Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bildiğim Bunun iki yolu var. Ya disa programını kullanırsınız yada ikinci bir kullanıcı oluşturursunuz. Ben ikinci hattın whatsappı için disa yı kullanıyorum kullanışlı program.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 5 Mart Cumartesi Günü Vatan Bilgisayar dan 32 GB lık modelini satın aldım bende telefonun , Bazı sorunlarım var , Örneğin telefonu şarj edip bırakıyorum durduk yere çok fazla şarjı gidiyor güç tüketen uygulamalar yerinde " android is " görünüyor , artık neler oluyorsa yazılım tarafında , 1 saat 30 dk önce şarjdan aldım açtım telefonu , daha öncesinde sıfırlamıştım fabrika ayarlarına döndürmüştüm , bıraktım %100 de , arkada hiçbir uygulama çalışmaz halde , şuan üzerinde 1 saat 30 dk geçti , ben telefonda hiçbir işlem yapmadım ayarlar kısmına bakmaktan başka , ve şarjı %94 'e indi. Ne Wi-Fi ne de başka birşey açık değil. Bugün birde menüde gezinirken menü geçişlerinde sorun oldu , uygulama nesneleri donuyormuş gibi bir görüntü çıkıyordu ortaya , bir ara telefon yavaşladı hatta, video recorder 'la kaydettim ama çıkmamış video da bu sorunlar nedense anlamadım. Kısacası Cihazı Servise Yollamayı Düşünüyorum , sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum belki aynı sorunları yaşayanlar vardır ve servis hakkında da bilgi edinebilirim belki diye düşündüm. Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: BirAnkarapolisiyesi

hep film izledim hat takılı 2g olarak seçtim dün gece sabaha kadar film izledim bazen wifiyi açtım bazen mobil veriyi sonuç bu yani kullanmasını bilirsen sarjı sömüren bi telefon değil
    Bu mesaja eklenen görseller:

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

9 sa 43dk imkanı yok alamazsınız . Şarj yüzde yüz dolmadan çıkarıp kullandıysanız ancak bu süreyi alabilirsiniz. Önceki ekran süresinin üzerine ekler yüzde yüz dolduktan sonraki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSoWhatx -- 10 Mart 2016; 21:07:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar telefon düzeldi.

Fabrika ayarlarına aldık, format attık şu an Wifi açıkken her mesaj anında geliyor.

Bütün yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serrasimo -- 11 Mart 2016; 1:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

internet olması yeterli, hangi hattan kullanıldığına bakmıyor whatsapp.

ben 2 hat ile kullanıyorum. net paketimin durumuna göre ayda bir kez ya da 2 ayda bir kez hatların yerini değiştiriyorum. 2 tane whatsapp yüklü ikiside aktif. hangi hat üzerinden internet aldığınız önemli değil.

Tesekkurler telekom aliyorum o halde 7 gb interneti 25 tl whops ile...

• UCKamelot U kullanıcısına yanıt
    Hattınız Vodafone mu?
  • evet vodafone
  • UCKamelot U kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey yapmıyorken şarjınızın azalma sebebi Vodafone. Turkcelle geçtiğimden beri böyle bir problem yaşamadım bu telefonda.
  • telefonu bizim junior un eline geçince bayağı kurcalamış, ana ekrandaki google çubuğu ve hava raporu gibi bir şey vardı onlar kaybolmuş, nasıl düzeltebiliriz?
  • Son guncellemeden sonra ana ekrandaki whatsapp ikonunun uzerinde gorunen okunmamis mesaj sayisi goruntulenmiyor.

