Şimdi Ara

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
35.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Artisun

Rica etsem bana yardimci olurmusunuz
    Alali bir ay oldu asus NP-R12 cihazi mukemmel
    sekilde cep telefonumla giriyordum .iki gundur giremiyorum cildiricam .
    Ust-AP ile baglanti kayboluyor yazisi cikiyor......
     Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

yaptığınız ayarlar nedir
  • quote:

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

yaptığınız ayarlar nedir
  • quote:

yaptığınız ayarlar nedir
  • ürün dün elime ulaştı gerçekten çok iyi cihaz modemle aramda 3 kat var 55 60 arası sinyal alıyorum ve 720 p HD videoları donmadan izliyorum
  • quote:

kardeş ana modemle bağlantı sorunu olduğunda bu geliyor bende 1 kere geldi başka gelmedi ana modemi resetle bu cihazıda resetle asusun
  • sefa5152 kullanıcısına yanıt
    aynen, ana modemde sorun var hatası vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkange

aynen, ana modemde sorun var hatası vermiş.

öyle cihazla alakası yok ana modemde net gittimi gelir bu
  • Merhaba arkadaşlar, evde salonda sinyal düşük olduğu için ve yeni aldıgım smart tv de güçlü sinyal ihtiyacım olduğu için bu cihazı aldım ancak dün akşam bağlantıyı kurmama rağmen hiç verim alamadım.laptop'dan sitesine girerek cihazı kurdum ancak , mevcut bağlantılarım normalden de kötü seviyeye geldi , asus bağlantısı varken normal wireless modemimin mevcut bağlantısıda oldukça yavaşladı sıkıntı yarattı ancak Asus'u çıkardıktan sonra bağlantım normale döndü , ben mi hata yapıyorum yoksa bu cihaz karmaşık mı çözemedim...Uydunet kullanıyorum netmaster 700 modemim var , modem kaynaklı sorun mu onu da bilmiyorum , nasıl yardımcı olabilirsiniz.Normalde 1 diş çeken salonda 2 dişe çıktı ama sayfaları açmadı, 5 metre mesafede bu bana çok zayıf geldi..Olmayacaksa cihazı iade edeceğim...Teşekkürler herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: fisheye

Merhaba arkadaşlar, evde salonda sinyal düşük olduğu için ve yeni aldıgım smart tv de güçlü sinyal ihtiyacım olduğu için bu cihazı aldım ancak dün akşam bağlantıyı kurmama rağmen hiç verim alamadım.laptop'dan sitesine girerek cihazı kurdum ancak , mevcut bağlantılarım normalden de kötü seviyeye geldi , asus bağlantısı varken normal wireless modemimin mevcut bağlantısıda oldukça yavaşladı sıkıntı yarattı ancak Asus'u çıkardıktan sonra bağlantım normale döndü , ben mi hata yapıyorum yoksa bu cihaz karmaşık mı çözemedim...Uydunet kullanıyorum netmaster 700 modemim var , modem kaynaklı sorun mu onu da bilmiyorum , nasıl yardımcı olabilirsiniz.Normalde 1 diş çeken salonda 2 dişe çıktı ama sayfaları açmadı, 5 metre mesafede bu bana çok zayıf geldi..Olmayacaksa cihazı iade edeceğim...Teşekkürler herkese

Modem firmware güncel olsun
    N bandını kapatıp b/g yapın
    Kanal sabit olsun
    Tercihen az kullanılan bir kanal
    Asusun firmwarede güncel olsun
    İp ayarlarını manüel yapin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yücel52 kullanıcısına yanıt
    band ve kanal ayarları nedir hiç bilmiyorum , wireless modenin sayfasından mı bu işlemleri yapacağız.Teşekkürler
  • quote:

band ve kanal ayarları nedir hiç bilmiyorum , wireless modenin sayfasından mı bu işlemleri yapacağız.Teşekkürler

evet kaynak modemden yapacaksınız
    benim modem tek bantmış bu arada , bu ülkede hiç bir şey düzgün çalışmadığı gibi uydunet bile kullansanız bağlantı her zaman stabil değil , 3-4 bantlı bir modem almak daha iyi olacak sanırım,modemim oldukça eski kalmış.
  • quote:

benim modem tek bantmış bu arada , bu ülkede hiç bir şey düzgün çalışmadığı gibi uydunet bile kullansanız bağlantı her zaman stabil değil , 3-4 bantlı bir modem almak daha iyi olacak sanırım,modemim oldukça eski kalmış.

uydunet bağlantıda kullanıcıların tek bir markaya mahkum olmaları çok kötü aslında
    imkan varsa yurt dışından getirtin güzel cihazlar var
    netmaster ürünleri fena değil gibi Docsis 3.0 ürünü var mevcut sahibindende 2.el de 80 e felan bulurum sanırım , merak ettiğim asus cihazın sinyal kalitesi ev içinde iyi mi iade etmeme gerek var mı ?
  • quote:

netmaster ürünleri fena değil gibi Docsis 3.0 ürünü var mevcut sahibindende 2.el de 80 e felan bulurum sanırım , merak ettiğim asus cihazın sinyal kalitesi ev içinde iyi mi iade etmeme gerek var mı ?

ev kaç m2
    daha doğrusu asus kaç m2 bölgeye yayın yapacak tahmini
  • Selam komşumda TP-LINK TL-WA7210N acces point var, Asus RP-N12 N300 aldıgım zaman tp link acces pointte baglanmak için yani kurulumda bi sıkıntı olurmu direk tp link acces pointte baglanıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragonali

Selam komşumda TP-LINK TL-WA7210N acces point var, Asus RP-N12 N300 aldıgım zaman tp link acces pointte baglanmak için yani kurulumda bi sıkıntı olurmu direk tp link acces pointte baglanıcam.

Yayını evde görebiliyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 24 Kasım 2015; 16:05:32 >
  • Tsk ederim .yardimci oldumuzdan dolayi .calisiyor

• erkange E kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz Repeater olarak mi geciyor ve de benim simdi lokal bozuk o yuzden internet baglatamiyorum biriyle ortak olup onda cekicem interneti nasil olur bu iş?
    50-60m mesafe var modemden herhangi bi kablo takmaya gerek var mi cihaza ve de nasildir iyi ceker mi?

• Arkadaşlar ben sorunumu bu gece hallettim şu anda 10mps hızım var 720p çözünürlükte kesintisiz videoları izleyebiliyorum.
    modem kurulumunu yaparken üst sag tarafta ana menü var oranın için 3 secenek var ben ap yi sectim asusu ethernet ile modeme baglayıp öyle dagıtıyorum ve şu anda çok iyi çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.