Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D için sıcak fırsatlar (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
47
Favori
53.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

8 lik al 12 gb ömürlük olsun şahsen ben öyle yapardım

Hocam zaten SSD aldım PC 1800 e gelecek. 8gb için bir 100TL daha veremem. 8gb şu anlık yeterli geliyor. Zaten benim elimde laptopun ömrü 3-4 yıl. Sonra menteşe atıyor o oluyor bu oluyor yarıda bırakıyor laptop.

Eyvallah zor olacak ama o koddaki rami bulmak. Yine de dikkat edelim. Senin iş noldu usta iade oldu mu?@Pozitron~

Zor değil hocam bu uyumlu. Ben aldım taktım.

Kingston ValueRam 4GB 1600MHz DDR3 Notebook Ram (KVR16LS11/4)

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=bd304579&categoryId=47

Amazondan buldum 70 lira civarı yapıyor hocam kargo dahil.

Şu prime zımbırtısı başlasın alırım hemen :)

• arkadaşlar bu pcyi almayı düşünüyorum fakat bazı konularda tedirgin oluyorum.öncelikle şu internetten sipariş verme olayı.wifi problemi ve hdd problemi.bana yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dereby

arkadaşlar herkesin gözden kaçırdığı bir detay var ne yazık ki. ekran çözünürlüğü meselesi bende kısa bir süre öncesi dikkat etmiyordum fakat 1920*1080 bir bilgisayar ekranı gördüğümde 1366x768 arasında dağlar kadar fark olduğunu hem masaüstü hemde oyunda büyük fark ettiğini öğrendim. Bu detaya dikkat etseniz iyi olur.

eş değer özelliklerde HD notebook var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Kerem

iyi fiyatı var şuanda

http://www.pcdepo.com/asus-x550jk-xo012d-notebook

Sizin linktekinde 4 gb ram gorunuyor ve fiyati tek cekim 2001 tl benim verdigim linktekinde 8 gb ram var ve fiyat pesin fiyata taksitle 1999 tl bilginize
    http://www.sibermarket.net/asus-x550jk-xo012d-i5-4200h-8g-500gb-15.6-dos-2gb.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bu laptopu almak çok da mantıklı değil. 100 lira 4 gb ram için, 200 lira da ssd ya da hdd için harcamak gerekecek. 500 gb kapasite oyun yükleyecekseniz yetersiz çünkü. Bunun yerine 250 lira daha koyup kırpılmamış bir laptop almak daha mantıklı. Şuna bir göz atınhttp://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx097h-notebook
    Windows 8.1 ile geliyor windows 10'a da yükseltmek mümkün. Diğerinde freedos var. İşlemcisi çok daha iyi ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

Bence bu laptopu almak çok da mantıklı değil. 100 lira 4 gb ram için, 200 lira da ssd ya da hdd için harcamak gerekecek. 500 gb kapasite oyun yükleyecekseniz yetersiz çünkü. Bunun yerine 250 lira daha koyup kırpılmamış bir laptop almak daha mantıklı. Şuna bir göz atınhttp://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx097h-notebook
    Windows 8.1 ile geliyor windows 10'a da yükseltmek mümkün. Diğerinde freedos var. İşlemcisi çok daha iyi ayrıca.

2500 tl ve üstü fiyatı var ve her yerde bulunmuyor pcdepo da suan yok. 1990 tl ye yine rakipsiz duruyor önerdiğim

• X550jk+240gb ssd hyperx 3k+4 gb ram + asus çanta. Hepsini toplam 2267 tl ye aldım. Kargo dahil. Ebrardan. Takip edin derim

• Hdd öyle abartılı sesli falan değil. Çoğu notebooktan gelen sesler. Wifi gayet sağlam. Bi sıkıntı yok. Sadece win7 yüklwyince arada mavi ekran hatası veriyor. Ama 8.1 de bu sorun olmadı hiç. Bu arada ben değil kardeşim kullanıyor pcyi.

• Pc depo da iki bin küsür olmuş fiyat. Bayramdan sonra düşer mi yoksa başka modellere mi yöneleyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azabı

Pc depo da iki bin küsür olmuş fiyat. Bayramdan sonra düşer mi yoksa başka modellere mi yöneleyim.

gg da 1829 tl + tl maxipuan + kargo bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishwizard04

quote:

Pc depo da iki bin küsür olmuş fiyat. Bayramdan sonra düşer mi yoksa başka modellere mi yöneleyim.

Hocam maximum yok. Maxipuan bir anlam ifade etmeyor benim için ne yazık ki 1600 bandına inmiş 4 gün önce, yine düşer diye ümiyleniyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkishwizard04

quote:

Hocam maximum yok. Maxipuan bir anlam ifade etmeyor benim için ne yazık ki 1600 bandına inmiş 4 gün önce, yine düşer diye ümiyleniyorum

1 hafta once bir yede okumustum elektronık urunlere %5-10 zam gelecek dıye bu aralar fırsatın olursa kacırma zam gelınce dahada fıyatlar artar ben gg dan alıyorum bide 4gb ram takıp 3-4 sene kullanmayı planlıyorum :)

• arkadaşlar bende bu asus un 12 gb olanına alacam ama tereddütteyim ebrar dan mı alsam yoksa pcdepo dan ama ikisinin arasında baya bir fiyat farkı var ebrar da 12 gb li olanı 1991 tl pcdepo da 2258 tl ne yapmalıyım birde freedos olduğu için lisanslı windows 8.1 almak istiyorum oda ebrarda 259 tl miydi neydi acil cevaplarınızı bekliyorum ebrar mı pcdepo mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatmerve0138

arkadaşlar bende bu asus un 12 gb olanına alacam ama tereddütteyim ebrar dan mı alsam yoksa pcdepo dan ama ikisinin arasında baya bir fiyat farkı var ebrar da 12 gb li olanı 1991 tl pcdepo da 2258 tl ne yapmalıyım birde freedos olduğu için lisanslı windows 8.1 almak istiyorum oda ebrarda 259 tl miydi neydi acil cevaplarınızı bekliyorum ebrar mı pcdepo mu

Ben 2 hafta önce ebrardan 8gb modeli+asus canta+240 gb kıngston hyperx 3k toplam 2267 tlye aldım. Kargo dahil. Hiç bir sorun yasamadım.

• Tamam kardeşim çok teşekkür ederim bende ebrardan alacam yarın konuşup sipariş geçecem inşallah birde bana SSD olarak ne önerirsin

• Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    Stok gelsin bu fiyata iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatmerve0138

Tamam kardeşim çok teşekkür ederim bende ebrardan alacam yarın konuşup sipariş geçecem inşallah birde bana SSD olarak ne önerirsin

Benim aldıgım ssd gayet.iyi. Kıngston hyperx 3k.

• hocam ssd alıyorsunuzda hddyi mi çıkarıp ssd'yi takıyorsunuz anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.