Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HTK954

aynen ben her kontrol ettiğimde ss alıyorum, siz 4. defa yolladınız m peki? para iadesi alabilirseniz biz de aynı işlemi tekrarlayalım,haberdar ederseniz çok memnun olurum.

bn 3 defa gönderdim 4. yü göndermek için işte bilgi topluyorum en son gönderdiğimde anakart ve sim slotu değişmiş o yüzden tekrar göndermeden arızanın devam ettiğine dair emin olup ondan sonra gönderip direk iade isticem.
  • Arkadaşlar daha önce hiç servise göndermedim ama bu şebeke probleminden ve kötü yazılımdan (bence) ötürü aşırı pil tüketiminden çok rahatsızım, alalı daha 1 hafta oldu ama aldığıma pişmanım bu şebeke problemi yüzünden, yazılım yüzünden, bu durumda olan birçok kullanıcı var, 4. gönderişimizden sonra para iadesi olayı da varmış ama bu kesin mi, eğer 4 kere gönderirsem, 1 - 2 ay filan boşu boşuna telefonsuz kalırsam, servisten her tarafı çizik içinde ve kötü durumda gelirse ve en sonunda bi aksilik olurda para iadesi alamazsam elimde kalırsa ...

• trn142 T kullanıcısına yanıt
    Anladım,peki acaba benim bu sorunumda para iadesi talep etsem kabul edilir mi? ben eninde sonunda bu telefonu geri vercem kafaya koydum. sürekli sorun çıkarıyo, olmazsa satarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTK954

Anladım,peki acaba benim bu sorunumda para iadesi talep etsem kabul edilir mi? ben eninde sonunda bu telefonu geri vercem kafaya koydum. sürekli sorun çıkarıyo, olmazsa satarım

para iadesi alabilmen için telefonun ayıplı olması gerekiyor aldıktan sonra 6 ay içinde gönderirsen belki servis ayıplı olduğunu kabul edip tek seferde iade verebilir ancak 6 aydan sonra ayıplı olduğunu kabul ettirebilmen için birkaç kez servise git gel yapmış ve hala sorunun devam ediyor olması gerekiyor..
    Video çekmem çok zor olur ancak ss var elimde hocam benimde birden fazla. Telefonu yapabileceklerini sanmıyorum o yüzden para iadesi için uğraşmayı düşünüyorum ben de. Siz servise kendiniz mi yolluyorsunuz yoksa vatan aracılığı ile mi? Ben vatandan yollamayı düşünüyorum, bir şey fark etmez sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaGNeRL0vE

4. sefer ekran koruyucu taktırdım sürekli kenarlarından ya hava alıyor ya da kabarcıklar oluşmaya başlıyor.

Telefonun ekranına herhangi bir koruyucu yapıştırmadan sadece flip coverla kullansam ekranın zarar görme ihtimali var mıdır?

bir aydan daha uzun süredir herhangi bir ekran koruyucu olmadan kullanıyorum ekrana hiçbir şey olmadı. yalnız bir keresinde yanlışlıkla bozuk para olan cebe koymuşum çok ufak bir çizik oluşmuş ama genel olarak ekran çok sağlam. yani bence ekran koruyucu kullanmasan da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Vatan dan göndermeyi düşünüyorum, siz telefonu ne zaman almıştınız ?
    şu anda 5 aydan fazla oldu sanırım ama ancak nisan başında takoz bi telefon bulup yollayabiliyorum. yaklaşık 6 ay olmuş oluyor. o da olmazsa 4 defa gönderip alırım ben ödemeyi,çünkü bir önceki telefonumda da(s3) böyle sorunlar yaşadım... ama onun faturasını kaybettiğim için iade alamamıştım maalesef :( Zaten asus nisanda da düzelmezse bu şebeke sorunu, telefonları tplatması lazım, yoksa kazandığı itibarı kaybetmiş olur insanların gözünde.
  • Bu ekran koruyucu olayından bende şikayetçiyim, arka kapağı ve yanları koruyan kılıf baskı yapıp kenarlardan hava aldırıyor yapıştırdığım filme.
    Ya arkadaki koruyucuyu atacağım böyle giderse, ya da kılıf üzerindeyken yapıştırıp kenarlardan eşit boşluk olmasını sağlayacağım. Ama hangi marka kırılmaz cam alacağım konusunda kararsızdım. Buff var 50-60 lira arası orjinali, ama memnun kalırsam bakmayacağım parasına. Kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