• kotbycb K kullanıcısına yanıt
    Bir sorun nedeniyle kaldırmışlar. Daha sonra geri gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozerhan -- 11 Mart 2016; 12:39:19 >
  • DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    Uygulama sekmesinde, sol üstte, Pencere Önizleme yazan yerde istediğiniz widget i basılı tutarak ana ekrana getirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

quote:

ben 2 hat ile kullanıyorum. net paketimin durumuna göre ayda bir kez ya da 2 ayda bir kez hatların yerini değiştiriyorum. 2 tane whatsapp yüklü ikiside aktif. hangi hat üzerinden internet aldığınız önemli değil.

hocam tam da benım sormak ıstedıgım soru, 2 tane whatsapp kullanıyorum demıssınız yanı aynı anda 2 hattında whatsapp ınımı kullanıyorsunuz bıldıgım kadarı ıle whatsapp buna ızın vermıyor, tam nasıl acıklarmısınız? yani 2 hat aynı anda takılı iken 1.hattın internetini kullanıp 2 hattında aynı anda whatsapp ı acık mı?

aynı anda 2 whatsappımda açık. whatsapp kendi programıyla buna izin vermiyor ama başka bir programla sağlamak mümkün. görünüm kullanım vb. herşey aynı. ogwhatsapp kullanıyorum 2. hattıma, gbwhatsappta var başka bir alternatif olarak. 1. hatta, 2. hatta ya da wifi ile internet olması yeterli, hangi hattan kullanıldığına bakmıyor. 2 whatsappımda sürekli aktif.

googleda ogwhatsapp dual sim diye aratırsanız bulabilirsiniz.

önceden 1. hatta whatsapp yükleyip dosyalarını yedek alıp whatsappı silip, ogwhatapp yükleyip ona tanımlama işlemleri gibi uzun işlemler vardı. o sorunuda çözdüler. direkt numaranızı kayıt ederek halledebilirsiniz normal whatsapptaki gibi.

takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım yine.

iyi forumlar.

• bozerhan B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozerhan

Bir sorun nedeniyle kaldırmışlar. Daha sonra geri gelecekmiş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

quote:

hocam tam da benım sormak ıstedıgım soru, 2 tane whatsapp kullanıyorum demıssınız yanı aynı anda 2 hattında whatsapp ınımı kullanıyorsunuz bıldıgım kadarı ıle whatsapp buna ızın vermıyor, tam nasıl acıklarmısınız? yani 2 hat aynı anda takılı iken 1.hattın internetini kullanıp 2 hattında aynı anda whatsapp ı acık mı?

aynı anda 2 whatsappımda açık. whatsapp kendi programıyla buna izin vermiyor ama başka bir programla sağlamak mümkün. görünüm kullanım vb. herşey aynı. ogwhatsapp kullanıyorum 2. hattıma, gbwhatsappta var başka bir alternatif olarak. 1. hatta, 2. hatta ya da wifi ile internet olması yeterli, hangi hattan kullanıldığına bakmıyor. 2 whatsappımda sürekli aktif.

googleda ogwhatsapp dual sim diye aratırsanız bulabilirsiniz.

önceden 1. hatta whatsapp yükleyip dosyalarını yedek alıp whatsappı silip, ogwhatapp yükleyip ona tanımlama işlemleri gibi uzun işlemler vardı. o sorunuda çözdüler. direkt numaranızı kayıt ederek halledebilirsiniz normal whatsapptaki gibi.

takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım yine.

iyi forumlar.

hocam aksam bakacagım tesekkur ederım

• Telefonum aşağıdaki hatayı verip duruyor! Bi ara düzeldi ama simdi yeniden başladı deli oluyorum!  ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon durum dururken ASUS yazan açılış ekranını zırt pırt çıkarmaya başladı; ikide birde restart ediyor sanırım. Yaşayan oldu mu bu sorunu? Çözümü ne olabilir?
    Teşekkürler.
  • fenbeno F kullanıcısına yanıt
    CamScanner bende kullanıyorum bir sıkıntı yok gayet başarılı
  • mrb bendeki asus zenfone için 16 gb olan versiyona bi rom yükledim sanırsam taivan ca yazılar var. türkiye için en son rom hangisi ve nasıl yükleyebilirm?
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.