Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cnsngr Elinize sağlık hocam konuya ekledim
    @505. win 7 pro var bendede ve kullanılabilir ram 3.89 yazıyor fakat bu bir sorun değil hatırladıgım kadarıyla benim eski laptop'ta da 4 gb ramın tamamı yazmıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: menagon61

Sevindirici bir haber vereyim bende o zaman.
    Dün forumda watch dogs ile alakalı değerleri paylaştığımda sağolsun bi arkadaş, oyun sıkıntılı kasmanın ram ile alakası yok demişti.Gerçekten haklıymış.Bugün araştırdım denedim ve yaptım.Watch dogsu ULTRADA kasmadan takılmadan oynamanın zevkini tattım.
    Nasıl sorusunun cevabını paylaşayım hemen.
    -http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=255108.0 sitesindeki adımları uygulamanız yeterli.

Kolay gelsin

Edit:Konuya eklemenizi rica ediyorum.

Hocam ben bu konudakileri uygulamadan medium'da da high'da da takılmalar oluyo. Ultra'da daha da artıyo takılmalar. Ama bu konudakileri uygulayınca çok daha fazla kasıyo ki oyun açılmıyo nerdeyse. Bütün update'leri de kurdum ama hala medium'da bile takılmalar oluyo. Siz başka bir şeyler yaptınız mı acaba ve oyununuz korsansa link alabilir miyim pm'den

• quote:

Orijinalden alıntı: devsirme

quote:

Dün forumda watch dogs ile alakalı değerleri paylaştığımda sağolsun bi arkadaş, oyun sıkıntılı kasmanın ram ile alakası yok demişti.Gerçekten haklıymış.Bugün araştırdım denedim ve yaptım.Watch dogsu ULTRADA kasmadan takılmadan oynamanın zevkini tattım.
    -http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=255108.0 sitesindeki adımları uygulamanız yeterli.

Kolay gelsin

Hocam ben bu konudakileri uygulamadan medium'da da high'da da takılmalar oluyo. Ultra'da daha da artıyo takılmalar. Ama bu konudakileri uygulayınca çok daha fazla kasıyo ki oyun açılmıyo nerdeyse. Bütün update'leri de kurdum ama hala medium'da bile takılmalar oluyo. Siz başka bir şeyler yaptınız mı acaba ve oyununuz korsansa link alabilir miyim pm'den

Hocam, aynısı bendede oldu.Sonradan çözdüm, watch dogs a kendi exe sinden gir.Darkmod watch dogs ile girme.Onda takılmalar oluyor :) Deneyince pmnizi bekliyorum.Oyun gerçekten çok keyifli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

Hocam, aynısı bendede oldu.Sonradan çözdüm, watch dogs a kendi exe sinden gir.Darkmod watch dogs ile girme.Onda takılmalar oluyor :) Deneyince pmnizi bekliyorum.Oyun gerçekten çok keyifli.

Teşekkürler akşam öyle denerim. Bir de sadece konudakileri uyguladınız dimi o konuda başka bir sitenin linki de verilmiş bazı farklı şeyler anlatıyo sanki orda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

Teşekkürler akşam öyle denerim. Bir de sadece konudakileri uyguladınız dimi o konuda başka bir sitenin linki de verilmiş bazı farklı şeyler anlatıyo sanki orda.

Sadece konudakileri uyguladim.Ultrada oynuyorum

• Beyler sonunda bende aldim bilgisayari freedos olarak geldi direk win8 yukledim crysis indirdim deneme amacli high da oynadim 0 kasma ve isinma cok az sasirdim acikcasi bugun de 4 gb ram takcam cd romu da cikarip ssd veya hdd kurmayi dusunuyorum bugun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peymacun kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, Crysis 3 oynarkenki video ayarların ss'i ve belli bir oynamadan sonra ısı ss'i paylaşırsanız konuya eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belegurth

Hayırlı olsun hocam, Crysis 3 oynarkenki video ayarların ss'i ve belli bir oynamadan sonra ısı ss'i paylaşırsanız konuya eklerim.