• UCKamelot U kullanıcısına yanıt
    5 ayı geçti hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bodom_

Hafiza karti sorunu guncellemeyle gelen bir sorundu ve yine guncellemeyle duzeltildi suan oyle bir sorun yok. Sebeke sorununa gelince ben hic yasamadim. Telefonu f/p goz onune alarak tavsiye ederim. 6 aydir kullaniyorum burada yazilan sorunlarin hemen hemen hicbiriyle karsilasmadim.

hocam 25/02/2016 dan bu yana kullanıyorum bahsettiğiniz problemleri hiç yaşamadım. çamur at izi kalsın misali işte.
  • Şu an șebeke sorununu tescilledim resmen telefonu şarjdan alalı 4 saat oldu ve yerinden hiç oynamadı, kapsama alanı dışındaki süre %33 görünüyor,yani 80 dakika kadar çekmemiş telefonum :( telefon resmen asıl ișlevni yerine getiremiyor.

• Arkadaşlar telefonum durduk yere fonksiyonlarda bulunuyor mesela whatsapptan mesaj yazıyorum kendi kendine basıyor veya oyun oynarken kendi kontrol ediyor .Üst barı aşağı çekince titreme falan oluyor .Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

Video çekmem çok zor olur ancak ss var elimde hocam benimde birden fazla. Telefonu yapabileceklerini sanmıyorum o yüzden para iadesi için uğraşmayı düşünüyorum ben de. Siz servise kendiniz mi yolluyorsunuz yoksa vatan aracılığı ile mi? Ben vatandan yollamayı düşünüyorum, bir şey fark etmez sanırım.

2 kez vatanla bi kez kendim gönderdim vatan la gönderdiğimde 15 gün falan sürüyor gel git falan kendim gönderdiğimde 7 günde geri geldi.
  • Ayarlardan 4gyi yani lteyi kapatmayi deneyin şebeke sorunu için önce günde 15 defa oluyorsa şimdi 1 2 defa oluyor bazen de hiç olmuyor.Yaptiktan sonra buraya yazarsaniz deneyimletinizi herkes faydalanmis olur. Bu sorun disinda dediginiz gibi sarji biraz cabuk yiyebiliyor ben cok sikayetci degilim parlaklik full ve 3g acik sürekli

• şansölye Ş kullanıcısına yanıt
    Sizde okadar sorun oluyo bende nie olmuyo vodafone kullanıyodum şarjı fln etkiliyodu 3g deyken ama ikinci slotta sorun yaşamadım bende sorun olmadı 1 defa hoparlör patladı hepsi o çok fazla sorun çıkaracak cihaz değil bence

• HTK954 H kullanıcısına yanıt
    Bende %6 normal mi? Beni çok arayan soran olmaz da☺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bugün vatan bilgisayardan 32 gb modelini aldım ama şebeke problemi varmış. Arama geliyor ama ben arayamıyorum ve internete bağlanamıyorum. Forumda bakıyorum ama bir çözüm bulamadım. Bu sorunu çözebilen var mı acaba? Hattım Türk Telekom (Avea)
  • seninki de normal değil ama benimki uçtu artık :(
  • ben %43 'e kadar gördüm ya , ayrıca telefonu şarj ettim bıraktım hiçbir şey yapmadım , açar açmaz %99 'a indi, uçak moduna aldım hayla şarjı iniyor, şuan %96. Hiçbir şey yapmadığım halde %4 şarj nasıl gider ya. Bundan önceki kullandığım Galaxy Ace 'i bile uçak moduna aldığımda şarjı gitmiyordu ya.
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.