Şimdi Ara

ASUS ZenFone 2 ön inceleme 4GB RAMli ilk telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
49
Favori
114.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın 4GB bellekli ilk telefonu olan ASUS ZenFone 2, Intel'in yeni nesil 4 çekirdekli 64bit işlemcilerinden aldığı gücü ve 5,5" IPS ekranı ile merak uyandırıyor. Tabi telefonun 250$'lık satış fiyatının olacağının açıklanması ise bir başka konu. Haberler doğru çıkarsa yılın en çok satanı şimdiden belli oldu diyebiliriz :)

Telefonun taşıdığı işlemci ile ilgili detaylar için bu haberimizi ziyaret edebilirsiniz;

• Onlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu tr de kaç lira olacak, onu bulmak lazım

• umarım hem 2gb'lık 1.8'lik ve 4gb'lık piyasamıza gelir.

4gb'lık gelmesi gerekli.

sen ne düşünüyorsun abi? hangisi gelecek veya ikiside gelecek mi?

• Videoda sorun mu dakika 6 dan sonra gorüntü gitmeye başladı

• Şimdi vestel düşünsün .
    Adamlar yapmış valla,bide suya toza dayanıklı modeller yapsalar tam olurmuş.
  • Kamera ve ses performansını merak ediyorum , seste iyileştirmeler yapılmışsa tam f/p ürünü olmuş demektir

• Sabırsızlıkla ülkemize gelmesini bekliyorum
    Umarım -1000TL ile ülkemize giriş yaparda ucuza güzel telefon kullanma şansını herkes yakalayabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg'den arka tuş tasarımını tamamen alsaydın bari, güç tuşunun yukarıda olması kötü olmuş.Ayrıca 4GB RAM'li telefon yapıyorsun, kapasitif tuşlara arka aydınlatma koymuyorsun.

Yan çerçeveler ince değil, ortalama bence.4K desteği olsa iyi olurdu ama chipsetin desteği yok herhalde o yüzden.

Bu tarz küçük detayları düzeltirlerse amiral gemisi katili olur bu Zenfonelar

• 1000TL altına 4gb li 810snapdragon performansı sunacaksa çok iyi bir haber. Diğer tepe modellerin fiyatlarını aşağı çektirir bu durum.

• Arka tasarım G3'ün neredeyse birebir aynısı gibi. Video başında G3 ile Zenfone'u yanyana karşılaştırıyorsunuz sandım ki Asus yazısını gördüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla başkalarını bilememde ben gerçekten takdir ettin snapdragon 805-810 ayarında performansı olan bir telefon gorilla glass 3 full hd 5.5 inch 3000mah pil ile birlikte 200dolara satılıyor olması muhteşem bence.

• Tasarım donanım ve fiyat mükemmel 2000 TL'lik amiral gemilerle kapışacak telefon yarı fiyatına gelecek 1000 TL'yide geçmeyecek 250 dolar olursa.

Usta orada Lenovo P90 varsa onuda bir inceler misin? Oda Zenfone 2'nin düşük hızlı 1.8 ghz Intel Atom Z3560 işlemcisiyle geliyor.2 gb ram 32 gb depolama sunuyor ama en büyük farkı 5.5 inç 1080p çözünürlüklü ekranda 4000 mah bataryası var.8.5 mm inceliğe sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 8 Ocak 2015; 7:46:01 >
  • Asus yine piyasaya bombayi birakacak

• Umarim bin lirayı geçmez...

Yalnız iyi kıvırmış Mesut abimiz gizlilik konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innovative -- 8 Ocak 2015; 17:23:55 >
  • 180 dolarlık moto g 850den acıldıysa bu 1000den asagı gelmez. Ustune 100 tllik vergiyi de koydun mu mis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygun fiyattan gelirse çoğu kişinin tercih edeceği bir telefon olmuş.

• LENOVO K920 VİBE Z2 PRO MODELİNİ İNCELERMİSİN ?

• Zenfone 6 nın 800 TL'lik fiyatı düşünüldüğünde 1000 TL bandı ideal bu tel için.. Ancak vestelin vatandaşa atmış olduğu son kazıtan sonra fiyatlar ne olur kestirmek güç..bizim firmalar bu kafadayken Allah sonumuzu hayır etsin..

• yazılımsal olarak farklı birşey göremedim htc lg tasarım ve yazalımsal olarak harmanlanmış içinede 4gb rami koymuşlar piyasaya surucekler telefonun hafızası dolduğunda yuksek boyutlu bır oyundayken home tusuna basıp anında home ekranına gelır dırek ınternet ve dıger uygulamaları şak dıye açarsa o zaman burda konusulanları hak eder yoksa kasan telefonu bu kadar övgü boşuna

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.