Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    edit: 4gb ram olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufloria -- 8 Ocak 2015; 14:35:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

250 Doların içinde çindeki %17 vergide dahildir. Onuda düşmek lazım sanırım.

O zaman 481 Tl geliyor. Eğer 1000 tl gibi bir fiyatla giriyorsa , 519 Tl gibi bir rakamla soyuyorlar bizi , her zamanki gibi.
  • Bende Samsung Galaxy S3 var sizce satip asus zenfone 2 alsam mantıklı olur mu cunku zenfone u tasarim olarak falan cok begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar belli , dolar kuru belli , 1000 Tl üzeri gelmeli diyorlar birde şaka gibi arkadaş.Sizin matematiğiniz de mi yok yoksa , çok zenginsiniz parayı harcayacak yer bulamıyorsunuz da devlete vergi mi verelim diyorsunuz ?
  • 250 Dolar 580 tl yapıyor, hadi 600 de.
    +400 neden ? zaten bu adamlar 250 dolardan değil daha düşük fiyata alıp satacaklar. Tamam vergi dersin bilmem ne dersin. Bu telefonun fiyatı neden 2 katına çıksın.

Note 4 Yurt dışında 800 Dolar, 1800 1900 arası fiyata denk geliyor türkiye de 2300. Onda bile 500 tl fark var ki fiyatı fazla olduğu için vergisi vs fazla.

Azcik mantıklı konuşun. Zenfone 6 da 200 250 satılıyor yurtdışında. 800 liraya satılıyor ama bu neden 1000+ fiyat olmalı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comandante Alex

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcankorkmaz

1000 TL'den aşağıya bekleyenler çok bedavacı insanlar olur. Bu telefon 1000 TL üzerinde gelmeli ve gelecektir de he çokta aşmaz. 1200 TL civarı olur. Hak ettiği bir fiyat zaten.

Bedavacı insanlar mı ? İşte Türkiye'nin çoğunluğunu yansıtan ve malum partinin kazanmasını sağlam kafa yapısını yakalamış durumdayız.

250 Dolardan bahsediyoruz 250 ! Dolar kurundan haberin var mı senin ? 2.32 dolar kuru var.Çarp bakalım kaç çıkıyor sonuç ? 580 Lira. Saçma sapan vergilerle telefonu 420 lira kazık sokmak vergisi ile 1000 tl'ye mi alacağız ?

Bravo hocam +1907

@DonhanımNaber +2015

Zenfone 6 800 bandından giriş yaptı, Huawei G7 300$ ama 999 TL'den giriş yaptı bu cihaz maksimum 1000 TL ve altından giriş yapmalı. Neticede kanat takıp uçurmuyor bizi, kendini ıspatlamaya muhtaç mobil işlemci kullanılıyor kağıt üzerinde 810'a rakip gibi görünebilir ama biraz detaylı baktığımızda 801'i geçip 805'e rakip olabilir gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta1907 -- 8 Ocak 2015; 14:50:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Lg'den arka tuş tasarımını tamamen alsaydın bari, güç tuşunun yukarıda olması kötü olmuş.Ayrıca 4GB RAM'li telefon yapıyorsun, kapasitif tuşlara arka aydınlatma koymuyorsun.

Yan çerçeveler ince değil, ortalama bence.4K desteği olsa iyi olurdu ama chipsetin desteği yok herhalde o yüzden.

Bu tarz küçük detayları düzeltirlerse amiral gemisi katili olur bu Zenfonelar

Kapasitif tuşlarda arka ışık olmaması bence bir eksi değil artı ben tercih etmiyorum

• Asus Turkiye bu cihazin 1200 tldende ilkemizde peynir ekmek gibi saticaginin farkinda neden 800 den soksunki piyasaya ? 1200 tl dende tam bir f/p canavari oluyor ulkemizdeki fiyatlandirmalara gore.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

250 Dolar 580 tl yapıyor, hadi 600 de.
    +400 neden ? zaten bu adamlar 250 dolardan değil daha düşük fiyata alıp satacaklar. Tamam vergi dersin bilmem ne dersin. Bu telefonun fiyatı neden 2 katına çıksın.

