Şimdi Ara

Asus Transformer Book Markado içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
3.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayanlara için tekrardan stokta üye olana 25 tl indiimle 574 tl tavsiye edilir.Cihazlar outlet bana 0 geldi çok kullanışlı ve güzel

http://www.markado.com/u/asus-transformer-book-t100ta-dk002h-acik-kutu-teshir-eksiksiz-85494/

• Android olsa daha iyi olurdu sanki windows için daha sağlam bir cihaz tercih ederim şahsen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben almıştım şuan ondan yazıyorum 6 taksit 606 lira. kutusu açılmış, windowsu kurulu ama cihaz sapasağlam geldi. ayrıca içinden ofis 2013 ev ve öğrenci lisans anahtarı çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Androidden kesinlikle daha hızlı. İpad mini retina da bile bazen uygulamalar kapanıyordu bun da hiç bir takılma yok.

• ürün windows tabanlı ve çok daha hızlı android tabletime göre özellikle açılış kapanışı falan süper donma yaşamadım henüz hiç
  • bence bu fiyata kaçırmayın ben de burdan almıstım
  • Kararsız kaldım. Alan arkadaşlar memnunlar mı üründen?
  • Şuna ekstra hdd takılabilse hemen alırdım her konusu açıldığında direk ona bakıyorum ama sonuç yine hüsran
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukdemirci35

Kararsız kaldım. Alan arkadaşlar memnunlar mı üründen?

fazlasıyla

harici hdd takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 28 Temmuz 2014; 16:42:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu normal windows değil dimi yani normal win. uygulamaları yüklenmiyor.

Edit: ayrıca alan arkadaşlar üründe çizik vs. varmıydı yada bataryada deforme felan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ventura89 -- 28 Temmuz 2014; 16:43:54 >
  • Üzerinde orjinal Windows 8.1 32bit var, exe uygulamaları kurabiliyorsunuz.

Ürünü markadodan aldım son derece memnunum, öneririm. Cihaz açılmış geldi ama hiçbir çizik kusur vs yoktu.

edit: sudaeriyenaspirin düzeltti sağolsun win 8.1 32bit olduğu doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Suat_ -- 28 Temmuz 2014; 17:33:35 >
  • normal windows 8.1 var yani masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullandığımız bildiğimiz windows. windows mağazadan da exe olarak da her şey kurulabiliyor.
    RT sürüm değil yanlış bilgilendirmeyelim.

ayrıca bana gelen cihazda hiç bir deforme yoktu ve batarya performansı mükkemmel. 8000 ma pili var. işlemci atom ve dahili grafik birimi olduğu için çok şarj yemeyen, klavyesiz hali 500 gram olan harika bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Suat_

Üzerinde orjinal Windows 8 RT var, exe uygulamaları kurabiliyorsunuz.

Ürünü markadodan aldım son derece memnunum, öneririm. Cihaz açılmış geldi ama hiçbir çizik kusur vs yoktu.

Allahtan kullandigin cihazmis hocam. Kullanmadigin bir cihaz hakkinda yorum yapma aman sakin ha normal win8 olan cihazda orijinal win8 RT (bide buyuk harflerle yazmis) var diyorsun pes.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: _Suat_

Üzerinde orjinal Windows 8 RT var, exe uygulamaları kurabiliyorsunuz.

Allahtan kullandigin cihazmis hocam. Kullanmadigin bir cihaz hakkinda yorum yapma aman sakin ha normal win8 olan cihazda orijinal win8 RT (bide buyuk harflerle yazmis) var diyorsun pes.

Oluyor arada böyle şeyler, ezbere konuşmamak lazım

• Merhaba arkadaslar,

Kullananlara bir sorum var, bu alete toad for oracle kurulursa calisir mi?

• Aldık bakalım. Markadodan ilk alışverişin olacak. Cihazın bağlantı noktasi yapısı gereği hassastır diye düşünüyorum. Umarım sıkinti yasamayiz. Fırsatı bildiren arkadaşa teşekkür ederim.

• windows 8.1 olduğu için bir adette ben aldım umarım temiz bir cihaz gelir yoksa iade ederim...
  • Taş gibi cihaz bende aldım daha önce. Her işi görüyor. Bildiğin Notebook gibi exelerde sıkıntı yok. Harici hdd kullan şarj çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

fazlasıyla

harici hdd takılıyor

Harici hdd nasıl takılıyor acaba.Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GateFLY

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

fazlasıyla

harici hdd takılıyor

Harici hdd nasıl takılıyor acaba.Teşekkür ederim.

Usb den?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.