Şimdi Ara

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
35.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50-60metre ciddi bir mesafe. Ortama göre değişiklik gösterebilir. Çekmesi bence biraz zor olur.

RP-N12 hem repeater, hem menzil arttırıcı hem de access point. Kablo ile getirdiğiniz interneti kablosuz dağıtabilir.
    İmkanınız varsa cat5/cat6 kablo çekseniz daha iyi bence
  • şu ara uygun fiyatlı tutulan bir ürün
    cihaz elime ulaştı
    kurulumu basit fazla uğraştırmadı (ayarları manuel yaptım)
    3 adet çalışma modu mevcut
    yeni konu açmaya gerek kalmadan bu konu altında yaşadığınız sorunları belirtebilirsiniz
    fikir alışverişinde bulunup sorunları çözebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 7 Aralık 2015; 23:20:17 >
  • bu repeater dan iki tane alıp birini modeme diğerini bu repeater a bağlayabilir miyim? amacım wifiyi kablosuz bir şekilde uzak mesafeden kullanabilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilre

bu repeater dan iki tane alıp birini modeme diğerini bu repeater a bağlayabilir miyim? amacım wifiyi kablosuz bir şekilde uzak mesafeden kullanabilmek.

Modeminiz kablosuzsa iki adet almaya gerek yok
    Mevcut modem yayını tekrar eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asusmu Aman allah korusun 20-30 fazla veririm air4430 alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

Asusmu Aman allah korusun 20-30 fazla veririm air4430 alırım

Sebep?

• quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

bu repeater dan iki tane alıp birini modeme diğerini bu repeater a bağlayabilir miyim? amacım wifiyi kablosuz bir şekilde uzak mesafeden kullanabilmek.

Olay şu, ikinci repeater modemden uzakta olacak. yani sinyal kuvveti sorunu yaşar. benim dediğim yol kablosuz olarak tek çıkar yol. Sadece çalışıp çalışmayacağından emin değilim. Daha önce deneyen varsa bilgi verirse sevinirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Olay şu, ikinci repeater modemden uzakta olacak. yani sinyal kuvveti sorunu yaşar. benim dediğim yol kablosuz olarak tek çıkar yol. Sadece çalışıp çalışmayacağından emin değilim. Daha önce deneyen varsa bilgi verirse sevinirim

zaten cihazın çalışma mantığı o
    zayıf yayını kuvvetlendirmek
    illa modem dibine bir cihaz takacaksaız powerline kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: erkange

selamlar,

Hepsiburada'da 70tl'ye satılıyor ve an itibariyle tam 937adet stok gösteriyor.

Evinizde internetin tam çekmediği yerler varsa kablo adaptör vs ile uğraşmadan prize takarak birkaç saniyede kurup çözebilirsiniz.

3 sene birebir değişim garantisini de düşününce kaçırılmayacak bir fırsat gibi duruyor.

http://www.hepsiburada.com/asus-rp-n12-n300-roaming-ozellikli-evrensel-menzil-arttirici-medya-koprusu-access-point-p-BD803561

https://www.asus.com/tr/Networking/RPN12/

- Harici anten, kablosuz sinyal alanını arttırır ve ağınızı her yere yayar
    - WPS tuşu yardımıyla hızlı ve güvenli kurulum
    - Akıllı LED sinyal göstergesi, en iyi kablosuz performansı için en uygun yeri bulmanıza yardımcı olur.
    - Roaming Assist, evinizde ya da ofisinizde sağlam bir bağlantı sunar.

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

Arkadaşlar aslında range extender olarak TPLİNK RE200 almayı düşünüyordum.

sonra asus rp-n12 yi gördüm. Aralarında 50 liraya yakın bir fiyat farkı var iki ürünün. fark vermeye değermi sizce, firkinizi almak istedim. istiyorumki alayım, köşede dursun evladiyelik-sorun yaşamayayım yok gne çekmedi muhabbeti yapmayayım.

