Şimdi Ara

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
35.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kablosuz ağ şifresini değiştirdiğim zaman Asus cihazın şifresi değişmiyordu. Bu da Asus üzerinden bağlanmaya olanak tanımıyordu. Asusu CDsi ile kurmuştum, CDsini kaybettim.

WPS ile kurayım dedim. Olmadı. Meğer modem arayüzünden WPSyi aktif etmek gerekiyormuş.Sonra PC ekranın sağından internet erişiminden Asusa gelip özelliklerden şifreyi değiştirdim. Şimdi bağlanıyor.

WPS açıkken şifrenin çalınabileceği olasılığı üzerine üzerine WPSyi modem arayüzünden tekrar kapalı hale getirdim. Bağlantım yeni şifrem ile devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nrvn -- 7 Temmuz 2017; 6:6:44 >
  • Merhabalar . Netmaster cbw-383zn docsis 3.0 modem üzerinden Ethernet kablo ile Asus rp-n12 (netmaster ile hobi odam arası 20 mt olduğu için kullanıyorum,çekmiyor bu mesafede netmaster ) kullanarak mesafeyi genişlettim. Lakin örnek olarak hürriyet sitesine girince sürekli sayfayıı yeniliyor. Ama asıl problemim PlayStationda veya cepten oynadığım oyunlarda insanlardan küfür yiyorum. ps te görüntü atlaması oluyor, mobil oyunlarda kum saati zırt pırt çıkıyor. Nasıl kurtulurum bu sorundan acaba. Yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,öncelikle herkese merhabalar,
    Bende bir ürün alırken çok tereddüt ediyorum ve yorumları okumaya çalışıyorum ve hakikattende bu yorumlar insanlara çok yol gösterici oluyor.O yüzden bende aldığım her ürüne yorum yazmaya çalışıyorum.
    Evde, eski airteis marka 54 mbps bir modem kullanıyordum,işimi görüyordu fakat evin uç kısımlarında çekiş düşüyordu.
    çaresiz airteis 300mbps access point aldım,çok memmun olmasamda bir müddet kullandım
    bir müddet sonra dahada sıkıntı yapmaya başladı, bu sefer tp link access point aldım ondann hiç memmun kalmadım.
    yaklaşık bi 3 sene böyle gitti durum.
    En sonunda ana modem dahil hepsini söktüm attım.
    Asus DSL-N16 300Mbps ve asus rp-n12 n300 aldım ürünler çok ama çok iyi çok memmun kaldım,şuanda evin her köşesinde full çekim var.
    Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz,denedim gördüm inanın bana eminim çok memmun kalacaksınız ayrıca ben bu kadar kolay ve çabuk kurulum görmedim.

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALIN.

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Arkadaşlar,öncelikle herkese merhabalar,
    Bende bir ürün alırken çok tereddüt ediyorum ve yorumları okumaya çalışıyorum ve hakikattende bu yorumlar insanlara çok yol gösterici oluyor.O yüzden bende aldığım her ürüne yorum yazmaya çalışıyorum.
    Evde, eski airteis marka 54 mbps bir modem kullanıyordum,işimi görüyordu fakat evin uç kısımlarında çekiş düşüyordu.
    çaresiz airteis 300mbps access point aldım,çok memmun olmasamda bir müddet kullandım
    bir müddet sonra dahada sıkıntı yapmaya başladı, bu sefer tp link access point aldım ondann hiç memmun kalmadım.
    yaklaşık bi 3 sene böyle gitti durum.
    En sonunda ana modem dahil hepsini söktüm attım.
    Asus DSL-N16 300Mbps ve asus rp-n12 n300 aldım ürünler çok ama çok iyi çok memmun kaldım,şuanda evin her köşesinde full çekim var.
    Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz,denedim gördüm inanın bana eminim çok memmun kalacaksınız ayrıca ben bu kadar kolay ve çabuk kurulum görmedim.

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALIN.

Hocam bende de aynı iki ürün var. Ama sanırım ac destekleri olmadığı için 70 mbit hızımı repeater 30-35 olarak dağıtabiliyor özellikle cep telefonuma. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı? İlla ac destekli cihaz mı alacağız 75mbit için? Sizin hızınız ne bu arada?

• bu tür repeater lar ile online oyun oynayamazsınız. En etkili çözüm ; modeminizi evin ortasına konumlandırın sorun yaşamazsınız.
  • Ürünü 7-8 aydır kullanıyorum. Ev dubleks olduğu için modem alt katta duruyor. Üst katta çoğu yerde çekmiyor ve az çekiyordu. Ürün menzil genişleşme konusunda başarılı evin her yerinde çekiyor fakat, alt kattaki modem ile arasındaki bağlantı son derece başarısız. Access point'i tam olarak modemin üst katını koymama rağmen hala üstündeki ışıklar kırmızı-yeşil arası gidip geliyor. Modemin içinden kablosuz cihazların bağlantı hızlarına ve kalitelerine baktığım zaman daha uzaktan bağlanan laptopum daha kuvvetli bağlanıyor modeme. N12'nin sıkıntısı bir menzil genişletici olmasına rağmen menzili genişletmesi fakat genişleteceği sinyalleri laptop ve telefonlardan bile kötü alması. Dolayısıyla genişleteği sinyali yüksek kuvvetlerde almadığından çokta sıkıntı çıkartmakta.
  • Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünmemin sebebini aktarma istiyorum. Sizce bu ürün benim ihtiyacımı karşılar mı?

