom bide shifdelete incelemesinde kamerada sorun var diyor odaklamada falan gece çekimde iyi değilmiş ayrıca hwp plus da ki incelemede kamerada parlama oluyor diyo yani kafamda deli sorular servis konusunda ki takıntım geçti huawei hariç hepsinin servisi b..tan zaten

• Arkadaşlar ben dosya yöneticisinden müzik adlı dosyaya girip herhangi bir mp3 şarkı açmaya çalışınca medya oynatılamadı veya dosya açılamadı diye hata veriyor. Bir de müzik çalar uygulaması telefonda yoktu ve ben indirdim ama eskisi gibi türkçe değil Google play'den indirdiğim Asus müzik çaları. Napmam gerek bunların açılması için

• quote:

gardaş alcamda dedimya tırsıyom bide shifdelete incelemesinde kamerada sorun var diyor odaklamada falan gece çekimde iyi değilmiş ayrıca hwp plus da ki incelemede kamerada parlama oluyor diyo yani kafamda deli sorular servis konusunda ki takıntım geçti huawei hariç hepsinin servisi b..tan zaten

6 ay honor7 de bizi baydın şimdi 6 ayda burada bayarsın artık, sen telefon falan alamazsın. Git iphone7 plus al ondada çıkar birşey çıkacak olduktan sonra. Evlenecek karı almıyorsun ya sorun olursa atarsın satarsın yani nedir bu.

• rizelikipcak kullanıcısına yanıt
    Ben telefonda yüklü olarak gelen google play müzik uygulamasını kullanıyorum.İndirdiğim bir müzik direk geliyor oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deae

quote:

6 ay honor7 de bizi baydın şimdi 6 ayda burada bayarsın artık, sen telefon falan alamazsın. Git iphone7 plus al ondada çıkar birşey çıkacak olduktan sonra. Evlenecek karı almıyorsun ya sorun olursa atarsın satarsın yani nedir bu.

Sesli güldüm efsane cevap

• Dün ben de Zenfone 3'ü Vodafone'dan nakit olarak aldım. İlk izlenimlerim telefon oldukça hızlı ve şarjı oldukça uzun gidiyor. Arayüz akıcı ve kullanışlı. Kasa kaliteli ve estetik. Kulaklık ve ses kalitesi çok iyi. Parmak izi sorunsuz çalışıyor, anında tanıyor. Fotoğraf başarılı. Arkası çok kaygan ve elinizden kayıp düşürmeniz olası. Kılıf kullansanız bu sefer de bu estetik güzelliğe yazık edeceksiniz. Ekran koruma işi ayrı bir sıkıntı. Piyasada tam koruma sağlayan bir ekran koruması sanırım yok. Kullandıkça tecrübelerimi paylaşacağım.
  • Deae kullanıcısına yanıt
    Ne diye baydım honor 7 de sizi sana bi şey yazmamışım etmemişim sen niye geriliyosun iyi alalım 1700 e yok yok bu iyi değil sat 1400 e başka birini al aaa buda iyi değilmiş bunuda satayım yenisini alayım böyle mi yapalım yazdığımızda küfür yok hakaret yok geyiğine iki mesaj yazdık laflara bak

• merhaba arkadaşım, ayarlar-dil ve giriş-ZenUI klavye tıkla orda tuşa basıldığında ses çıkar ayarı var ordan kapata bilirsin.
  • VenoSa kullanıcısına yanıt
    Vodafone de satılan zenfone 3
    Bayii de hem siyah hem beyaz satılıyor.
    Gittiğin bayiide yoksa başka vodafone bayii ne siyah bakabilirsin.
  • zenfone 3 deluxe bekleyenler bu videoyu iyi izlesin , özellikle telefonun yan tarafı (02:47 den itibaren) beni hayal kırıklığına uğrattı . cidden telefondan soğudum bir anda .

not ; zenfone 2 kullanıcısıyım , zenfone 3 e geçmeyi düşünüyordum . şu saat itibari ile deluxe modeli kesinlikle almam .
  • alipasa312 A kullanıcısına yanıt
    işte bende yüklü olan bir müzik uygulaması olmadığı için google play'den asus müzik yazıp o uygulamayı indirdim ama ingilizce falan.

neyse, mp3 mp4 gibi her uzantıyı açan bir apk var mı bildiğiniz?
  • vatanda satılan zen 3 laser de
    32gb rom 4gb rom görünüyor
    sizce
    zen 3 laser mi
    lenovo k6 note mu?

k6 note da 3gb ram 32 rom var ve 4000 mah pil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

zenfone 3 deluxe bekleyenler bu videoyu iyi izlesin , özellikle telefonun yan tarafı (02:47 den itibaren) beni hayal kırıklığına uğrattı . cidden telefondan soğudum bir anda .

not ; zenfone 2 kullanıcısıyım , zenfone 3 e geçmeyi düşünüyordum . şu saat itibari ile deluxe modeli kesinlikle almam .

Hocam elli tane kılıfa damperli cama vs sarıp sarmalayıp kullanıyor millet telefonu videodakilerin gerçek yaşamdaki kullanımla ilgisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BennyGood

quote:

Orijinalden alıntı: ozyvet

bugun bestbuy dan 130 dolara zenfone 3 max alacagim

vergi ve kargo dahil kaç dolara geliyor?

Geçen hafta amerika best buy dan bizzat aldım. Tax dahil 139 dolar

2 gb ram , 16 gb olan pil olayı harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyvet -- 8 Şubat 2017; 19:31:52 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.