Şimdi Ara

Asus yeni yıla zamlarla girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Özellikle pandemi dönemi nedeniyle talebin adeta patlama yapması beraberinde arz sıkıntısını getirdi. Üretimin yetersiz kalması sonrasında da bileşen fiyatlarında artışlar yaşanmaya başladı. Asus yeni yılda bu artışları ürünlerine yansıtıyor.

Asus anakart ve ekran kartları zamlandı

Yeni yılın ilk zam haberi Asus markasından geldi. Firma yaptığı açıklamada bileşen, lojistik ve operasyon maliyetlerini belirli bir düzeyde tutabilmek için tedarik ortaklarıyla yakın bir şekilde çalıştıklarını ancak bunun imkansız olduğunu belirtti.

Ayrıca Bkz.Haluk Bilginer'in başrolünde olduğu Exxen dizisi Şeref Bey'den fragman yayınlandı

Artan maliyetler sonrasında haliyle son kullanıcıya ulaşan ürünlerde de artış yaşandı. Özellikle ekran kartı ve anakart ürünlerinde Asus fiyatları bir miktar yukarı çekmek zorunda kaldığını belirtiyor.

Net olarak oranlar belirtilmese de ilk çıkış fiyatlarına göre yüzde 15’e varan oranlarda zam yapıldığı tahmin ediliyor. Sektörün önemli isimlerinden Asus’un bu zam hamlesini diğer üreticiler de takip edecek mi merak konusu.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/276796/asus-officially-increases-prices-of-graphics-cards-and-motherboards

• satışlar azalır > zam

satışlar patlar > zam

zamınızında zamcığınızında..Asus yeni yıla zamlarla girdi 

• Dolar basilirsa asiri, enflasyon da artar. Olay budur...

• Ağzımı bozmak istemiyorum, ulan zaten piyasada ne kart ne işlemci var. Üçkağıtçısınız hepiniz.

• Bizim içi farketmiyor saolsun kdv ler kol gibi olduğu için normal fiyat bile bize zamlı geliyor
  • Dolar olarak satıyor zaten ne alakA
  • her şeye zam zam , hani bize ASUS?

• 50 100 bin abonesi olan youtuber abilere beleşe kart vermek için kullanıcını kazıklayan madam gibi madamlar
  • yapmasan da kendi kendine doğal zam var zaten.

• 3000 Serisini pas geçiyorum kısaca Asus yeni yıla zamlarla girdi 

• Dolar düşer zam, dolar yukselir zam, satislar patlar zam, satislar düşer zam. Bu ne ya!!! Hep bu ulkede mi zam oluyor? Almayin arkadas Asus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CA06FE1EE

50 100 bin abonesi olan youtuber abilere beleşe kart vermek için kullanıcını kazıklayan madam gibi madamlar

Tam artılayacaktım ki son yazdığınızı görünce vazgeçtim. Anlattığınız şeyde haklısınız lakin haklılığınızı lütfen cinsiyetçilik yaparak seksist ifadelerle gölgelemeyiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grupima kullanıcısına yanıt
    Haklısın , kötü anlamda söylememiştim , özür diliyorum .
  • grupima kullanıcısına yanıt
    yazık kafana.

• bir asus eksikti.. ..tv, ..dv, ücreti, komisyon, nakliye, kokteyl, toplantı parası, damga vergisi, CEO metres ücreti, gümrük girme gümrük çekme parası, niye aldın parası, bilmediğin dili konuşan ülkenin ürününü aldın parası.. yeni çıktı parası, sayılı ürün parası, hava soğuk parası, sava sıcak parası, sokakta kedi yürüyor parası, trafoya kedi girdi parası, yağmur yağdı parası, tesiste biri gaz çıkardı parası, ekle babam ekle..bıktık tükendik.. ne kötü zamana denk geldi ömrümüz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.