Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus x570 Kullanıcıları (geri ödeme kampanyası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
47
Cevap
2
Favori
1.032
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> Asus x570 Kullanıcıları (geri ödeme kampanyası)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2649 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Benim önceki kartım gigabyte ti 8 sene kullandım usb ler ve sata girişler artık sorun yaratıyordu. Yaşlanmıştı. :)

Msi alacaktım, indirimde diye asus aldım. Insallah bunuda uzun kullanirim. Bide odemeyi alirsak tamam . Kart cok güzel ama kandırılan müşteri de tabiki bunu unutmaz .. bi dahaki sefer secimim ona göre olur ;)
    aynen ama abartıldığı kadar yok asus ürünleri dediğim gibi diğer markalarda da çok daha iyi ürünler mevcut ben de iadesi varmış diyerek "son asus" ürünümü almış bulundum yapacak bir şey yok malesef ödemeyi isterse yarın ister aylar sonra versinler problem yok aylar sonrası yakışır zaten...

adamlar bios a 75C limiti koymuş full devirde sesli çalışan bi soğutucuyu takarım fan eğrisi yaparım diyemiyorsun... şaka gibi... strix gibi 3 fanlı devasa bir ekran kartına çift bios koymuş sessiz bios da boşta fanlar duruyor iyi güzel eyvallah çok sağol ama yük altında ısınıyor kart 75-80c allah ne verdiyse :D diğer biosta da yükte gayet iyi fanlar sessiz ısınmıyor ama idle da fanlar durmuyor bu kadar aptal mühendisleri olan bir firma asus dediğimiz firma... verilen paralara yazık gerçekten...

bir daha asus "asla"... altından yapsalar yine yok gidip msi / gigabyte / evga falan alıyorum umurumda değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 7 Kasım 2019; 2:3:15 >

YAMAHA PACIFICA 112 JMX & ROLAND CUBE-20X
    SONY WM-GX688 // SONY PSP GO
    TIKLA >>> 2.EL DÜKKANIM

• Yüzbaşı
    794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

aynen ama abartıldığı kadar yok asus ürünleri dediğim gibi diğer markalarda da çok daha iyi ürünler mevcut ben de iadesi varmış diyerek "son asus" ürünümü almış bulundum yapacak bir şey yok malesef ödemeyi isterse yarın ister aylar sonra versinler problem yok aylar sonrası yakışır zaten...

adamlar bios a 75C limiti koymuş full devirde sesli çalışan bi soğutucuyu takarım fan eğrisi yaparım diyemiyorsun... şaka gibi... strix gibi 3 fanlı devasa bir ekran kartına çift bios koymuş sessiz bios da boşta fanlar duruyor iyi güzel eyvallah çok sağol ama yük altında ısınıyor kart 75-80c allah ne verdiyse :D diğer biosta da yükte gayet iyi fanlar sessiz ısınmıyor ama idle da fanlar durmuyor bu kadar aptal mühendisleri olan bir firma asus dediğimiz firma... verilen paralara yazık gerçekten...

bir daha asus "asla"... altından yapsalar yine yok gidip msi / gigabyte / evga falan alıyorum umurumda değil...

Alıntıları Göster
    sakin. istediğini almakda özgürsün. kimse sana zorla aldırmıyor.

• Yarbay
    2649 Mesaj

sakinim merak etme o kadar fazla merak iş açar başına bana zorla aldırdılar mı yazıyor herhangi bir yerde hayırdır ?
    |
    |
    Petegrus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TIKLA >>> 2.EL DÜKKANIM
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

sakinim merak etme o kadar fazla merak iş açar başına bana zorla aldırdılar mı yazıyor herhangi bir yerde hayırdır ?

Alıntıları Göster
    merak eden olmadı kendi kendine element uyduruyosun. hayırdır veya evettir takma fazla kafana işine bak sen

• Yarbay
    2649 Mesaj

ötede saçmala evlat seninle uğraşacak vaktim yok
    |
    |
    Petegrus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TIKLA >>> 2.EL DÜKKANIM
  • Teğmen
    149 Mesaj
    Arkadaşlar selamlar,

Öncelikle asus-intel cashback ile ilgili bir konu göremedim kusuruma bakmayın buraya yazmak durumunda kaldım.

Üyelik oluşturduktan ve ürünü kayıt ettikten sonra, formu doldurmak için sayfaya yönlendiriliyor. İkinci adımda ise satıcı bilgileri ve fatura resimleri girmemizi istiyor. Ancak listede belirtmiş oldukları satıcılar gözükmemektedir. Örneğin, ben ebrar dan aldım ancak listede yok. Keza vatan olmasına rağmen yine listede yer almamaktadır. Bu durum ile ilgili asusa mail attım. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Neler yapılması gerekiyor?

Orijinalden alıntı: alcnarslan

Arkadaşlar selamlar,

Öncelikle asus-intel cashback ile ilgili bir konu göremedim kusuruma bakmayın buraya yazmak durumunda kaldım.

Üyelik oluşturduktan ve ürünü kayıt ettikten sonra, formu doldurmak için sayfaya yönlendiriliyor. İkinci adımda ise satıcı bilgileri ve fatura resimleri girmemizi istiyor. Ancak listede belirtmiş oldukları satıcılar gözükmemektedir. Örneğin, ben ebrar dan aldım ancak listede yok. Keza vatan olmasına rağmen yine listede yer almamaktadır. Bu durum ile ilgili asusa mail attım. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? Neler yapılması gerekiyor?
    Amd tarafında Ebrar da Vatan da çıkıyor ama aynı şeyihttps://promotion.asus.com/tr/tr/intelcashback üzerinden yapınca ilk ekranda yazsa bile kayıt kısmında çıkmıyor evet.Asus'a yazmışsınız ama Ebrar ile de mutlaka görüşün çünkü bu işi Ebrar çözebilir belki.

• Teğmen
    149 Mesaj

Aynı durumu yaşayan arkadaşlara yardımı olması açısından bilgilendirme yapayım.

Hocam sorun adblock veya benzeri tarayıcı eklentilerinden kaynaklıymış. Farklı bir tarayıcı ile girdiğiniz zaman bu adamı rahatça geçebilir. Belirtilen bir satıcıdan aldıysanız, listede gözüküyor ve seçebiliyorsunuz.

Bu kez bir sonraki adımda sorun yaşadım. Şöyle ki, almış olduğunuz ürünü seçiyorsunuz, ardından ürünün seri numarasını istiyor yine giriyorsunuz. Ancak bonus product kısmı var ve burada sadece ekran kartları mevcut. Opsiyonlu olarak belirttiği ve e.kartı almadığım için bu adımı boş bıraktım.

Bir sonraki adıma tıkladığım zaman direkt olarak bonus ürün seçmenizi ve seri nu. Girmenizi istiyor. Bu durumu da yine asus a ilettim. Bakalım bu kez nasıl bir dönüş yapacaklar. Gelişmeleri yine yazarım. Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar faydalanabilir.

Bu arada alışveriş yapan tüm arkadaşlarıma ürünleri hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Steelo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
instagram takipçi
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.