Kullandığım modem: Asus DSL-N14U

re200:http://www.kliksa.com/urun/tp-link-re200-750mbps-kablosuz-ac-dual-band-kolay-kurulumlu-menzil-genisletici/902291954

• Repeater yani tekrarliyici mod da.hiziniz duser. Faka t beim gibi yer ve maddi anlamda ekonomik olsun isterseniz alin. Mesela alt+ust kat komsunuzdan net cektiginzda. Veya crkmeyen odalarinza net dagitmak icin. Ama dedigim gibi tekrar modda gerçekten hiz duser. Hiza cok onem verirseniz daha ap+client mod da calisacak iki adet accespoint alin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende erkan kardeşin tavsiyesiyle aldım çok memnunum teşekkür ediyorum kendisine ana modem 1.katta ben 4.kattayım daireler çapraz %60 sinyal alıyorum en iyi çektiği yere yerleştirdim cihazı çok memnunum Asus Kalitesiyle
  • MoneyTalks kullanıcısına yanıt
    linkteki AC750 hızlı bir ürün ancak modeminizin hızı 300mbit.
    Dolayısı ile 300'den daha hızlı bir menzil arttırıcı için 50 lira fark vermeye değmez bence.
    Dersenizki 5ghz lazım, 5ghz destekleyen notebook/telefonum var. Siz bilirsiniz ancak bence gerek yok. Çünkü hız gene de ağ içinde 300mbitten yüksek olmayacak
    RP-N12 ile devam edin derim.
  • Cihazı geçenlerden Vatandan aldım. Tivibu da kullanmak istedim. Ancak çekim gücü beklediğim gibi değildi. ÜStelik Tivibu da berbat performans verdi. Aynı gün iade ettim.
  • Merhaba ben de bugün ürünü aldım. İnternetim 50 mbs fiber superonline. Ama bu cihazla girince 5 mbs görünüyor. Nedeni ne olabilir?

• Cihazı doğru konuma koydunuz mu?

Modeme çok yakın bir yere koyup deneyin, hız artıyorsa sorun mesafedir.

• Arakadaşlar benim bir sorunum olcaktı. Elimde 1 adet Asus RP-N12 bulunmakta. Ben interneti 2 kat üste taşımak için ortaya bunu koydum. Daha sonra DHCP kapattım. Geri açamadım. bu yüzden AP'nin arayüzünede erişemiyorum. Erişmem için yardımcı olurmusunuz? Birde Laptopdan AP 'yi görüyor ama internet bağlantısı yok diyor.AP'nin yanından telefonla girebiliyorum internete. Bunun Sebebi nedir?
  • Ayarlamı ayarlamamda uzaktan bağlantı ile yardım edecek olan olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4miburak

Arakadaşlar benim bir sorunum olcaktı. Elimde 1 adet Asus RP-N12 bulunmakta. Ben interneti 2 kat üste taşımak için ortaya bunu koydum. Daha sonra DHCP kapattım. Geri açamadım. bu yüzden AP'nin arayüzünede erişemiyorum. Erişmem için yardımcı olurmusunuz? Birde Laptopdan AP 'yi görüyor ama internet bağlantısı yok diyor.AP'nin yanından telefonla girebiliyorum internete. Bunun Sebebi nedir?

Yarim akşam kuralım

• bu ürünü yeni aldım sorunsuz kurulumu yaptım.

ama stabil yanan yeşil ışık , kırmızıya dönüyor zırt pırt sonra yine yeşile dönüyor . baglantı koptu zannediyorsun ama halen baglı görünüyor. herkeste böyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_dr -- 26 Ocak 2016; 17:07:11 >
  • Arkadaşlar bende bu cihazı dün aldım hepsiburadadan, gelir gelmez kurulumu yaptım çok basitti.
    Ancak; ana modem 4.katta, benim asus 2. katta ve zayıf sinyal olduğundan kırmızı ışık yanıyor sürekli.
    ana modem benim katım 2. kattan 2 diş çekiyor ancak bağlan deyince bağlanmasına rağmen internet açmıyor.
    asus bağladıktan sonra ise zayıf sinyal ile internetim çok yavaş. hızımın artması için modem yer değişikliğinden başka neler önerirsiniz???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.