Hocam cumadan sonra fraps falan da kurup detayli bi inceleme yapmayi dusunuyorum zaten ttesekkurler

Aklımdakini yapıyosun hocam :) ama hddyi cdromun yerine tak ssdyi de harddiskin yenine işletim sisteminide ssdye kurdunma canavar olur tam anlamıyla :)
  • Oh be nvidia surucusunu hallettim Hocam benide eklee

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsynnml

Aklımdakini yapıyosun hocam :) ama hddyi cdromun yerine tak ssdyi de harddiskin yenine işletim sisteminide ssdye kurdunma canavar olur tam anlamıyla :)

Tamam hocam dediğin gibi yaparım da useniyorum bilgisayarı açmaya

Hocam nasıl yapacağınızı anlatırmısınız acaba ? Hiçbir bilgim yok bu konuda cd rom yerine hdd takma
  • quote:

Hocam nasıl yapacağınızı anlatırmısınız acaba ? Hiçbir bilgim yok bu konuda cd rom yerine hdd takma

Buyur hocamhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=60839467&p=1#60839467

• Ssd takabiliyor muyuz? Yani garanti konusu nasıl? Birde hem hdd hem ssd çalışsın istiyorum o aparat var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: burst_one

Oh be nvidia surucusunu hallettim Hocam benide eklee

Ben anasayfadaki olayı denedim olmadı çok ilginç :S
  • bendede olmadı o yöntemler AsusX550JKdriver dan w8.1 diyip VGA dan nvidia yı yükledim bu şekilde çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: burst_one

bendede olmadı o yöntemler AsusX550JKdriver dan w8.1 diyip VGA dan nvidia yı yükledim bu şekilde çözüldü

İçinde gelen cd de de aynı driver var ben zaten ordan kurmuştum o sitedeki driverı son versiyon yüklenmiyor ama
  • Bugün sabah işletim sistemini kurdum. Ve sabahtan beri aralıksız kullanıyorum.Battlefield 3 ultrada 35-40 fps aldım. Gerçekten bu fiyata (ben 1550 küsür TL ye aldım :) ) bu performansı verecek bir laptop yok. Dolayısıyla Gtx 850M diyorum fazlada bir şey söylemeye gerek yok. Sıcaklık konusunda çok iyi bir iş çıkarılmış. Fanın sesini duyabilmek için kulağınızı ızgaraya yaklaştırmanız gerekiyor. Oyunlarda ise kabul edilebilir bir seviyede...Herhangi bir ısınma sorunu yok(Şimdilik).
    İnce zarif tasarım. Touchpadi gayet güzel. Benim hoşuma gitti. (Fn+F9 ile kapatılabilir oyunlarda) Ancak klavye için aynı şeyi söyleyemem. Bilgisayarın genelinde olduğu gibi kalitesiz malzemeler kullanılmış. Bu yüzden pc'nin sağlamlığından da şüpheliyim.(ASUS içini düzmüş dışında kolaya kaçmış ) HDD ara sıra cızır cızır sesler geliyor ama rahatsız edici seviyede değil. RAM konusuna gelince oyuna ilk girdiğimde hemen uyarıyı verdi ama sadece bir uyarı...kapatınca oyunu sorunsuz oynuyorsunuz. Lakin ileride bazı oyunlarda sıkıntı yaratabilir. Bu yüzden kesinlikle 8'e upgrade edlilmeli... Video çekecek arkadaşlara ShadowPlayi öneririm...

• quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Ekran kartı driverının son sürümünü yüklemekte sıkıntı yaşayanlar şu maddeye dikkat etsin.

8. Go to [NVIDIA_SetA_Devices.NTamd64.6.1] (6.0 = Vista, 6.1 = Win7, 6.2 = Win8, 6.3 = Win8.1) and find the DEV_ID from your HW ID. Mine is DEV_1391 from "PCI\VEN_10DE&DEV_1391&SUBSYS_079B1025"

NVIDIA_SetA_Devices.NTamd64.6.1 başlığı değiştirilecek ama yanda gördüğünüz gibi 6.1 başlık altındaki değiştirilme windows7 için 8 için 6.2 8.1 için 6.3 başlıklı olan değiştirelecek.

Tam olarak buna dikkat edince oluyor sabahtan beri uğraşıyordu beceremedim bu maddeyi görene kadar

• Beyler suan bende
    Dell 7537 labtop var kardesimde uygun fiyata laptop alicak
    1300 liraya 4200u 840m ekran karti 4 gb ramli bir asus model vardi modeli hatirlamiyorum

Bende dedim benim deli sana vereyim aradaki farkla bu asusu alayim sizce dell 7537 den buna gecmek mantikli olurmu yaklasik 400 tl fazla vermye degermi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.