Şimdi Ara

Asus Vivobook 15 X571FHD(120Hz),İ7-10750H, 16G, 512G Pcie, GTX1650Ti 4G, win10 7.200 TL GG(teknosa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 1 Aralık 2020; 0:48:56 >

• Asus Vivobook 15 X571FHD(120Hz),İ7-10750H, 16G, 512G Pcie, GTX1650Ti 4G, win10  7.200 TL GG(teknosa)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi ara tükenmiş :)

• guzel fiyatmis

• Herhalde 1 saniye falan sürdü alınması...

• bence yanlış fiyat yazılmış ve kaldırmışlar ilandan..

bu fiyata mümkün değil bu cihaz (:

• Hocam siz aldınız mı bari?
  • bence de bu fiyata imkansiz

• İyiymiş ama kaldırılmış

• İki yüz metreden ısınma sorunum var diye bağırıyor.

• Bu fiyata kazan kaynatsada alınırmış.

• O tarlayı sürdürmezler hatalı ilandır.

• ben aldım, daha kargo bilgileri girilmedi. 30 stok vardı. alana kadar 13 tane satılmıştı, sonra da hemen kalktı ya da bitti bilemiyorum.

• Alan arkadaşlar cihaz geldi mi? Bana siparişiniz ilerlememiş deyip siparişi iptal ettiler. @zencmore @ŞAKACI

Edit: Siparişim onaylanmıştı. Kargo bilgilerinin girilmesi bekleniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyks10 -- 5 Aralık 2020; 12:0:55 >
  • nyks10 N kullanıcısına yanıt

Nasıl siparişiniz ilerlememiş? sipariş oluşmadı mı hesabınızda gözükmüyor mu? ayrıca parayı kartınızdan çekmediler mi orada gözükmüyor mu, ben siparişiniz ilerlememiş kısmını anlamadım.

• O kısımını gerçekten ben de anlamadım. Param çekildi. Gittigidiyor da prosedürü zaten biliyorsunuzdur. Siparişim de onaylandı.4 gün sonra kargoya verilmeyince aradım. Bakalım dediler. Sabahında para iadesine dair bildirim bankanın mobil uygulamasından geldi. Tekrar iletişim kurduğumda teknosayla sizin siparişiniz sistemde ilerlememiş. Aynı anda başkaları da almış olabilir dendi. Fakat ürünün satışı ben aldıktan sonra 10 dakika kadar sürdü. Gittigidiyoru aradığımda teknosa stok yetersiz olduğundan siparişinizi iptal etmiş dendi. Tekrar aradım teknosa yı böyle bir şeyi kabul etmediğimi söylemek için. Bekliyorum şu an. Sizden ricam sipariş saatinizi benimle paylaşır mısınız? Tabi sizin ürününüz kargoya verildiyse. Belki de benimle aynı konumdasınız bilemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.