Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.419
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Türkiye'ye gelecek modeller yine belli olmus. 1.8 ghz

kaynak
  • Telefon 1000 tl altında gelmez o kesin 2gb olan seçeneği gelir. Kesin olarak 4gb olanı gelsede hemen satılır stok sıkıntısı olur gibi. Telefonun s810 yakın bir performans sunacağı gösterilsede o kadar olcağını zannetmem belki s805 yakın bir performansda yeterlidir diyebilirim. Çift sim kartlı olarak gelceğini sanmıyorum bence Asus 4gb modeli getirmeyi düşünürse tek sim kartlı olarak gelir. Bakalım bekleyip görücez Marta kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Türkiye'ye gelecek modeller yine belli olmus. 1.8 ghz

kaynak

Benim görüşüm hocam. Telefon 2.0 tanıtılırken Türkiyeye 1.6 gönderdiler sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de Zenfone Zoom var o da gelir mi acaba ülkemize?
  • 1200 liraya gelmesi çok ama çok kötü olur. Hele martta s6 falan çıkacak, g2 g3 s5 in fiyatları düşecek. Bir de z3560 ile gelirse ölü doğar diyim. Ama bence Asus bizi üzmez. PCde de tercih ettiğim bir marka. Bizi şaşırtacaklarına dair içimde bir his var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarim Asus Turkiye bu sefer kirpilmamis versiyonunu getirir bu telefon z3580 ve 4gb ram le cazip bir fiyata gelirse piyasayi sallar eger bu seferde Asus Turkiye kirpilmis versiyonu olan z3560 lisini getirirse diyecek soz bulamiyorum onlara.

z3580 ve 4gb ram lisinin cazip bir fiyata gelmesi dilegiyle
  • beyendim eyer uygun bi fiyatan satılırsa hiç düşünülmeden alınması gereken bi telefon :)

• Zenfone Zoom da işlemci olarak Intel Atom Z3580 var..

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_zoom_zx550-6918.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 8 Ocak 2015; 13:02:00 >
  • Umutlanmayın çok fazla,

Kullanmayanlara bakmayın kağıt üzerinden okudukları bilgilerle artislik yapıyorlar, Mesut bey bile elindeki telefonu uygulama yüklenmeden net bilgi veremeyeceğini belirtmiş Ama onlar aşmış ya konuşuyorlar işte. Asus piyasada çok yeni Zenfone 6 kullandım, yazılımsal ve donanımsal bir çok eksikleri var. Örneğin Telefonun bataryasını tamamen vasat, günü gününü tutmuyor ve ne zaman kapanacağını bilemiyorsunuz çünkü telefon %1 e geliyor ve saatlerce orada kalıyor. Bu çok ama çok ciddi bir sorun. Daha sonra telefon zaman geçtikçe dokunmatik hasssasiyetini kaybediyor. Saçma sapan şeyler yapıyordu. (Her saniye değil, ama ciddi rahatsız edici) Kamerası ise vasat ötesi, düşük ışıkta bir hiç zaten. 13mp e falan asla aldanmayın.Bunlar aklıma ilk gelenler daha bir çok kranik sorunu var Zenfone ilk serinin.

Ha birde Eğer Haziran sonunda gelecekse ülkemize hiç alınmaz bu telefon çünkü elde kalmışlar yollanacak, belli. Nerden biliyorsun derseniz, girin bir yabancı sitelere (forum olur blog olur) birde bizimkilere girin, adamlardaki sorunlu telefon sayısıyla bizimkileri karşılaştırın.

• Islemci olarakta 801 e yakin zaten z3580 in testleri var
    http://browser.primatelabs.com/geekbench3/search?q=Z3580

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • psyshock P kullanıcısına yanıt
    Görmüştüm skorlarını.İşlemcide s805 e de yakın s801 e yakın olduktan sonra.64 bit desteğiyle puanı da artabilir.
    Birde asus grafiklerde web benchmarklarını koymuş ki burada snapdragon 800-805 in güçlü olmadığı bir yer.İntel bu işlemci ile a7 yi bile geçmiş bu testte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 8 Ocak 2015; 13:28:50 >
  • Radyosu ve görüntülü arama destegi var mi?

Edit: Radyosu yokmuş. Suankilerde görüntülü arama olmadigina göre bunda da olmayacak gibi. Benim için çikmadan çöp oldu bile.

Türkçe harfler sapıttı anlamadım nedendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 8 Ocak 2015; 13:33:53 >
  • Yeni tanıyacağımız Çin firmaları piyasayı sallayacak diye beklerken eski bir tanıdık yapacak anlaşılan bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuexSeeL -- 8 Ocak 2015; 13:47:34 >
  • Mesut bey, emeğinize teşekkür ederim, her zaman ki gibi harikasınız; ancak tasarımı beğenmedim, biraz kaba duruyorsa da f/p telefonu olarak alınabilir. Bu durumda aklıma takılan kameranın çekim kalitesi; yani f/p telefonu ise eğer modlarla süsledikleri kameranın çekim kalitesi o kadar da iyi olmaz diye düşünüyorum.
    Umarım yanılıyorumdur.

