Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar> diğer> playto bunu açmadan önce tvden de ilgili kanalı seçmen lazım. Hdmi 1 2 scart falan orada oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatihnds kullanıcısına yanıt
    Çakmak manyetosu az gelmiştir dedim, fırınlı ocağın manyetosu ile denedim yine olmadı.

Hatta o kadar ki tek bir kare dahi düzelmedi.

Servise göndersem ekran değiştirirler o da baya tuzlu olur.

Elektro şoklu fenerler var bulabilsem birde onunla denemek istiyorum şansımı.
  • Merhaba arkadaşla , en son resmi sürüm yapı numarası kaç acaba , oto update ile gelen
  • Felix88 kullanıcısına yanıt
    Oncesinde tv ve telefon ayni wifiya bagli olmasi gerekiyor sanirim?

• g_almar G kullanıcısına yanıt
    Evet wifi bağlı olması lazım. Ağ üzerinden eşleşiyorlar.

• Arkadaşlar telefonun pilini kendi degistiren oldumu. Gg gibi sitelerde degistirme kitleriyle beraber satiliyor.Sanirim 50 TL civari gibi. Disarida telefonculara sordum, hepalsi orjinal ! dedikleri bataryayi 100 TL ye değiştiriyor. Servise hic sormadim bile.

Şu anda Ekran sürem 2.5 saatin altina indi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanouz -- 26 Ekim 2017; 19:44:40 >
  • Arkadaşlar telefonun kamerada sıkıntı var fotoğrafları aşağıdaki gibi çekiyor orjinal romdada aynı xosp attım ondada aynı neden olabilir bilgisi olan varmı.

• arkadaşlar telefonum hala android 5 te, 6 sürümüne geçmek istiyorum. nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?
  • g_almar G kullanıcısına yanıt
    wifi ile kablosuz bağlanmak istiyorsan tv nin özelliğini bilmediğim için benim tv de açıklayayım
    1.aynı wifi ağa bağlı olmak
    2.tv de wifi display özelliğini aktif etmek
    3 telde playto özelliğini açmak ve tv ye bağlanmayı sağlayacak tv markası telefonda gözükecek seçip birkaç saniye beklediğinde telefon ekranını tv ye aktarmış olursun
    vestel led tv deki özelliklere göre yaptığım tarif.
  • ön kamera simgesi kayboldu şuan ön kamera gözükmüyor çözümü varmı arkadaşlar
  • quote:

arkadaşlar telefonum hala android 5 te, 6 sürümüne geçmek istiyorum. nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

siz bilirsiniz ama geçmeyin bence pil ömrü sıkıntılı oluyor, ayrıca bazı ekipmanlarda destek sorunu olabiliyor. Örneğin aracınızdaki bluetooth kiti görmemesi gibi.
  • arkadaşlar sim kartını görmeme sorunu yaşayan oldumu hiç.
  • ayavas kullanıcısına yanıt
    Tüm cihazlarda oluyor bende de var sim kart yuvası alıp değiştiricem.
  • quote:

arkadaşlar sim kartını görmeme sorunu yaşayan oldumu hiç.

oldu tabi, servis sim kart soketini değiştiriyor, garantili değilse de çok fiyatı yok diye biliyorum 25-30 tl gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

quote:

arkadaşlar sim kartını görmeme sorunu yaşayan oldumu hiç.

oldu tabi, servis sim kart soketini değiştiriyor, garantili değilse de çok fiyatı yok diye biliyorum 25-30 tl gibi

teşekkür ederim.youtube da video buldum.alıp değiştiricem bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Tüm cihazlarda oluyor bende de var sim kart yuvası alıp değiştiricem.

teşekkürler değiştiricem inşaallah düzelir.
  • Garantinin bitmesine 2 hafta var. Pil çabuk bitmeye başladı %10 altına indiğinde birden telefon kapanıyor. garanti kapsamında pil değiştirirler mi?
  • Merhabalar;

Telefonum garantisi bitti.

Yaklasik 3-4 aydır telefonun pili hizli bitiyor.Ustunde 5 yüklemisti servis.Gecen ay 6.0 a manuel gectim Daha sonra yeni guncellemeleri kendi buldu ve yukledi.Pil gidisinde bir degisiklik.olmadi, yine hizli bitiyordu. Yaklasik 2-2.5 saat ekran suresi aliyordum.

Otamatik baslatma yoneticisinfe whatsupp haric hepsi kapalı konumda.

Gecen hafta telefoncuya sozde tam orjinal pil degistirmesi yaptirdim, fakat ekran suresi 3 saati yine gecmiyor ve pil gostergesinde bazen ikişer ikşer düşüyor.

Nette yazilan bayarya kalibrasyonlarini denedim. Ama fayda etmedi.

Androis is acayip kulaniyor fakat ayrintilarinda 3000 mah olan pil nasil oluyorsa 3000 leri geçip 5000-6000 mAH harcadı gözüküyor.

Sanki biseyler ters gidiyor.Akşam sarjdan cikarttim sabaha kadar yuzde 2 harcamisti fakat ekranin acilmasi ile ilk 5 dakikada 90 lara kadar düştü.

Şuan yüzde 84 lere kadar düşmüş ve fazla kullanmadim.

Yaklaşık 2 gun kaldi diyor ama kullanmaya başladığımda 4-5 saat kaldi demeye başlar.

Android is 3000 mAH den fazla harcamış gözüküyor. Dogru olmadigi kesin ama nasil duzeltebilecegimi bilen varmıdır ?

• Arkadaşlar cihazın ekranında böyle bir sıkıntı var.Nerede kaç paraya yaptırabilirim.Garantisi yok.
  • Garanti dışı olan cihazın dokunmatik sorunu için Servis LCD EKRAN FİYATI 320 TL çekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.