Şimdi Ara

Asus x570 Kullanıcıları (geri ödeme kampanyası) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
7.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana bu geldiydi 11 ekimde, 20 iş günü demişler 90 gün filan yazmıyor bende şimdi fark ediyorum.

Hello,

Thank you for your participation in our "ASUS-HQ FFA - ASUS MB & AMD Ryzen CPU Cashback" promotion.
    Application ID:
    We will review your application as soon as possible. Please note that this process may take up to 20 business days.

A soon as your application has been approved, you will be sent a confirmation e-mail.

Kind regards,
    Your ASUS Promotion Team

If you have any questions, feel free to contact our team anytime via email. Please make sure to include your application-ID. Terms and conditions of the respective promotion apply.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

bana bu geldiydi 11 ekimde, 20 iş günü demişler 90 gün filan yazmıyor bende şimdi fark ediyorum.

Hello,

Thank you for your participation in our "ASUS-HQ FFA - ASUS MB & AMD Ryzen CPU Cashback" promotion.
    Application ID:
    We will review your application as soon as possible. Please note that this process may take up to 20 business days.

A soon as your application has been approved, you will be sent a confirmation e-mail.

Kind regards,
    Your ASUS Promotion Team

If you have any questions, feel free to contact our team anytime via email. Please make sure to include your application-ID. Terms and conditions of the respective promotion apply.
    Bana da sadece bu mail geldi 2.ci mail gelmedi 90 günlü olan.
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Dün mail attim id ile birlikte ingilizce odememizi ne zaman alacagiz kontrol edip bilgilendirir misiniz dedim bugun gelen mail

Hello, 

thank you for participating in this Promotion. Your claim has already been approved. 

The payment of your cashback / shipping of your bonus usually takes place within 90 days after the release of your application.

We kindly ask you for your patience.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dün mail attim id ile birlikte ingilizce odememizi ne zaman alacagiz kontrol edip bilgilendirir misiniz dedim bugun gelen mail

Hello, 

thank you for participating in this Promotion. Your claim has already been approved. 

The payment of your cashback / shipping of your bonus usually takes place within 90 days after the release of your application.

We kindly ask you for your patience.
    Bende mail attım dün gece ve bana da aynı mesaj geldi ve muhtemelen aynı çalışan tarafından hazır mesaj gönderildi ikimize de
  • bizim paralara mangal yaktılar kesin
  • 2020 Nin İlkBaharında Alıcaz Arkadaşlar Toplu Olarak Verecekler...
  • Kampanya tekrar başlamış, fakat aklıma bir soru takıldı işlemciyi X, anakartı Y firmasından alsak yine de faydalanabiliyor muyuz? tabi X ve Y onaylı firmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezeral12

Kampanya tekrar başlamış, fakat aklıma bir soru takıldı işlemciyi X, anakartı Y firmasından alsak yine de faydalanabiliyor muyuz? tabi X ve Y onaylı firmalar
    kampanyanın tekrar başladığını nerden öğrendiniz? siteye bakıyorum öyle bir kampanya yok.

amd soketli anakart alırsanız işlemcinizde amd olacak, intel soketli anakart alırsanız intel işlemci alacaksınız tabi bu işlemcilerin ve anakartın soket yapısının da aynı uyumlu olması lazım.
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    asus intelcashback halinde aratabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezeral12

asus intelcashback halinde aratabilirsiniz
    evet şimdi ulaştım amd için yapılmamış bizim kampanyamız amd ryzen işlemcileri kapsıyordu.

Şuanki kampanyaya göre;

ASUS anakart, ekran kartı ve Intel İşlemcileri birlikte alın, 2295TL'ye varan Geri Ödeme kazanın

Kampanya Periyodu:28 Ekim 2019 - 1 Aralık 2019
    Kod Kullanım Periyodu:11 Kasım 2019 - 15 Aralık 2019

Uygun Ürünler

X299 Anakart + İşlemci Geri Ödeme =

Intel
    i9-9980XE Intel
    i9-9960X/i9-9940X/
    i9-9920X/i9-9900X/
    i9-9820X Intel
    i7-9800X

---------------------------------------------
    Z390 Anakart + İşlemci Geri Ödeme

Intel
    i9-9900K/i9-9900KF/
    i9-9900 Intel
    i7-9700K/i7-9700KF/
    i7-9700/i5-9600K/i5-9600KF Intel
    i5-9400F/i3-9100F

