Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
12.304
Cevap
153
Favori
435.982
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆
Giriş
    1449 Mesaj
    arkadaşlar benim telefon bazen otomatik tuş kilidi yapmıyor, yeniden başlatırsam düzeliyor, böyle bi sıkıntı yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bazı tuş kombinasyonlarında yanlışlık olabilir. Bi sorun çıkarsa yazın çözelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Serrasimo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yhykbts

Bazı tuş kombinasyonlarında yanlışlık olabilir. Bi sorun çıkarsa yazın çözelim.

Sağolun arkadaşa söyledim yarın yapalım dedi.

Yarın size sonucu yazarım.

İyi geceler.
    |
    |
    Zenfone 2 cihazimi trkcll ile kullaniyorum ancak internet yetersiz ve pahali oldugu icin diger hat girisine telekomdan alacagim yeni hatti takacagim.Fakat bildigim kadariyla simlerden bir tanesi sadece edge destekliyor.Cift hat kullanimi sirasinda hangi hattin internetini kullanacagimi secebiliyor muyum.Mesela internet ile calisan bir programi actigimda hangi hattin internetini kullanarak acmasi gerektigini secebiliyor muyum?
    Bu konuda bilgisi olan arkadaslar cevap verirse ona gore tt hatti alicam sirf internetini ekstra kullanabilmek icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Öyle bir seçme hakkınız yok...

Zaten sadece 1 nolu hattan internete girebiliyorsunuz.
    2. hattan internete girme şansınız yok...
    |
    |
    darnglove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    Flip Cover kılıf kullanan arkadaşlar Şarj Problemi konusunda Güncelleme felan yayınlancak mı ? Bilgisi olan var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Svelto

2. Hattimdan whatsup acmak istiyorum yine 1. Hattan interneti kullaniyor mu peki

yakınlık sensörü açma kapatma için ayardır.
    numara çevirme ekranı ayarlar arama ekranı ayarları yakınlık sensörünü aç/kapa
    |
    |

Acar hocam sıkıntı etmeyin sadece Turkcell şebekesinden internet kullanamazsınız,o kadar diğer herşeyi yaparsınız

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

2. Hattimdan whatsup acmak istiyorum yine 1. Hattan interneti kullaniyor mu peki

Ben o şekilde kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fallenffs -- 10 Mart 2016; 15:11:00 >
    |
    |
    Bahsedilenler: darnglove

internet olması yeterli, hangi hattan kullanıldığına bakmıyor whatsapp.

ben 2 hat ile kullanıyorum. net paketimin durumuna göre ayda bir kez ya da 2 ayda bir kez hatların yerini değiştiriyorum. 2 tane whatsapp yüklü ikiside aktif. hangi hat üzerinden internet aldığınız önemli değil.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

ben 2 hat ile kullanıyorum. net paketimin durumuna göre ayda bir kez ya da 2 ayda bir kez hatların yerini değiştiriyorum. 2 tane whatsapp yüklü ikiside aktif. hangi hat üzerinden internet aldığınız önemli değil.

hocam tam da benım sormak ıstedıgım soru, 2 tane whatsapp kullanıyorum demıssınız yanı aynı anda 2 hattında whatsapp ınımı kullanıyorsunuz bıldıgım kadarı ıle whatsapp buna ızın vermıyor, tam nasıl acıklarmısınız? yani 2 hat aynı anda takılı iken 1.hattın internetini kullanıp 2 hattında aynı anda whatsapp ı acık mı?
    arkadaşlar telefona format attım uygulamalar kısmında tüm uygulamalarda böyle bir uygulama var pek güvenilir gelmedi sizde de var mı
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

Benim bildiğim Bunun iki yolu var. Ya disa programını kullanırsınız yada ikinci bir kullanıcı oluşturursunuz. Ben ikinci hattın whatsappı için disa yı kullanıyorum kullanışlı program.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jackhammer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar 5 Mart Cumartesi Günü Vatan Bilgisayar dan 32 GB lık modelini satın aldım bende telefonun , Bazı sorunlarım var , Örneğin telefonu şarj edip bırakıyorum durduk yere çok fazla şarjı gidiyor güç tüketen uygulamalar yerinde " android is " görünüyor , artık neler oluyorsa yazılım tarafında , 1 saat 30 dk önce şarjdan aldım açtım telefonu , daha öncesinde sıfırlamıştım fabrika ayarlarına döndürmüştüm , bıraktım %100 de , arkada hiçbir uygulama çalışmaz halde , şuan üzerinde 1 saat 30 dk geçti , ben telefonda hiçbir işlem yapmadım ayarlar kısmına bakmaktan başka , ve şarjı %94 'e indi. Ne Wi-Fi ne de başka birşey açık değil. Bugün birde menüde gezinirken menü geçişlerinde sorun oldu , uygulama nesneleri donuyormuş gibi bir görüntü çıkıyordu ortaya , bir ara telefon yavaşladı hatta, video recorder 'la kaydettim ama çıkmamış video da bu sorunlar nedense anlamadım. Kısacası Cihazı Servise Yollamayı Düşünüyorum , sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum belki aynı sorunları yaşayanlar vardır ve servis hakkında da bilgi edinebilirim belki diye düşündüm. Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler .

• Çavuş
    56 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BirAnkarapolisiyesi

hep film izledim hat takılı 2g olarak seçtim dün gece sabaha kadar film izledim bazen wifiyi açtım bazen mobil veriyi sonuç bu yani kullanmasını bilirsen sarjı sömüren bi telefon değil
    Bu mesaja eklenen görseller:

9 sa 43dk imkanı yok alamazsınız . Şarj yüzde yüz dolmadan çıkarıp kullandıysanız ancak bu süreyi alabilirsiniz. Önceki ekran süresinin üzerine ekler yüzde yüz dolduktan sonraki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSoWhatx -- 10 Mart 2016; 21:07:01 >
    |
    |

MSI GT70

CPU: Intel Core i7-3610QM || RAM: 12GB DDR3 1600MHz || HDD:750GB HDD (7200RPM) || GPU: 2GB NVIDIA GeForce GTX675M DDR5 VRAM || Display: 17.3" Full HD Anti-reflective Display || Audio: Dynaudio Premium Sound Speakers || Weight: 3,9kg

• Uzaklaştırılmış 358253 gün cezanın, 358252 gün 8 saat 15 dakika kadarı kaldı.
    Arkadaşlar telefon düzeldi.

Fabrika ayarlarına aldık, format attık şu an Wifi açıkken her mesaj anında geliyor.

Bütün yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serrasimo -- 11 Mart 2016; 1:24:37 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: aoe_

Tesekkurler telekom aliyorum o halde 7 gb interneti 25 tl whops ile...

|
    |

Hattınız Vodafone mu?
    |
    |
    UCKamelot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet vodafone
    |
    |
    Bahsedilenler: sacreeeds
haberler
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.