Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D için sıcak fırsatlar (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
47
Favori
53.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Ebrardan aldığın bilgisayara dikkat et çünkü fiziksel olarak sorunlu olabiliyor bende oradan aldım 3 defa değişim yaptım birebir sıfır

not olarak kutu acılmıs gelirse kargoyu teslim almam ona göre gönderin yazdım umarım işe yarar. sorundan kastın nedir
  • Yok kutular kapalı geliyor o bakımdan sorun yok ancak bende touchpad de kasa ile aynı hizada degildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nerden alalım bu modeli sıkıntı yaşamadan ?
  • Avantajlı bir fiyat olduğu an alacağım. Beklemedeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar nerden alalım bu modeli sıkıntı yaşamadan ?

Aynı soruyu ben de soruyorum.
    Elden alabileceğimiz bir yer var mı uygun fiyata?

Ebrar, PCdepo gibi işlem görmüş ürün satan yerlerden almak istemiyorum.
  • evet arkadaşlar şu aralar bende beklemdeyim firsatlari eger olmayacak gibiyse ebrar fiyat olarak iyi 12gbli dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre9614

evet arkadaşlar şu aralar bende beklemdeyim firsatlari eger olmayacak gibiyse ebrar fiyat olarak iyi 12gbli dusunuyorum

Aynı pcyi bende almak istiyorum bugün arayacağım ebrar bilgisayarı ürün hakkında hemen bilgi edinip uyarsa alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: agulec

dün bimeks'te aynı kasayı inceledim, tuşlarını sevmedim, inceleyip almanızı öneririm, kasa ve tuşları pek sağlam gelmedi bana.

Arkadaşım hangi modeldi ? Teknosada bimeks gibi yerlerde bu model yok. Fakat kasası aynı olan farklı bi model hangisi gidip incelesek ?
  • GrandTurco kullanıcısına yanıt
    tamam aldiginda banada soylersin kampanya olur felan

• quote:

Ebrari aradım urun kesinlikle refurbished yada outlet değil diyor sıfır orj kutusundan açıp içine takıyorlarmış rami istemiyorsanız bey efendi dedi rami yanında yollarız siz takarsınız dedi ben bugün kararımı vercem daha iyi bir model bulamazsam yapıştıririm siparişi

• kardesim ben bayadir bakiniyorumda 3000asagisi fhd ekrab yok , hd lerdede ucuz ve ekran karti saglam model bulamayiz baska,ram olayini eger kendimiz bi site var 130lira 8gb ram alip takarsak 30lira kâr yapariz ebrara gore ama 30lira icin riske girilirmi bilmem adamlar test felan yapuyolarmus taktiktan sonra , bide fiyat olarak daha iyi bi yer bulabilirmiyiz yada dusermi fiyatlar valla bende onu bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

quote:

Ebrari aradım urun kesinlikle refurbished yada outlet değil diyor sıfır orj kutusundan açıp içine takıyorlarmış rami istemiyorsanız bey efendi dedi rami yanında yollarız siz takarsınız dedi ben bugün kararımı vercem daha iyi bir model bulamazsam yapıştıririm siparişi

Ben aldım. Bi sorun yaşamadım.

• Arkadaşlar 1,5-2 ay önce hızlıaldan 1900 tl'ye aldığım 4gb modelini 1600 tl'ye satıyorum.Satma nedenim oyun oynarım diye aldım ama bir türlü fırsat bulup oyun yükleyemedim.Mantıklı diğer pc modeli takasları ilede takas yapabilirim.
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    30 - 40 fps arası gidip geliyor ama bilgisayarda 8 gb ram var 4 gb ram'de durum ne olur, bilemiyorum.
  • Konu up bu ben bu bilgisayarı gördüm bizim modelden gtx850mden daha iyi gibi geldi. https://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx099d-notebook?keyword=99d

Bunun tek eksi yönü ram ama onuda takarız ilerde kendimiz

• yine kliksa da 12 gb bellekli ürün vardı ekran kartı 940m onu almayı çok düşündük.ancak 940m ekran kartı 64 bit miş .(
  • az önce asus'dan mail geldi, henüz 2 aylık Asus X555LN-XO317H notebooka 5 gün önce klavyedeki sol üç tuşa şekerli çay dökülmüştü, klik klik diye ses yapmaya başladı, anakarta arızası yapmasın diye kargo ile gönderdim, 280 tl ücret çıkarmışlar, klavye değişecekmiş (ve işçilik), iade edin dedim
  • Bu laptoptan almak istiyorum fakat dolar düşmeden almak saçma değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

Konu up bu ben bu bilgisayarı gördüm bizim modelden gtx850mden daha iyi gibi geldi. https://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx099d-notebook?keyword=99d

Bunun tek eksi yönü ram ama onuda takarız ilerde kendimiz

daha iyi zaten ama %3 kadar az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.