Şimdi Ara

SATILIK Monster MS-16F11 Serisi Customize Notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl Aralık ayında aldığım yeni seri MS-16F11 serisi laptobumu satmaya karar verdim.
    Ürün 9 aylıktır
    15 ay garantisi devam etmektedir.
    Faturası,kutusu ve kutu içeriği full verilecektir.
    Görsel açıdan Monster'ın en göze hitap eden notebookudur.(Bence)

Bilgisayarın Özellikleri :

-İşlemci====>>>>> intel® Core™ i7-820QM (1,73 GHz, FSB1333, 8MB L3 Cache, 45W, 45nm Turbo mode up to 3,06GHz)
    -Bellek===>>>>>>> 8GB; 2x 4GB; DDR3-1333; PC-10600; CL9; 204-pin - 2 SODIMM
    -Hard Disk===>>>>> Seagate momentus XT 7200.4 500 gb hibrit disk (toplamda 2 adet sabit disk yuvası)
    -Harddisk (II)===>>> 750 GB Seagate® 7200 RPM 16 MB ST9500420AS (Toplamda 1250 gb)
    -Ekran Kartı====>>> Ati mobility radeon hd 5870 ekran kartı
    - kingston 8 gb 1333 mhz ddr3 bellek (toplamda 3 adet bellek yuvası)
    - 1920x1080p (full hd), 15,6 inç monitör
    - 2+1 dynaudio ses sistemi
    - bios üzerinden raid 0 ve raid 1 desteği
    - usb 3.0 ve e-sata desteği
    - hdmi arabirimi
    - bluetooth 2.1 + edr
    - 720p web kamera
    - oyunlardaki efektlere göre tepki veren turuncu led aydınlatma
    - tek tuşla fan hızını ayarlama
    - tek tuşla turboboost özelliğini aktif etme
    - notebook sırt çantası
    - 9 hücreli pil
    - free dos

Bilgisayarı 2910 tl ye almıştım.
    Almayı düşünen arkadaşlar p.m. atsınlar. Fiyat konusunu konuşuruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.r.c -- 22 Eylül 2011; 11:51:04 >

• 1- Burası ikinci el forumu değil. Yanlış bölümdesin.
    2- 1500-1750 liraya satabilirsin bir ihtimal. Monster'ın yeni ürünleri daha güçlü ve 2000 liranın altına satılıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

1- Burası ikinci el forumu değil. Yanlış bölümdesin.
    2- 1500-1750 liraya satabilirsin bir ihtimal. Monster'ın yeni ürünleri daha güçlü ve 2000 liranın altına satılıyorlar.

1-) Daha önce burda kendi bilgisayarlarını satan Monster sahiplerini gördüğüm için buraya açtım
    2-) Bundan daha güçlü ve 2 bin liranın altında bi pc göster bakalım?
  • quote:

1- Burası ikinci el forumu değil. Yanlış bölümdesin.

Cevabını merakla bekliyorum. Göster bakalım 2000 liranın altında bundan güçlü bilgisayarı?
  • http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=364784&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Ürün Stoğa Girdikten 60 Gün Sonra Teslim seçeneğini seçerek Intel® Core™ i7-2670QM işlemcili olarak ve %10 ÖN SİPARİŞ İNDİRİMİ FIRSATI ile birlikte şuan için 1899,54 TL KDV Dahil taksitli olarak satın alabiliyorsunuz. Bir de nakit ödeme yaptığınızı düşündüğünüzde %3 EKSTRA NAKİT ÖDEME İNDİRİMİ FIRSATI ile birlikte notebook fiyatı birden bire 1842,55 TL KDV Dahil mertebesine iniyor.

Geçmiş olsun. Sorun değil, 2900 lira da fena fiyat değildi o zamanlar. Takip etmiştim.

• quote:

http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=364784&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Ürün Stoğa Girdikten 60 Gün Sonra Teslim seçeneğini seçerek Intel® Core™ i7-2670QM işlemcili olarak ve %10 ÖN SİPARİŞ İNDİRİMİ FIRSATI ile birlikte şuan için 1899,54 TL KDV Dahil taksitli olarak satın alabiliyorsunuz. Bir de nakit ödeme yaptığınızı düşündüğünüzde %3 EKSTRA NAKİT ÖDEME İNDİRİMİ FIRSATI ile birlikte notebook fiyatı birden bire 1842,55 TL KDV Dahil mertebesine iniyor.

Geçmiş olsun. Sorun değil, 2900 lira da fena fiyat değildi o zamanlar. Takip etmiştim.

Şaka mısın sen yahu? Koyduğun bilgisayar 2500 tl! Kaldı ki benim bilgisayarın beleği 8 gb, hard diski XT momentum ve 2. bir hard disk 750 gb var! Milletin sattığına tukaka yapmak alışkanlığın heralde?

Alalhım ya bi de 60 gün sonrayı seçerek 350 milyonluk indirimi seçersen demiş. İyi tamam ben bugün bilgisayar almaya karar verdim ama 60 gün sonra teslim almak istiyorum. Kaldı ki bilgisayarın ilk stoğu kasımda olacak bi de üsütne 2 ay ekle oluyor ocak. Yani 4 ay sonra teslim alacaksınHe güzel fikir haklsın sen de.

