Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Radyosu nasil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: notther

Selam arkadaşlar,
    İtalya'dan bu telefonu almak mantıklı mı? Bir de bu 4GB ram 64GB hafıza gözüküyor. Ne diyorsunuz?

https://www.amazon.it/Asus-ZenFone-Smartphone-Dual-SIM-Italia/dp/B01L29XI4M/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1486182971&sr=1-1&keywords=asus+zenfone+3

Ya da Samsung A5 2016 mı seçmeliyim?

https://www.amazon.it/Samsung-SM-A510F-Smartphone-pollici-Android/dp/B018WFZ1NU/ref=sr_1_11?s=electronics&ie=UTF8&qid=1486183263&sr=1-11&keywords=samsung+a5+2016

Samsung A5 2016 bu telefonun muadili değil ki. Ne işlemci ne ekran nede yazılım olarak. Android 7 de almayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an gidip alabilirim fakat zenfone 2 sorunlu bir telefon malumunuz aynı dertleri yaşayan var mı bu alette cevap bekliyorum almalıyı mıyım ?
  • Ekranı tamamen kaplayan sağlam ekran koruyucu bulabilen var mı?

• naak98 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum bi sıkıntısı yok özellikle kontrol etmemi istediğin bir şey varsa söyleyebilirsin

• Arkadaşlar zenfone 3 laser kullanıp da bazen geri tuşu çalışmayan var mı? Bende son 2-3 gündür 2-3 defa oldu. Androiddenmi, normalmi yoksa telefondan mı bi sıkıntı mı var anlamadım. Normalde başka bi sıkıntısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jennes -- 4 Şubat 2017; 20:44:1 >
  • Arkadaşlar zenfone 3 vodafone'dan almayı düşünüyorum peşin olarak. Huawei P9 lite almayı düşünüyordum bu fiyatı görünce vazgeçtim.
    Arkadaşlar bu telefonu alıp bir sıkıntı yaşayan herhangi bir yönünden sıkıntısı olan var mı ?
    artı ve eksilerini değerlendirebilir misiniz
  • bende alacamda kronik bi sorun vardır diye korkuyorum kimsenin aldığı yok telefonu ya da çok sorunsuz kimse yazmıyo ama geçen biri dokunmatikte sorun var yazmış kıllandım çünkü eşimde zen6 vardı onda da dokunmatik sıkıntısı var dı asus bu işi yapamıyor dedim galiba kimsede bi şey yazmayınca korkumdan alamadım

• Dokunmatik sıkıntısı vs yok 10 gündür kullanıyorum arayüzüne hemen alışamadım Huawei den sonra ama güzel telefon yapmış Asus.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Şarj durumu ve ekran nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyl

Şarj durumu ve ekran nasıl?

Ekran muhteşem, şarj henüz oturmadı yeni.cihaz ama ben günde 10 saat oyun oynayan biriyim şarj hesabı yapmam biraz zor. Bekleme modunda hiç azalmıyor şarj.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Radyo cekimi nasil yarin bende alcamda 1350 tl vodafonda 1 yil kalma sozuyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Radyo cekimi nasil yarin bende alcamda 1350 tl vodafonda 1 yil kalma sozuyle

Radyo canavar gibi çok net, kulaklık ve ses zaten pro, bir telefonda bu ses kalitesi muhteşem.

• Şarj olayı güzel 7-8 saat ekran süresi alıyorum bugün denedim sıfır sarjdan %100e 1 saat 50 dk sürüyor ekran parlaklığı bayağı yüksek radyo yu denemedim hic. kapasitif tuşlarda hic sorunum olmadı zenfone 6 da da böyle bir sorunum olmadı

• Merhaba arkadaşlar vodafone'den bende zenfone 3 aldım şimdilik herhangi bir soru görünmüyor.

Zenfone 3 için ekranı tamamen kaplayan kırılmaz cam önersi olan varmı acaba ben bir kaç yerde buldum ancak
    sadece ekranı kapatan kapasitif tuşları açık bırakanını buldum. Ekranın tamamını kapatan varmı acaba?
  • Beyler ikiyüzlira fazlasına a5 2017 mi yoksa zen 3 mü

• Birde gps kullanan var mı zank diye buluyo mu bide arkadaşın biri dokuatik sorunu yaşıyordu galiba

• efecen84 kullanıcısına yanıt
    Vodafone şubelerde var ön kameranın ordan kapasitif tuşların altına kadar iniyor komple kapsıyor bi bak istersen sadece yanlarda inceden bi boşluk kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Beyler ikiyüzlira fazlasına a5 2017 mi yoksa zen 3 mü

Şahsen a5'i denemedim a7 2017 bekliyordum 2500 tl gibi uçuk bir fiyat gelince vazgeçtim a serisine o fiyatlar fazla ama tercih meselesi tabi

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.