Şimdi Ara

Asus x570 Kullanıcıları (geri ödeme kampanyası) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
7.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://icr-emea.asus.com/webchat/icr.html?rootTreeId=EMEA.ACTR.TR-TR&treeId=EMEA.ACTR.TR-TR&tenantId=TR-TR&language=en-us&_ga=2.206976211.1110910640.1582535069-458195059.1575452396

şu linkten bir deneyin, asus hesabınız ile giriş yapmanızı isteyebiliyor sırayla anakart > onarım destek kısmından ulaşıyorduk
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Hesapla Girdim Online Destek Bağlan Diyorum Yok Açılmıyor,Yapan Nasıl Yapıyor Bunu 1 Saat Oldu Her Yolu Denedim Yok Ufak Pencere Açılıyor Ok Bas Sayfa Açılmıyor Online Konuşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Hesapla Girdim Online Destek Bağlan Diyorum Yok Açılmıyor,Yapan Nasıl Yapıyor Bunu 1 Saat Oldu Her Yolu Denedim Yok Ufak Pencere Açılıyor Ok Bas Sayfa Açılmıyor Online Konuşalım
    https://lmgtfy.com/?q=asus+online
    Çıkan sonuçlarda Asus'a tıklayın ve giriş yapın, sitede sağ üstte "Destek" var.Tıklayınca en aşağıya indirin ve orada "Bize Ulaşın" kısmında "Canlı Destek" var oraya tıklayın.Canlı desteğe bağlanmadan önce ki formaliteler çıkıyor oradan Anakart/Ekran kartı olana tıkla ve sonrasında "Onarım Desteğe" tıkla orada Canlı Destek diye çıkması lazım seçenek.Çıkmıyorsa askıya almışlardı bu hizmeti.Orada çıkacan mail ile ulaşma kısmına tıklayın ve çıkan bölümleri doldurum o şekil de talebinizi gerçekleştirin.Yine çözersin işini.

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    Canlı Destek İşini Aynı Dediğiniz Gibi Yaptım, Kapatmışlar Asla Çalıştıramadım Online İşini Boşuna Uğraştım
    Gittim Direk Email Attım Anlattım Fatura Başvura Tarihi,Başvuru Numarası Kanpanya İsmini Emaille Gönderdim Bakalım Ne Olacak 5 Ay Oldu Bunlar Daha İadeyi Yapmaz,Benim Gibi Alamayan Varsa 1 Dakika Beklemesin Paralar Gelmez Siz Başvuru Yapmadıkça
  • @steelo nun da dediği gibi askıya almış olabilirler hizmeti. Mail atmanız iyi olmuş. Bunun dışında geri dönmezlerse telefonla ulaşmaya çalışın. twiter gibi sosyal medya dan asus türkiye ye ilgilenmesi için yazın. Hashtagler koyunca bakıp sizden iletişim bilgileri isteyip dönebiliyorlar. Daha da olmazsa ne yapılabilir bilmiyorum. İnşallah alırsınız kısa zamanda paranızı.

Hizmet Saatleri : 09:00-18:00

Telefon 0850 522 2787(ASUS)
    Sağolun Hocam,Emil Olmazsa Direk Telefonla Arayacam
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    siz bence telefonla da arayın , email e geç cevap gelir belki belli olmaz arayıp sorun bennce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 24 Şubat 2020; 14:4:25 >
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Bugün mail ile bilgi geldi transferwise ile hesabınıza para yollandı şeklinde. Ve mesajdan 15-20dk sonrada para hesabıma gelmişti. Bu şekilde geçte olsa iadeyi almış oldum.

Fakat bu 90 gün süresi çok uzunmuş. Ve bence yasal iade süresi biter bitmez ödemeler yapılmalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gemici01

Bugün mail ile bilgi geldi transferwise ile hesabınıza para yollandı şeklinde. Ve mesajdan 15-20dk sonrada para hesabıma gelmişti. Bu şekilde geçte olsa iadeyi almış oldum.

Fakat bu 90 gün süresi çok uzunmuş. Ve bence yasal iade süresi biter bitmez ödemeler yapılmalıydı.
    Hocam zaten amaç unutulur da en azından o parayı göndermemiş oluruz mantığı.Ya da takipsizlik, bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 27 Şubat 2020; 1:5:1 >
  • Bu konuda anladığım kadarıyla Asus Türkiye Avrupa ya bağlı ve orda bu tip %10-15 para iadesi ürünlerin 30 günlük iade süreleri dolduran sonra yapılıyor. Müşteri üründen memnunum, iade etmiycem diyor firmada bu konuda ayırdığı tutarın bir kısmını iade ediyor. Daha çabuk ödeme yapsalar sorun olmayacak. Yine teşekkürler yardım için

• Tam Tamına 6 Ay Sonra Param Bugün Geldi
    Söylemesek Asus Türkiye Yetikililerine Asla Gelmezdi
    305 Lira Gidecekti

Gelmeyen Varsa Beklemesin Asla Gelmez Gidin Asus Tr Söyleyin Benden Uyarı
  • Beyler bu olay hala var mi?

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya bitti. Bu tip yeni kampanyalar ara ara yapabiliyorlar takip edebilirsiniz ama şuan bu tip yeni bir kampanya yok bildigim kadariyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşkkür ederim hocam.

Hocam dediğini yaptım ama işe yaramadı. Ramleri görmüyor bunalttı bu program beni nasıl düzelteceğiz? Daha öncede böyle oldu hizmetlere girip lightingservice durdur başlat yapınca düzelmişti ama bu sefer düzelmiyor.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

ram'ler corsair mi? Belki şu rehber işinize yarayabilir sıralaması yazılmış;

technopat sosyal
    Rehber - Corsair RAM'leri ASUS AURA yazılımına entegre etme
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/rehber-corsair-ramleri-asus-aura-yazilimina-entegre-etme.1684284/

eğer sistem çok fazla kirlendiyse de temiz kurulum yapmanız gerekiyor. Bende mesela msı ekran kartı da var. Asus la uyumlu çalışmıyo. Birde msi rgb led için program yükleyince sistem şaşıyor iyice

Yok hocam ramlerin markası neo forza Mars 3600mhz

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

ilk duydum bu rami :) onunda kendine özgü bir rgb aydınlatma programı var mı ? Yada asus tarafında bu ram rgb si destekleniyor mu ? bi plug-in 'le filan çözülebilir belki. Çünkü corsair de bile sorun yaşatıyor o nedenle ben corsair programını kaldırdım. Armoury crate de zaten çok stabil çalışan bir program değil, geliştirilmesine ihtiyaç var daha.

Ben ramleride 3600 de kullanamıyorum şu an, sanırım işlemciden dolayı, önceden kullanabiliyordum yeni bios'ta kısıtlamışlar galiba. Bios ta DOCP yapınca, 1 hafta sonra makina kendi kendine reset atıyor.

Ramler kaliteli 2 yıldır kullanıyorum. Asus anakart ne veriyorsa onu kullanıyor RAMler kendi programı yok. Bios güncelleme de yaptım belki düzelir diye ama düzelmedi. Yeni güncelleme gelirse belki düzelir crate programı ama sırf bu program yüzünden bir daha Asus hiçbir donanım almam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.