Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ah_1903

Birde gps kullanan var mı zank diye buluyo mu bide arkadaşın biri dokuatik sorunu yaşıyordu galiba

Gps te ve dokummatikte sıkıntı yok gayet hızlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yağız volkan Y kullanıcısına yanıt
    O fiyata zaten almam alamam da a5 1600 e falan alırsa diye dedim

• quote:

O fiyata zaten almam alamam da a5 1600 e falan alırsa diye dedim

Hocam daha fazla para verip daha düşük bir cihaz almanın mantığı nedir? A5 i bu cihazla kıyaslamak?

• yağız volkan Y kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim bu akşam iş çıkışı vodafone gidip bakayım.
  • Deae kullanıcısına yanıt
    çok saçma olur hocam bu cihazla g5 s7 edge ıphone 7 plus kıyas ediniz resmen aşağılamak bu
  • ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Asusun diğer modellerini kullanmadım bilmiyorum ama 1,5 haftadır zenfone 3 laser kullanıyorum dokunmatiği arada çıldırıyor arada geri tuşu da algılamıyor ben almayın derim

• Arkadaşlar bugün Vodafone bayisine gittiğimde oradakiler casper via a1 önerdiler kafam karıştı siz ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: veilben

çok saçma olur hocam bu cihazla g5 s7 edge ıphone 7 plus kıyas ediniz resmen aşağılamak bu

Aynen tutupta android7 güncellemesi bile almayacak, oyunlarda sürekli donan dandik ekran kartlı A5 2016 ile kıyaslamak gerçekten aşağılamak.

• Deae kullanıcısına yanıt
    ben anlatamamışım a5 2016 değil 2017 yi sormuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: Jennes

Asusun diğer modellerini kullanmadım bilmiyorum ama 1,5 haftadır zenfone 3 laser kullanıyorum dokunmatiği arada çıldırıyor arada geri tuşu da algılamıyor ben almayın derim

youtube ta bir videoda zenfone 3 deluxe ün tuşları çalışmıyordu, linki aşağıda
    adam reset atınca düzeldi...
    https://www.youtube.com/watch?v=1NVRYem2700
  • quote:

ben anlatamamışım a5 2016 değil 2017 yi sormuştum

2017 nin fiyatı 1980 tl piyasada arada 600 tl fark var vodafona göre.

Teknik olarak sadece ekran kartı üstün o kadar, asusta o açığı ses kalitesi ile kapatıyor. Kamera işlemci vs hemen hemen aynı A5 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 6 Şubat 2017; 20:22:37 >
  • beyler bir voadafone turkcel ya da tt net bayi sıfır telefonda kaç tl kar edebilir mesela g5 in gelişi kaçtandır bunlara bilen fikri olan var mı

• ugarb kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilk fırsatta deneyeceğim

• Telefonu dün vodafone'dan kontratlı olarak aldım.
    Çok sık telefon değiştiren ve model takip eden biri değilim.
    Eski telefonum HTC One M7'ydi.
    Alır almaz Asus'un bloatware'lerini temizledim.
    Telefon gayet hızlı. Kamerasının çok test edemedim ama dün gece bir kaç dış çekim yaptım.
    Karanlıkta ve düşük ışıkta performası bence iyi.
    Gelelim eksi demesek bile rahatsız eden kısımlara.
    Asus'un Zenmail programı cihazda kurulu gelmiyor.
    Store'dan kurmak istediğinizde cihazla uyumlu olmadığı söyleniyor.
    Mecburen outlook kurmak zorunda kaldım.

Bu çok büyük bir sorun değil ama yine de canınızı sıkabilir.
    Kulaklık girişi için Asus CTIA standardını kullanıyor.
    Elinizde 3 tuşlu OMTP bir kulaklık varsa tuşları olması gerektiği gibi çalışmıyor.
    Müzik dinlemek için alacaksanız ve mevcut kulaklığınızdan memnunsanız bunu da göz önüne alın.