Ayrıca %10 luk ön sipariş indirimi olmuyor 60 gün sonrayı seçersen. Oldu olacak biraz daha kastır. Bilgisayarı bedava yapacak hale getireceksin az kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.r.c -- 22 Eylül 2011; 13:07:30 >

• KDV Dahil 1840 lira. Benim suçum değil, Monster'ın fiyat politikası. Kızıp köpürmeye gerek yok. Sendeki alet tarih oldu. 1750'ye satabilirsen öp başına koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.r.c

quote:

http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=364784&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR

Şaka mısın sen yahu? Koyduğun bilgisayar 2500 tl! Kaldı ki benim bilgisayarın beleği 8 gb, hard diski XT momentum ve 2. bir hard disk 750 gb var! Milletin sattığına tukaka yapmak alışkanlığın heralde?

Alalhım ya bi de 60 gün sonrayı seçerek 350 milyonluk indirimi seçersen demiş. İyi tamam ben bugün bilgisayar almaya karar verdim ama 60 gün sonra teslim almak istiyorum. Kaldı ki bilgisayarın ilk stoğu kasımda olacak bi de üsütne 2 ay ekle oluyor ocak. Yani 4 ay sonra teslim alacaksınHe güzel fikir haklsın sen de.

Ayrıca %10 luk ön sipariş indirimi olmuyor 60 gün sonrayı seçersen. Oldu olacak biraz daha kastır. Bilgisayarı bedava yapacak hale getireceksin az kaldı.

hocam sen de amma gaza geliyorsun...
    koy ikinci el forumuna cihazını, çıkart satılığa...elbet alıcısı çıkar, üç-beş aşağı yukarı anlaşırsınız...
    boşu boşuna ne zaman kaybediyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: crower74

koy ikinci el forumuna cihazını, çıkart satılığa...elbet alıcısı çıkar, üç-beş aşağı yukarı anlaşırsınız...

Hocam derdim tartışmak ya da gaza gelmek değil. Ama alıcısı olmadığı konuya alakalı alakasız ve saçma yorumlar yapması hoşuma gitmedi.
  • quote:

Ben bu çakala neyin battığını çok iyi biliyorum. Siz de biraz araştırırsanız, neden böyle gerildiğini anlarsınız.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

quote:

Orijinalden alıntı: Privatedem

quote:

Benim açımdan büyük bir hayal kırıklığı oldu maalesef bu bilgisayaar

neden ki, ben çatır çatır kullanıyorum hiç öyle hayal kırıklığı diyebileceğim bir durumunu görmedim. sadece biz aldıktan kısa süre sonra 6870 li model çıkmasına üzüldüm gerçi onun da şekli çok kötü geldi bana kaldı ki 17". o sebeple aldığım iyiki almışım dediğim bir makina

aynen bende yeni çıkan bilgisayarın özellikleri cok iyi ama benimkinin kasası yeter zaten okadar da özellik olmasada olur benimki bana yetiyorda artıyor. hiç sıkıntım olmadı donanımsal olarak gayet memnunum senin ne sorunun oldu ki ?

Şimdiye kadar çıkarmadığı arıza kalmadı. En son daha 1 ay önce 5 farklı (evet yanlış duymadınız 5 farklı) şikayetimden ötürü servise gnderip de geri aldığım bilgisayarda şimdi de ölü piksel var. Bıktım artık bu bilgisayarın bana çıkardığı sorunlardan. Çok hevesle alıp özene bözene kullandığım bu bilgisayardan inanılmaz soğudum

• quote:

quote:

Ben bu çakala neyin battığını çok iyi biliyorum. Siz de biraz araştırırsanız, neden böyle gerildiğini anlarsınız.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

quote:

Orijinalden alıntı: Privatedem

quote:

Benim açımdan büyük bir hayal kırıklığı oldu maalesef bu bilgisayaar

neden ki, ben çatır çatır kullanıyorum hiç öyle hayal kırıklığı diyebileceğim bir durumunu görmedim. sadece biz aldıktan kısa süre sonra 6870 li model çıkmasına üzüldüm gerçi onun da şekli çok kötü geldi bana kaldı ki 17". o sebeple aldığım iyiki almışım dediğim bir makina

aynen bende yeni çıkan bilgisayarın özellikleri cok iyi ama benimkinin kasası yeter zaten okadar da özellik olmasada olur benimki bana yetiyorda artıyor. hiç sıkıntım olmadı donanımsal olarak gayet memnunum senin ne sorunun oldu ki ?

Şimdiye kadar çıkarmadığı arıza kalmadı. En son daha 1 ay önce 5 farklı (evet yanlış duymadınız 5 farklı) şikayetimden ötürü servise gnderip de geri aldığım bilgisayarda şimdi de ölü piksel var. Bıktım artık bu bilgisayarın bana çıkardığı sorunlardan. Çok hevesle alıp özene bözene kullandığım bu bilgisayardan inanılmaz soğudum

E be akıllım. Ben yazdıklarımı gizlemek istesem aptal mıyım da şikayetçi olduğumu belirttiğim bilgisayarı aynı platformda satışa çıkarayım?Sen heralde kendinle aynı zekada sandın beni.

Evet çok sorun çıkardı servive gitti,sorunlu her parçası değişti şu an hiçbir arızası yok. Zaten soğuduğum için satıyorum bilgisayarı bi arızası olduğundan değil. Yoksa niye satayım böyle dehşet özellikli bi bilgisayarı? Kapiş?

• GÜZEL BİLGİSAYAR. İyi bi fiyata alınabilir... Ama burası yeri değil ne yazıkki...
  • Dostum senin şansına denk gelmiş geçmiş olsun, bende de aynı bilgisayar var inanılmaz memnunum hiç problemi yok, bir de ssd taktım oyun da oynuyorum hiç ısınmıyor neredeyse..
  • Yeri burası olmasada 1500-1800 arası alıcı bulacaktır
  • Beyler sacmalamayin suanki dolar kuruyla o urun 3500 bin tl ne 1750 si
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.