-------------------------------------

Ekran Kartları için Ekstra Geri Ödeme*

ROG-STRIX-RTX2080TI-O11G-GAMING TRY 285
    ROG-STRIX-RTX2080TI-A11G-GAMING TRY 285
    ROG-STRIX-RTX2080TI-11G-GAMING TRY 285
    ROG-STRIX-RTX2080S-O8G-GAMING TRY 260
    ROG-STRIX-RTX2080S-A8G-GAMING TRY 260
    ROG-STRIX-RTX2080S-8G-GAMING TRY 260
    ROG-STRIX-RTX2070S-O8G-GAMING TRY 230
    ROG-STRIX-RTX2070S-A8G-GAMING TRY 230
    ROG-STRIX-RTX2070S-8G-GAMING TRY 230
    ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING TRY 170
    ROG-STRIX-RTX2060S-A8G-GAMING TRY 170
    ROG-STRIX-RTX2060S-8G-GAMING TRY 170
    ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING TRY 170
    ROG-STRIX-RTX2060-A6G-GAMING TRY 170
    ROG-STRIX-RTX2060-6G-GAMING TRY 170

Katılımcı Firmalar
    Ebrar
    Eksen
    Gameekstra
    Hepsiburada
    İncehesap
    İnventus
    İtopya
    Mediamarkt
    QP Bilişim
    Sanalmarketim
    Sinerji
    Vatan

https://promotion.asus.com/tr/tr/intelcashback

yani z390 chiptsetli bir anakart alırsanız , anakart listesindeki listeye göre mesela ROG MAXIMUS XI HERO (WI-FI) aldınız. i9-9900 işlemci alırsanız 805 tl geri ödeme alacaksınız. i7-9700/i5-9600K/i5-9600KF 690 tl geri ödeme alacaksınız vs...

güzel kampanya. Eğer intel sistem oluşturacaksanız listeye bakarak güzel bi seçim yapmak lazım :)

• Tekrar merhaba, sonunda anakart bios u 1405 e güncelledim yükledi pc açıldı fakat

f1 e bastım bios ekranı geldi. Buraya kadar sorun yok. Sonrasında Ramleri 3600 mhz e çekip kayıtedip başlattığımda pc açılmadı. Anakartta Dram sarı ışığı yanıyordu.

bios pilini söküp bekledim. Tekrar f1 ile kurulum geldi load default seçip kayıt ettim ve başlattım.

şuan pc açıldı ancak ramler 2644 MHz gibi düşük bir mhz de çalışıyor. Tekrar 3600 mhz e çekmek istesem sorun yaşar mıyım ?

ramler corsair 3600 2x8gb rgb ram.

edit: bu arada yüklediğim bios sürümü

Sürüm 1405
    2019/11/26 15.36 MBytes
    PRIME X570-PRO BIOS 1405
    Improve system performance.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 2 Aralık 2019; 12:57:55 >
  • quote:

Tekrar merhaba, sonunda anakart bios u 1405 e güncelledim yükledi pc açıldı fakat

f1 e bastım bios ekranı geldi. Buraya kadar sorun yok. Sonrasında Ramleri 3600 mhz e çekip kayıtedip başlattığımda pc açılmadı. Anakartta Dram sarı ışığı yanıyordu.

bios pilini söküp bekledim. Tekrar f1 ile kurulum geldi load default seçip kayıt ettim ve başlattım.

şuan pc açıldı ancak ramler 2644 MHz gibi düşük bir mhz de çalışıyor. Tekrar 3600 mhz e çekmek istesem sorun yaşar mıyım ?

ramler corsair 3600 2x8gb rgb ram.

edit: bu arada yüklediğim bios sürümü

Sürüm 1405
    2019/11/26 15.36 MBytes
    PRIME X570-PRO BIOS 1405
    Improve system performance.
    3600'e çekiyim dediğiniz docp yaparak mı? yoksa manuel oc mi yapıyorsunuz?Sorun yaşamamanız lazım bende 1405'e geçtim ama hem docp hemde manuel ram oc de sıkıntı yaşamadım.Tek sıkıntı 3733 mhz'e oc yapabiliyorduk onu yapamıyorum şuan sizin ki gibi bios ekranı gelmiyor.Bende bu sebeble 3800'e oc yaptım.Kısacası oc yapacaksanız farklı bir değer oc yapmayı deneyebilirsiniz.Benim için daha iyi oldu hatta gecikme 62ns olarak kullanıyorum şuanda 1.40v da.

