Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimde anlattıklarının hepsini yaptım ama save and exit dediğimde tekrar biosa dönüyor? harici hardisk kulanıyorum..

ekran kartını hiç görmüyo pc ya yardım et lutfen
  • harunlion H kullanıcısına yanıt
    7537'yi lisanslı 8.1 olarak aldım valla 1 günde alıştım kullanımına şimdi win7 ler zor ve kötü geliyor bana,tavsiyem hiç uğraşmayın yükleyin 8.1

win7 pro değil de ultimate yükleseydiniz keşke,z580 vardı bende win7 all dvd den yüklemiştim bende proda sizin gibi problemler yaşamış ardından ultimate yüklemiştim
  • Belegurth kullanıcısına yanıt
    Dell kesinlikle daha kaliteli malzemeye ve güzel tasarıma sahip onun hakkını o konuda yiyemeyiz ama bu kişiye göre değişir,belki 7537'yi gerçekte görseydin böyle konuşmazdın

Performans yüzünden zaten değişim olursa yada iade Asus X550JK'yı tercih edeceğim,yarın haber vereceklermiş

Ekran çok problem değil ya,sadece kasası 7537'ye göre kalitesiz duruyor inşallah üzmez bu konuda
  • OplusA kullanıcısına yanıt
    bende dell 7537'yi iade ettim değişim talep ettim değişimi henüz onaylamadılar yarına kadar haber verecekmişler ,X550JK ile değişim istiyorum dedim en az 1-2 gün sonra kargolanır elimizde stok yok dediler(Teyit etmek için sonradan başka bir numaradan başka birisine arattım aynı cevabı aldım)
  • golddragonx G kullanıcısına yanıt
    Kendi nvami.inf dosyamı buraya upload ettim herkeste ID aynı oldugu için, yinede indirmek istemeyen veya böyle denemek istemeyenler için resimli anlatımdaki adımları eksiksiz yapması gerekiyor. Buradan indirebilirsiniz ; nvami.inf (Slow Download'a tıklayınız)

@golddragonx
    Hocam tam olarak problem nedir bios tan girip ekran kartından çıktınız tam anlayamadım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belegurth -- 11 Eylül 2014; 16:13:20 >
  • cd den win 8 I yukledım ama ekrartını görmuyor. arkadasın anlattıkları yaparak format atayım dedim onuda yapamadım.
    http://i.hizliresim.com/G1n5dN.jp

böyle bir hata alyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golddragonx -- 11 Eylül 2014; 16:18:01 >
    Hocam bu hatanın çözümünü 1. sayfada verdim oradan denedinizmi? Birde mesajınız düzelterek resmi ''simagine'' olarak koyabilirmisiniz çok büyük gorunuyor sayfa düzensiz oldu.
  • 1. sayfadaki herseyi yaptım düzeltemedim sorunu, neyi eksik yapiyorum yaa
    Windows 8 yüklediniz heralde, videodaki adımları yapmayı denedinizmi?
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NM1MN8QZhnk
  • Sona doğru ne yapti pek anlamadim ama aynisini yaptim yine gormuyo ekran kartini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sokrates41 kullanıcısına yanıt
    Ultra da oyun oynamak istiyorsaniz asus derim zira gtx oyun icin uretilmistir lenovo sizi cok götürmez asus istediklerinizi cok rahat karsilar diye düşünüyorum
    Ben olsam asus alirdim

• kardeş beni de ekle bu arada fps ve ısı değerlerini ölçebileceğim programlar önerebilir misinz?

• İnternet arada bir gidip geliyor telefondan girdğimde böyle bir sorun yok tüm driverlarım güncel böyle bir sorun yaşayan varmı ?
  • Benimde kargom gelmiş akşam açılışı ilk kurulumu yaparım :)

• güle güle kullanın kıymetli arkadaşlar ,

bir soruyu cevaplarsanız memnun olurum ,

acaba ekran kalitesi hakkında ne gibi yorum yapabilirsiniz?

ekran kırmızıyı kırmızı,siyahı s,yah ,maviyi mavi,...vs.r olduğu gibi gösterebiliyor mu ?

yoksa sanki tüm ekranın üzerine gri , grimsi bir film çekilmiş de öyle mi gözükmekte? kısaca kontrast nasıl arkadaşlar.

teşekkür ederim. iyi günler de kullanın.
  • Win8.1 yukledim simdi sorunsuz bütün driverleri yuklendi.. Teşekkürler yardim icin

• quote:

Orijinalden alıntı: sokrates41

quote:

Orijinalden alıntı: melihmustafa

quote:

Orijinalden alıntı: sokrates41

Hocam bende almayı düşünüyorum.Hocam sizden rica etsem spin tires oyununu deneyebilir misiniz ?

Hocam nedense playclaw çıkmıyor fps göremedim bu yüzden. Ama ifade edecek olursam son ayarlarda gayet akıcı oynanıyor.

Anladım hocam.Bu arada şuanda evde z710 var. İ7 4700-mq ve gt740m var.Ayrıca 8 gb ram ve 17.3 ekran var. Abim de bilgisayar alacak ben z710 onu verip bunu almayı düşünüyorum.Ne dersiniz performansı konusunda sıkıntı yaşar mıyım ? Bunda i5-4200h var çift çekirdek ve ram 84gb. Z710 da ise i7 4 çekirdek ve 8 gb ram var.Ekran kartı asusun buna göre baya iyi zaten

Hocam ekranın 17.3 inç fhd olması yüksek ayarda oynamaya tercih edilebilir. Taşınabilirlik çok önemli değilse değiştirmeyin derim. Ben şahsen taşınabilirliğe önem veriyordum, hatta ilk 13.3 ve 14 inç laptoplara baktım ama aradığımı bulamadım.

• LastShipwreck kullanıcısına yanıt
    hangi steden aldınız hocam ?
  • menagon61 kullanıcısına yanıt
    Dostum Asus'un sitesindeki kullanım klavuzunda BIOS'a giriş tuşu F2 olarak yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRHe4D -- 11 Eylül 2014; 20:28:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRHe4D

Dostum Asus'un sitesindeki kullanım klavuzunda BIOS'a giriş tuşu F2 olarak yazıyor.

Delete ile giriyor ama :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.