Note 4 Yurt dışında 800 Dolar, 1800 1900 arası fiyata denk geliyor türkiye de 2300. Onda bile 500 tl fark var ki fiyatı fazla olduğu için vergisi vs fazla.

Azcik mantıklı konuşun. Zenfone 6 da 200 250 satılıyor yurtdışında. 800 liraya satılıyor ama bu neden 1000+ fiyat olmalı ?

Pahalılıktan zevk alanlar var forumda. Ben bu konuda bunu anlamış oldum.
  • Bu milleti anlamak mümkün değil, kazıklandıkça daha fazla kazıklanmak istiyor. Gelsin gelsin 1500 liraya gelsin.
  • Comandante Alex kullanıcısına yanıt
    Ülke koşulları göz önüne alınarak böyle dedim tabii normalde daha düşük gelmesi lazım bütün telefonların ama bir Meizu MX4 1000 TL geliyorsa bu da en az bu fiyata girecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

quote:

Lg'den arka tuş tasarımını tamamen alsaydın bari, güç tuşunun yukarıda olması kötü olmuş.Ayrıca 4GB RAM'li telefon yapıyorsun, kapasitif tuşlara arka aydınlatma koymuyorsun.

Yan çerçeveler ince değil, ortalama bence.4K desteği olsa iyi olurdu ama chipsetin desteği yok herhalde o yüzden.

Kapasitif tuşlarda arka ışık olmaması bence bir eksi değil artı ben tercih etmiyorum

Bence kapasitif tuşlarda arka aydınlatma olmalı, telefon ekranı kapalıyken de tuşlar görünmez olmalı.Yani tuşların olduğu yerler belli olmamalı.Ekran ışığıyla beraber yanmalılar.Bu şekilde çok daha şık oluyor.

• 250 Dolara 500 TL eklesek yine müthiş kar oranı yakalarlar 1000 TL'ye. 999'a satış yapıp ülkemizde yılın en çok satılan telefonu olmak var. Şahsen 1200'e çıksa almam, o değeri edip etmediğinden değil 290$ Zenfone 6 800 TL civary ve 300$ 999 TL'ye satıldığı için. Ben özelliklerine göre fiyat istemiyorum samimi olduklarını görmek için, dışardan buraya geliş etiketine bakıyorum.

Hem bu onlar içinde çok fazla prestij kazandırır Asus telefon kullanmayanların gözünde. 1200-1299'a 1-1.5 Milyon satacakken ülkemizde, 999'a 2.5-3 Milyon satıp senenin başındayken koca yılın rekorunu kırabilir. Zira fiyatı düşmekte olan amiral gemileri var şuanda başta G3 olmak üzere, onlar daha alınabilir durumda misal.

*Sitede sorun mu var ? Ne kadar düzeltirsem düzeltiyim mesajym Türkçe karakteri problemli olarak gidiyor. Bilgisayardan yazyyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta1907 -- 8 Ocak 2015; 15:11:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

quote:

Bence kapasitif tuşlarda arka aydınlatma olmalı, telefon ekranı kapalıyken de tuşlar görünmez olmalı.Yani tuşların olduğu yerler belli olmamalı.Ekran ışığıyla beraber yanmalılar.Bu şekilde çok daha şık oluyor.

Aynen telefon kapalıyken gözükmemeli ama
    eğer ışık olucaksa da ya kapatma seçeneğini sunsun yada süresini
    ayarlaya bilelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta1907

250 Dolara 500 TL eklesek yine müthiş kar oranı yakalarlar 1000 TL'ye. 999'a satış yapıp ülkemizde yılın en çok satılan telefonu olmak var. Şahsen 1200'e çıksa almam, o değeri edip etmediğinden değil 290$ Zenfone 6 800 TL civary ve 300$ 999 TL'ye satıldığı için. Ben özelliklerine göre fiyat istemiyorum samimi olduklarını görmek için, dışardan buraya geliş etiketine bakıyorum.