Docp yaparak denemedim. Manuel olarak onceden de 3600 e cekmistim simdi cekemedim ekran gelmedi bios pil cikarip taktip sifirlaninca geldi. Orjinal ayarlarda birakip ciktim.

Docp enable yapip tekrar kontrol edeyim olmadi o zaman 3600 e kendisi ceker mi ? Yada 3000 3200 e mi cekmis olur ?

Aksam orayi yani docp kontrol edip bir daha deniyeyim olmadi. Baska onerebileceginiz bisi var mi ?

• quote:

Docp yaparak denemedim. Manuel olarak onceden de 3600 e cekmistim simdi cekemedim ekran gelmedi bios pil cikarip taktip sifirlaninca geldi. Orjinal ayarlarda birakip ciktim.

Docp enable yapip tekrar kontrol edeyim olmadi o zaman 3600 e kendisi ceker mi ? Yada 3000 3200 e mi cekmis olur ?

Aksam orayi yani docp kontrol edip bir daha deniyeyim olmadi. Baska onerebileceginiz bisi var mi ?
    Ben ramin default kaç mhz olduğunu bilmiyorum ama docp değeri farklıdır her ramin.Manuel oc yapmak daha iyidir ramin kodunu verirsen bende bakabilirim.
    corsair CMW16GX4M2Z3600C18
    https://www.corsair.com/ca/en/Categories/Products/Memory/Vengeance-PRO-RGB-Black/p/CMW16GX4M2Z3600C18

Kutusunda amd ryzen için destekli yazıyor.

alırken birde intel işlemci için desteklenen vardı. Fark etmiyor gerçi ramde çok sanırım ama ryzen ile daha uyumlu olan kutuyu aldım.
  • quote:

corsair CMW16GX4M2Z3600C18
    https://www.corsair.com/ca/en/Categories/Products/Memory/Vengeance-PRO-RGB-Black/p/CMW16GX4M2Z3600C18

Kutusunda amd ryzen için destekli yazıyor.

alırken birde intel işlemci için desteklenen vardı. Fark etmiyor gerçi ramde çok sanırım ama ryzen ile daha uyumlu olan kutuyu aldım.
    Evet bu docp de 3600 cl18 olarak çalışacak.
    Manuel Oc 3733 mhz flck 1866 verip deneyebilirsin ama dram calculator dan bakman gerek.http://www.softnology.biz/files.html buradan ücretsiz olanı indirip read de sonrasında en altta nanosecond olarak göstere tıkla sonra masaüstüne html olarak kaydet sonrasın da dram calculator dan aç ona göre zamanlamaları girersen daha iyi olur.

Ben o zaman manuel girmeden docp i enable yaparsam 3600 gelmis olacak. Insallah bu sekilde sorunsuz acilir aksama deneyecegim.

Diger dediginiz ayari denemeyeyim 3733 u simdi sorun yasamak istemiyorum ona sonra dediginiz siteden bakarim :) tesekkur ederm.

Bu arada bios guncellemesini , eski ayarlari default etmeden bios icinden usb ye dosyayi atarak cap files tan guncelledim. Guncelleme oncesinde ayarlari default a cekmem gerekir miydi ?

• quote:

Ben o zaman manuel girmeden docp i enable yaparsam 3600 gelmis olacak. Insallah bu sekilde sorunsuz acilir aksama deneyecegim.

Diger dediginiz ayari denemeyeyim 3733 u simdi sorun yasamak istemiyorum ona sonra dediginiz siteden bakarim :) tesekkur ederm.

Bu arada bios guncellemesini , eski ayarlari default etmeden bios icinden usb ye dosyayi atarak cap files tan guncelledim. Guncelleme oncesinde ayarlari default a cekmem gerekir miydi ?
    Hayır gerekli değildi.
    teşekkürler, peki neden işletim sisteminde ki ez update ten bios güncellemesi önermiyorlar ?

usb den fat32 formatında yaptım bios a girip bende ama processing yazısı çok yavaş ilerledi. Önceki gigabyte anakartımda daha hızlıydı.

Bu işlev, FAT 32/16 dosya sistemiyle formatlanan ve tek bölümü olan USB belleklerde desteklenir. denilmiş
    https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1012815#

ama usb ntfs olmasına rağmen onda da dosyayı görmüştü ama tabi yüklemedim nolur nolmaz fat32 ye çevirip tekrar dosyayı attıp yükledim biostan.
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Ama güncelleme sonrası cmos clear yapman jumper yada anakartta varsa buton ile clr cmos yazar ordan gereklisidir sağlıklısıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 2 Aralık 2019; 21:19:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.