Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum şebeke sorunu yüzünden sim kart soketini değiştirdim ama sorun ara ara hala devam ediyor bu telefonu sorunlu olarak üretim insanları kandıran asus a lanet olsun Allah belalarını versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Arkadaşlar cihazın ekranında böyle bir sıkıntı var.Nerede kaç paraya yaptırabilirim.Garantisi yok.

Aynı sorun 2 hafta önce bende de başladı hala devam ediyor bi kaç gun sonra garantiye verecegim kullanıcı hatalı bulmazlar degil mi? bir de bende de sim'i okumama sorunu ve ekran titreme sorunu var bu sorularla gondersem acaba direk iade/değişim raporu verirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KLORJIT

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Arkadaşlar cihazın ekranında böyle bir sıkıntı var.Nerede kaç paraya yaptırabilirim.Garantisi yok.

Aynı sorun 2 hafta önce bende de başladı hala devam ediyor bi kaç gun sonra garantiye verecegim kullanıcı hatalı bulmazlar degil mi? bir de bende de sim'i okumama sorunu ve ekran titreme sorunu var bu sorularla gondersem acaba direk iade/değişim raporu verirler mi?

pm den cvp veremiyorum hocam burdan verim hayır para iadesi alamadım 5 kere servise gönderdim sürekli anakartı değiştirip geri gönderdiler telefonu

• trn142 T kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 kere gönderince para iadesi yapıyorlar diye biliyordum ben sizde neden yapmamışlar acaba

• quote:

Hocam 4 kere gönderince para iadesi yapıyorlar diye biliyordum ben sizde neden yapmamışlar acaba

aynı yıl içersinde 4 kere servise verildiğinde yapmaları gerekiyor bnm aynı yıl içinde değildi aynı yıl içersinde olmadığında 6 kez vermen gerekiyor diye biliyorum.Vermezlerse tüketi haklarına falan başvurman gerekiyor falan.O yuzden servise ayar oldum ve bi daha göndermedim sürekli anakartı değiştirip gönderdikleri için ayrıca garantiside bitmişti gidip yeni telefon aldım ve kurtuldum. Bundan sonra asusun yanından bile geçmem artık.
  • trn142 T kullanıcısına yanıt
    Hocam peki anakartı değiştirdikten sonra ne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordunuz?

• quote:

Hocam peki anakartı değiştirdikten sonra ne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordunuz?

Hep sorunluydu anakart degismesine ragmen hala sebeke problemi devam ediyordu en son hattindan problem var dediler hattimi degistirdim yeni hat cikarttim sorun devam ediyordu vede hala sorun devam etmekte

• Asusta hangi sürümü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Arayanlar bazen ulaşamıyor.Telefon kapalı olarak görünüyormuş.Bazen takılmalar oluyor.Ekran görüntüsünü bazen çekiyor,bazen çekmiyor. Hala 5.0 sürümünü kullanıyorum.Bununla alakalı mı?

• Merhaba arkadaşlar.
    Telefonumu 3 gün önce vatan bilgisayar aracılığı ile Asus servise gönderdim.
    Şikayetim pilin 1 saatte bitmesi ve %20 'ye gelince kapanması idi.
    3 gün içinde telefonum yapıldı geldi. Yazanlar pil değişti, sim soketi değişti, sistem güncellendi vs.

Eve geldim google playa giriyor güncelleme yapıyor ama saniyede atıp playı güncelle diyor fakat onay sayfası saniyede kayboluyor.
    Artı olarak içinde 5.0 yazılımı ile geldi gönderdiğimde içinde 6.0.1 vardı şimdi'de asla 6.0.1 güncelleme yapamıyorum.

Sizce sorun nedir çözülür mü yoksa servise gerimi göndereyim.

Bıktım bu sorumsuz servislerden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Merhaba arkadaşlar.
    3 gün içinde telefonum yapıldı geldi. Yazanlar pil değişti, sim soketi değişti, sistem güncellendi vs.

Eve geldim google playa giriyor güncelleme yapıyor ama saniyede atıp playı güncelle diyor fakat onay sayfası saniyede kayboluyor.
    Artı olarak içinde 5.0 yazılımı ile geldi gönderdiğimde içinde 6.0.1 vardı şimdi'de asla 6.0.1 güncelleme yapamıyorum.

Yazılımsal bir hata olmadığına emin olur isen servise gönderirsin.

usb ile Fabrika rom u yükle (stock rom)
    sistem güncellemelerini yap
    sonra gerekiyorsa tekrar dene

• quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Merhaba arkadaşlar.

Yazılımsal bir hata olmadığına emin olur isen servise gönderirsin.

usb ile Fabrika rom u yükle (stock rom)
    sistem güncellemelerini yap
    sonra gerekiyorsa tekrar dene

İşte o fabrika romu nedir nasıl yüklenir bilmiyorum. İçinde olan yazılım şu.
    Sürüm WW-2.20.40.206

Bunun üstüne hangi yazılımı atacağım sırası ile anlatabilirseniz.

Veya 5.0 da kalması sizce daha mı iyidir.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    https://yadi.sk/d/I6EoKkIu3PpSKZ
    şu dosyayı bulup indirmelisin. benim upload için zamananım yok şu anda
    WW_ZE551ML_2.15.40.13_20150506.raw
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

https://yadi.sk/d/I6EoKkIu3PpSKZ
    şu dosyayı bulup indirmelisin. benim upload için zamananım yok şu anda
    WW_ZE551ML_2.15.40.13_20150506.raw

Sağolun.

• Yanlışlıkla zenfone 5 cihazım için olan fastboot.img dosyasını zenfone 2 cihazıma flashladım. Şimdi zenfone 2'deki fastboot açılmıyor ama telefon normal olarak açılıyor. Root yok. Zenfone 2'ye fastboot'u(droidboot) nasıl tekrar flashlayabilirim?
  • Recovery ekranına giriş yapabiliyorum. Sideload ile fastboot flashlamanın bir yolu var mıdır?
  • Manuel kurmuş olduğum 6.0.1 var. Garanti süresi geçti rootlamayı düşünüyorum. 6.0.1 e göre root atmayı gösteren video anlatımında buldum. Rootlayan var mı halihazırda? LinageOS Nougat rom var Zenfone 2 için. Kuran var mı? Ha bir de dokunmatik de sorun yok gayet kusurusuz da ekranın üst sınırlarında ve sol sınırlarında lekeler var. Gün ışığında belli oluyor. Lekeleri gidermek için ekran değişiminden başka yol var mıdır?

• Zenfone 2 marshmallow 6.0.1 için root anlatımı(denemedim)

https://youtu.be/Dca8pF6ZFZ4

• Bu cihazı yakinim kullanıyor aldığı günden beri update edilmedi ilk gelen rom yüklü hala sanırım KitKat rom olması lazım arada bir sim yok diyormuş sorun cikartiyormus restart edince düzeliyor Android isletim sistemini güncellemeyi sevmem ama buna lineage os nougat yuklesem iyi olur mu sizce kendi romu yani Asus rom arabirimi çok karışık ve yavaş bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 6 Aralık 2017; 7:53:38 >
  • telefon alma arifesindeyim kronik sorunu var mıdır telefonun
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Sim kart görmeme sorunu var.

Bu sayfadaki çoğu kişi yaşadı bu sorunu, sim kart slotunu değiştirince sorun gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.