Hem bu onlar içinde çok fazla prestij kazandırır Asus telefon kullanmayanların gözünde. 1200-1299'a 1-1.5 Milyon satacakken ülkemizde, 999'a 2.5-3 Milyon satıp senenin başındayken koca yılın rekorunu kırabilir. Zira fiyatı düşmekte olan amiral gemileri var şuanda başta G3 olmak üzere, onlar daha alınabilir durumda misal.

*Sitede sorun mu var ? Ne kadar düzeltirsem düzeltiyim mesajym Türkçe karakteri problemli olarak gidiyor. Bilgisayardan yazyyorum.

Hocam sonucta bende kullaniciyim bende iseterim 800-900 den gelsin rahat rahat alalim ama tum firmalarin turkiye kollari cok ac gozlu umarim asus turkiye yanlis seyler yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-48562487

quote:

250 Dolara 500 TL eklesek yine müthiş kar oranı yakalarlar 1000 TL'ye. 999'a satış yapıp ülkemizde yılın en çok satılan telefonu olmak var. Şahsen 1200'e çıksa almam, o değeri edip etmediğinden değil 290$ Zenfone 6 800 TL civary ve 300$ 999 TL'ye satıldığı için. Ben özelliklerine göre fiyat istemiyorum samimi olduklarını görmek için, dışardan buraya geliş etiketine bakıyorum.

Hocam sonucta bende kullaniciyim bende iseterim 800-900 den gelsin rahat rahat alalim ama tum firmalarin turkiye kollari cok ac gozlu umarim asus turkiye yanlis seyler yapmaz

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Kefelon

quote:

Orijinalden alinti: Vendetta1907

250 Dolara 500 TL eklesek yine müthis kar orani yakalarlar 1000 TL'ye. 999'a satis yapip ülkemizde yilin en çok satilan telefonu olmak var. Sahsen 1200'e çiksa almam, o degeri edip etmediginden degil 290$ Zenfone 6 800 TL civary ve 300$ 999 TL'ye satildigi için. Ben özelliklerine göre fiyat istemiyorum samimi olduklarini görmek için, disardan buraya gelis etiketine bakiyorum.

Hem bu onlar içinde çok fazla prestij kazandirir Asus telefon kullanmayanlarin gözünde. 1200-1299'a 1-1.5 Milyon satacakken ülkemizde, 999'a 2.5-3 Milyon satip senenin basindayken koca yilin rekorunu kirabilir. Zira fiyati düsmekte olan amiral gemileri var suanda basta G3 olmak üzere, onlar daha alinabilir durumda misal.

Valla hocam ben ?u fiyattan gelmeli bu fiyattan gelmeli derdinde de?ilim hiç o ?irketin politikasyyla alakalydyr. Ama 250-300 dolarlyk Zenfone 6 ve G7 800 ve 900'e satylabiliyorsa demekki daha fazlası bizi soymaya kalkmaktyr bunu bilir bunu söylerim. Zaten normal ?artlarda kaç liraya satylmasy gerekti?i bu cümleden anla?ylyyor sanyrym.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta1907 -- 8 Ocak 2015; 15:25:40 >

• videoda imei var hemen kullanıyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: yaskoyaslay

videoda imei var hemen kullanıyorum :D
    quote:

Orijinalden alinti: yaskoyaslay

videoda imei var hemen kullaniyorum :D

Bunu reportlayyn, ben AFK beyler

• Güzel bir ön inceleme olmuş. Fakat burayada umarım 4gb ram ve z3580 olan modeliyle gelir. Eğer geçen sefer ki gibi yine sadece kırpılmış halini Türkiye' ye getireceklerse kusura bakmasınlar yakınından bile geçmem. Ona farklı bana farklı yok öyle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alinti: yaskoyaslay

videoda imei var hemen kullaniyorum :D

Bunu reportlayyn, ben AFK beyler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.