Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırpılmayacaksa burayada gelsin

• İşlemci eğer cozurtmassa bu telefon için 1200-1300 lira gibi rakamlar ucuz olur.
  • oculus rift bak bırak zenfonu falan

• Büyük ihtimal Z3580 işlemcili modeli buraya gelmez.

• Asus F/p canavarı geliyor,diğer bütün cep telefon markaları dağılabilir.2000 tl ye amiral gemisi diye lanse edilen tüm fahiş fiyatlı telefonlara nispet yapar gibi gelecek olan bu telefon fiyatlandırma olarak ta maksimum 1000 tl olacaktır.Türkiye'de satışa sunulacak olan günü şimdiden iple çekiyorum.Asus u yıllardır bilgisayar komponentlerinde hep başı çekiyordu,şimdi sıra Akıllı telefon pazarına geldi...

• Çok güzel cihaz.
  • Asus yine yapmış yapacağını , 805'i geçen performans ,ve diğer özellikler karşılığında tavsiye edilen satış fiyatı 250$ civarı...

1-Türkiye'ye gelirse 1000TL olsun diye neden temenni ediyorsunuz ,250$ seviyesi diye ilan etmiş adamlar...
    2-Vestel ,GM ,Casper ve diğerlerine geçmiş olsun ,hele hele 2000-3000TL amiral gemilere çok büyük geçmiş olsun...
    3-Asus Türkiye umarım bozuk malları toplayıp bizim piyasaya kakalamaz...

Üst sınıf model isteyen alsın kullansın hakedici bir fiyata ,adamlar daha ne yapsın telefon dolma mı saracak anlamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 8 Ocak 2015; 9:48:20 >
  • 1000 lira altına boşuna beklemeyin gençler. Telefonun 1200 liradan aşağı olmaz 4 GB ramli model için demedi demeyin.

• Global dağıtımı bir gerçekleşsin o zaman asıl konuşuruz şimdilik donanım ve fiyat açısından gayet güzel telefon .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 8 Ocak 2015; 10:16:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Global dağıtımı bir gerçekleşsin ozaman asıl konuşuruz şimdilik donanım ve fitay açısından gayer güzel telefon .

çift hat olması mukemmel olmuş

• Tamam arkadaşlar çok güçlü telefon fiyatına göre de gpusu bir S805 kadar kuvvetli değil.
    S810 la arasında uçurum var denilebilir.Bu telefon doğrudan s801 in rakibi.

• Bahsi geçen rakamlara yakın bir fiyattan satılırsa diğer bütün markaların kendini toparlaması gerekecektir. Bazı şeylerin kırılma noktası cihazlar vardır 250 dolar civarı olursa o etkiyi yaratabilir diye düşünüyorum.

Teşekkürler bizde çok beğendik burdan gördüğümüz kadarıyla.
  • Zen 6 ile benzer fiyattan cikacak. Ama bize 2gb ramli modeli gelecektir. Tabi 4 gb ve 2gb ikisi birden satilirsa daha iyi olur.

• Mesut, bana göre; bugüne kadar izlediğim videoların içinde ses tonuna hakim olduğun ve tizleştirmediğin, dolayısı ile tonlamanla da işe hakimiyetinin pekiştirdiğin en iyi incelemen olmuş. Tebrik ederim, bu şekilde devam et. Sınıf arkadaşın olarak gurur duydum.

Bence de alınası, iyi bir telefon olmuş. İnşallah 1000 TL altında bir fiyatla gelir.

4K bir televizyon parasını telefona vermek insanın zoruna gidiyor. Android işletim sisteminde (Fiyatı ucuzlamış eski bayrak gemileri hariç) 900-1000TL altı tüm telefonlar çöplük ve kullanım olarak keyif vermiyorlar. Asus bu noktada tüm anroid telefonlardan sıyrılmış. Bu telefona göre fahiş fiyata bir-ki milisaniyelik farklar sunan telefonlara kapak olmuş.
    Keşke Windows'lu bir modeli de çıksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybey -- 8 Ocak 2015; 11:28:06 >
  • Yorum surda bulunsun asus yapmis yapicagini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye gelecek modeller yine belli olmus. 1.8 ghz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkörtıl -- 8 Ocak 2015; 11:43:10 >
  • asus zenfone 5 alıp aylardır oynadıgım ironforcu oynayamadıgım için eşime verdim hiç bir oyunda kasmazken discovery de bile oynayabiliyorken zenfone 5 te kare kare ilerlemekten oynanmıyor bunda da aynı problem olurmu merak ettim

• 2.499 TL ye 4K TV aldım gidip te bir telefona 2000 TL verilmez herhalde..Asus ta ülkemize 1000 TL altında bir fiyatla gelirse çok satılır kesinlikle...Tüm markaların amiral gemileri 2000 TL üstünde ve gerçekten fiyatlar çok fahiş...

• Vestel böyle konularla gelsin bizim karşımıza

ASUS ucuz olsun diye İntel kullanmış. 4GB RAM ile reklamını da yaptı.

Pili büyük olsun diye inceltmeye uğraşarak para harcamamış.

İntel fazla güç harcasa bile pil büyük. 3000 mAh Ama 11 mmm olsun ne olcak sonuçta ucuz ve güçlü. O sim kartları pilin üstüne koymasa incelir o cihaz biraz ama vardır bir bildikleri ne diyelim.

5 MP ön kamerada standartı biraz üste taşımış. Özçekime panorama da iyi fikir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.