• Antutu testide 39binmis zaten exynos 5420 nin vs altinda kaliyor s800-s801 arasinda diyebiliriz islemci biraz daha guclu olsada genel olarak performansi fiyatina gore iyi 2013amiral gemileri ayarinda ama onlarda zenfone 2 ciktiginda yakin fiyatlara alinabilirler.4gb ram olmaz ama cok onemli birsey degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 8 Ocak 2015; 13:57:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Umutlanmayın çok fazla,

Kullanmayanlara bakmayın kağıt üzerinden okudukları bilgilerle artislik yapıyorlar, Mesut bey bile elindeki telefonu uygulama yüklenmeden net bilgi veremeyeceğini belirtmiş Ama onlar aşmış ya konuşuyorlar işte. Asus piyasada çok yeni Zenfone 6 kullandım, yazılımsal ve donanımsal bir çok eksikleri var. Örneğin Telefonun bataryasını tamamen vasat, günü gününü tutmuyor ve ne zaman kapanacağını bilemiyorsunuz çünkü telefon %1 e geliyor ve saatlerce orada kalıyor. Bu çok ama çok ciddi bir sorun. Daha sonra telefon zaman geçtikçe dokunmatik hasssasiyetini kaybediyor. Saçma sapan şeyler yapıyordu. (Her saniye değil, ama ciddi rahatsız edici) Kamerası ise vasat ötesi, düşük ışıkta bir hiç zaten. 13mp e falan asla aldanmayın.Bunlar aklıma ilk gelenler daha bir çok kranik sorunu var Zenfone ilk serinin.

Ha birde Eğer Haziran sonunda gelecekse ülkemize hiç alınmaz bu telefon çünkü elde kalmışlar yollanacak, belli. Nerden biliyorsun derseniz, girin bir yabancı sitelere (forum olur blog olur) birde bizimkilere girin, adamlardaki sorunlu telefon sayısıyla bizimkileri karşılaştırın.

Kardeşim bende zenfone6 kulanıyorum şuan, dediğin %1 pil sorunu bende hiç olmadı.

Dokunmatik bazen kafayı yiyor 2 3 saniyeliğine ama günde 1kere oluyor olursa.

Pil yüzdesi gerçeği yansıtmıyor çünkü son güncelleme bozdu, güncellemeyi kaldırdılar bu yüzden. Bi sonraki güncellemede düzeltilecegine inanıyorum.

Pil stabil değil dedin. Het gün en az 6 saat ekran alıyorum. 1 2 Defa 5.5 saat aldım.

800 lira verilen bi telefon sonuçta. İllaki sıkıntıları olacak. Ama kullanımı etkileyen bi sıkıntısı yok.

Asus beni çok memnun bıraktı. İmkanım olursa zenfone 6yi satıp zenfone 2 alacağım. Çevremdekiherkesede tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1000 TL'den aşağıya bekleyenler çok bedavacı insanlar olur. Bu telefon 1000 TL üzerinde gelmeli ve gelecektir de he çokta aşmaz. 1200 TL civarı olur. Hak ettiği bir fiyat zaten.

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Radyo var

• huawei g7 300 dolar fiyatıyla Turkiyeye 999 tl den geldi. Bu da 250 dolar fiyatiyla 999 tl yi asmamali. Cihaz fiyatlarini karsilastiriken onda 4 gb ram var digerinde 2 var diye karsilastirmamak lazim. Aslolan avrupa satis fiyatidir. Yalniz 250 dolar hala resmi aciklama degil. biraz daha beklemek lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknosizm -- 8 Ocak 2015; 14:28:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

1000 TL'den aşağıya bekleyenler çok bedavacı insanlar olur. Bu telefon 1000 TL üzerinde gelmeli ve gelecektir de he çokta aşmaz. 1200 TL civarı olur. Hak ettiği bir fiyat zaten.

Bedavacı insanlar mı ? İşte Türkiye'nin çoğunluğunu yansıtan ve malum partinin kazanmasını sağlam kafa yapısını yakalamış durumdayız.

250 Dolardan bahsediyoruz 250 ! Dolar kurundan haberin var mı senin ? 2.32 dolar kuru var.Çarp bakalım kaç çıkıyor sonuç ? 580 Lira. Saçma sapan vergilerle telefonu 420 lira kazık sokmak vergisi ile 1000 tl'ye mi alacağız ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.