Şimdi Ara

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
35.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darnglove

Aldigim hata su sekilde
     Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

İlk kurulumu kabloyla yaparsanız iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yücel52 kullanıcısına yanıt
    zaten bu bağlantı kurulumunu kablo ile yaptım arada kopmalar oluyor sürekli ağı bulamıyor , cep telefonları zaten hiç bağlanamıyor direk hata veriyor
  • quote:

zaten bu bağlantı kurulumunu kablo ile yaptım arada kopmalar oluyor sürekli ağı bulamıyor , cep telefonları zaten hiç bağlanamıyor direk hata veriyor

Pm

bilgisayar artık bağlanıyor güzel şekilde çalışıyor emeğinize sağlık ;) ancak hiçbir telefona asusa bağlanamıyor hata da vermiyor artık şifre yazıyorum asus repeatera bağlanmak için kaydedildi diyor o şekilde bekliyor.cep telefonu bağlarken problem yaşayan var mıdır ?
  • quote:

bilgisayar artık bağlanıyor güzel şekilde çalışıyor emeğinize sağlık ;) ancak hiçbir telefona asusa bağlanamıyor hata da vermiyor artık şifre yazıyorum asus repeatera bağlanmak için kaydedildi diyor o şekilde bekliyor.cep telefonu bağlarken problem yaşayan var mıdır ?

Mesaj attım devam edeceğiz
    En kötü telefonlara dns verin büyük ihtimal çözülür

• erkange E kullanıcısına yanıt
    niyetim anten uzatma kablosu ile dışarıya antenı uzatmak. o yuzden boyle bi istegim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: malik_07

niyetim anten uzatma kablosu ile dışarıya antenı uzatmak. o yuzden boyle bi istegim var

Şimdi anladım. O zaman dediğim gibi eski usül access point'lere bakabilirsiniz ya da dışarı balkona kadar priz uzatıp rp-n12'yi prize takarsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamitex

merhabalar an itibari ile aldım ve bagladım. sorun şu yeni bi ssid açtım farklı ısim ve şifreyle. Laptopum baglanıyor gayet iyi çekiyor telefonum baglanmasına ragmet internet alamıyor

Merhaba, modemimden accespointe kablo ile bağlamaşansımız var mı ? Yoksa sadece kablosuz mu bağlanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: urve

quote:

Orijinalden alıntı: Mamitex

merhabalar an itibari ile aldım ve bagladım. sorun şu yeni bi ssid açtım farklı ısim ve şifreyle. Laptopum baglanıyor gayet iyi çekiyor telefonum baglanmasına ragmet internet alamıyor

Merhaba, modemimden accespointe kablo ile bağlamaşansımız var mı ? Yoksa sadece kablosuz mu bağlanıyor?

Her iki şekilde bağlayabilirsiniz

Merhaba Yucel52. Yardımını rica edeceğim. Ben de bugün Asus rp-n12 menzil artırıcı aldım. Ancak ben de sürekli "üst ap ile bağlantı kayboluyor" hatasını alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    Yardımını rica edeceğim. Ben de bugün Asus rp-n12 menzil artırıcı aldım. Ancak ben de sürekli "üst ap ile bağlantı kayboluyor" hatasını alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: klimacem

Merhaba Yucel52. Yardımını rica edeceğim. Ben de bugün Asus rp-n12 menzil artırıcı aldım. Ancak ben de sürekli "üst ap ile bağlantı kayboluyor" hatasını alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

Kaç kat var arada
    Modem firmware güncelmi

• Bende dün siparis verdim bugün geliyor hadi bakalım görelim asusu

Bende erkange arkadaşın tavsoyesiyle aldım birde ürün yorumları çok olumlu bakalım ne olacak

Arada kat yok, bina yok, yaklaşık 200m.
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: klimacem

Arada kat yok, bina yok, yaklaşık 200m.
    Teşekkür ederim

Uzak bağlantı ile kurarız isterseniz

• çalışma prensibinde sinyal led işiği yanıp sönmesi mi gerek yoksa sürekli yanması mı anlayamadım.bağlandı mı kestiremiyorum deliricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: endyfox

çalışma prensibinde sinyal led işiği yanıp sönmesi mi gerek yoksa sürekli yanması mı anlayamadım.bağlandı mı kestiremiyorum deliricem

Sinyal ışığı yanıp sonmemesi lazım eğer baglandiysa ağa devamli yanar baglanmadiysa yanıp Söner sürekli

• Cihazdan elime ulaşacak bir iki gün içinde sorun yaşayanlara yardımcı olmaya çalışırım

• Rica etsem bana yardimci olurmusunuz
    Alali bir ay oldu asus NP-R12 cihazi mukemmel
    sekilde cep telefonumla giriyordum .iki gundur giremiyorum cildiricam .
    Ust-AP ile baglanti kayboluyor yazisi cikiyor......
     Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

• quote:

Orijinalden alıntı: Artisun

Rica etsem bana yardimci olurmusunuz
    Alali bir ay oldu asus NP-R12 cihazi mukemmel
    sekilde cep telefonumla giriyordum .iki gundur giremiyorum cildiricam .
    Ust-AP ile baglanti kayboluyor yazisi cikiyor......

yaptığınız ayarlar nedir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.