İlk Asus telefonum. Zen Ui'den gayet memnun kaldım.
    Aksesuar konusu biraz sıkıntılı.
    Vodafone'un verdiği ekran filmi telefona tam oturmuyor.

Aliexpress'ten tam oturan ekran filmi siparişi verebilirsiniz.
    https://www.aliexpress.com/item/Zenfone-Go-ZB551KL-ZC451TG-Premium-Tempered-Glass-For-Asus-Zenfone-3-MAX-ZC520TL-ZC553KL-Laser-ZC551KL/32777499128.html?spm=2114.13010608.0.0.D1eBqj

Yine normalde kullanmam ama sırf meraktan şu kılıfı da sipariş ettim:
    https://www.aliexpress.com/item/Slim-Shell-Smart-View-Auto-Sleep-Wake-Function-Phone-Bag-Leather-Case-Flip-Cover-Shockproof-Holster/32664481011.html?spm=2114.13010608.0.0.D1eBqj

Henüz ürünler gelmedi. Kaliteleri konusunda bir yorum yapamam.

• Arkadaşlar ayarlar kısmından ses ve titreşimlerden tuş takımı seslerini kapatmama rağmen hala klavyede yazı yaşarken ses çıkıyor. Bunu nasıl kapatabilirim?
  • Bide şu şekilde deneyin whatsup'i açın klavyenin sağ üste 3 tane nokta var orayı tıklayıp klavye ayarlarından bide bakın belki etkisi olabilir

• Arkadaşlar bir konuya dikkat edin ses tuşlarından zil sesini kısarken fazla basarsanız rahatsız etme moduna geçiyor o konuya dikkat edin sıkıntı çıkartabiliyor bazen sakat bi durum

• Selam arkadaşlar VODAFONE ZENFONE 3 1350 TL'ye alan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum.

Biliyorsunuz Zenfone 3 Laser var, sonu 51 ile bitiyor. Bu sanıyorum ki daha ucuz zaten ve özellik olarak kötü.
    Bir de model numarasu sonu 52 ile biten var, bu normal Zenfone 3.

Sormak istediğim Vodafone'da satılan ürün model nosu 51 le biten, Zenfone 3 mü , yoksa gerçek olan mı ?

Alan arkadaşlar kontrol ederse sevinirim.

Bir de neden bu başlık top başlık olarak yükselmiyor onu da anlamadım nerede bu zenfone 3 bekleyenler fiyat düştü 1350 'ye

SON olarak, Vodafone'da sadece beyaz rengi mi satışta, orda çalışan çocuk bana öyle söyledi. Siyah alabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VenoSa -- 7 Şubat 2017; 19:22:57 >
  • Hocam Vodafone da 1350 tl ye satılan Zenfone 3 modeli.Zenfone 3 Laser modeli 1299 tl fiyat etiketi ile satışa sunuldu ve sizin bahsettiğiniz model Laser değil

• quote:

Orijinalden alıntı: VenoSa

Selam arkadaşlar VODAFONE ZENFONE 3 1350 TL'ye alan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum.

Biliyorsunuz Zenfone 3 Laser var, sonu 51 ile bitiyor. Bu sanıyorum ki daha ucuz zaten ve özellik olarak kötü.
    Bir de model numarasu sonu 52 ile biten var, bu normal Zenfone 3.

Sormak istediğim Vodafone'da satılan ürün model nosu 51 le biten, Zenfone 3 mü , yoksa gerçek olan mı ?

Alan arkadaşlar kontrol ederse sevinirim.

Bir de neden bu başlık top başlık olarak yükselmiyor onu da anlamadım nerede bu zenfone 3 bekleyenler fiyat düştü 1350 'ye

SON olarak, Vodafone'da sadece beyaz rengi mi satışta, orda çalışan çocuk bana öyle söyledi. Siyah alabilen var mı?

Vodafonun sattığı 2 ile biten asıl zenfone3.

Şu an 1650 tl civarı piyasada.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.