Modeme 15 metre uzaklıkta ve 2 duvar ardında bulunan bilgisayarım wireless adaptör ile modeme bağlı. Modemin dibinde telefon ile 30 Mb, 6 ms ping alabiliyorken, belirttiğim bağlantıyla bilgisayarımda 15-17 Mb, 8-10 Ms ping alıyorum. Online Call Of Duty 2 oynuyorum bazen ve malesef hem ISS'den (TurkNet) kaynaklı hem de bu bağlantının yetersiz olmasından kaynaklı olduğunu düşündüğüm sorunlar (yüksek lag, gecikmeler vs) yaşıyorum. Bilgisayara 3-4 metre uzaklıktaki prize bu cihazı bağlayıp kullansam bağlantıda iyileşme ve oyun akışında düzelme elde eder miyim?

Modem Asus DSL-N17U.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünmemin sebebini aktarma istiyorum. Sizce bu ürün benim ihtiyacımı karşılar mı?

Modeme 15 metre uzaklıkta ve 2 duvar ardında bulunan bilgisayarım wireless adaptör ile modeme bağlı. Modemin dibinde telefon ile 30 Mb, 6 ms ping alabiliyorken, belirttiğim bağlantıyla bilgisayarımda 15-17 Mb, 8-10 Ms ping alıyorum. Online Call Of Duty 2 oynuyorum bazen ve malesef hem ISS'den (TurkNet) kaynaklı hem de bu bağlantının yetersiz olmasından kaynaklı olduğunu düşündüğüm sorunlar (yüksek lag, gecikmeler vs) yaşıyorum. Bilgisayara 3-4 metre uzaklıktaki prize bu cihazı bağlayıp kullansam bağlantıda iyileşme ve oyun akışında düzelme elde eder miyim?

Modem Asus DSL-N17U.

Bende de n17u + tplink WA850RE var ama salonda. Arada perde beton olduğu için tplink mükemmel değil de iyi çekiyor. bunu alırsam daha mı iyi çeker diye düşünüyorum.

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point

• Arkadaşlar merhabalar,

Ben bir Asus RP-AC56 wireless mesafe artırıcı aldım. Kurulumu tamamladıktan sonra "Üst-AP ile bağlantı kayboldu" hatası alıyorum. İnternette araştırdım, asusuda aradım ancak bir çözüm bulamadım. Mesafe artırıcıyı kurarken modemden kablo çekere kurduğumda, çalışıyor ancak kabloyu cıkarttıgımda çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkbaba66

Arkadaşlar merhabalar,

Ben bir Asus RP-AC56 wireless mesafe artırıcı aldım. Kurulumu tamamladıktan sonra "Üst-AP ile bağlantı kayboldu" hatası alıyorum. İnternette araştırdım, asusuda aradım ancak bir çözüm bulamadım. Mesafe artırıcıyı kurarken modemden kablo çekere kurduğumda, çalışıyor ancak kabloyu cıkarttıgımda çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

yaptığınız ayarlar nedir
  • Sorun modemdeymiş başka bir modemle denediğimde sorun çözüldü. Teşekkür ederim.

• Hocam merhabalar . Ben bu modelden kullanıyorum belli bir süredir . İnternet belli aralıklarla kopuyor tkrr geliyor anlık olarak oluyor bu . O internet kesildiğinde gelen bağlantı yok uyarı ekranı da değil kopma direk repeater kopuyor sanırım . Wifi işareti falan gidiyor çünkü . Online oyun oynuyorum odamdan tek çeken repeater ana modem çekmiyor mecbur bunu kullanıyorum kaç kere oyunun ortasında baglantim koptu ps4 te de . Belli aralıklarla sürekli kopuyor yarim saatte bir falan ama hemen geliyor geri anlık olarak fakat o anlık kopma oyundan atıyor zaten beni . Kopma dışında bir sıkıntım yok fakat sırf buna güvenmediğimden belli şeylere girmiyorum kopar diye . Ürünü ilk 2 oda yana taktım modemden çekmedi sinyal az diye şuan bir oda yanında duruyor . Yakın bir yerde . Uzerindeki renk çoğunlukla yeşil sabit olsada arada turuncu oluyor fakat çekmeme gibi bir sıkıntı olamaz heralde bir oda yanda .Yardımcı olursanız sevinirim çok anlamam bunlardan ama söylerseniz uygulamaya çalışırım . Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuSufdlkc25 -- 6 Mart 2018; 2:57:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YuSufdlkc25

Hocam merhabalar . Ben bu modelden kullanıyorum belli bir süredir . İnternet belli aralıklarla kopuyor tkrr geliyor anlık olarak oluyor bu . O internet kesildiğinde gelen bağlantı yok uyarı ekranı da değil kopma direk repeater kopuyor sanırım . Wifi işareti falan gidiyor çünkü . Online oyun oynuyorum odamdan tek çeken repeater ana modem çekmiyor mecbur bunu kullanıyorum kaç kere oyunun ortasında baglantim koptu ps4 te de . Belli aralıklarla sürekli kopuyor yarim saatte bir falan ama hemen geliyor geri anlık olarak fakat o anlık kopma oyundan atıyor zaten beni . Kopma dışında bir sıkıntım yok fakat sırf buna güvenmediğimden belli şeylere girmiyorum kopar diye . Ürünü ilk 2 oda yana taktım modemden çekmedi sinyal az diye şuan bir oda yanında duruyor . Yakın bir yerde . Uzerindeki renk çoğunlukla yeşil sabit olsada arada turuncu oluyor fakat çekmeme gibi bir sıkıntı olamaz heralde bir oda yanda .Yardımcı olursanız sevinirim çok anlamam bunlardan ama söylerseniz uygulamaya çalışırım . Teşekkürler

Öncelikle modem kanalı sabit ve az kullanılan bir kanal olmali

İp ayarlarınız nasıl

Uzak bağlantı ile kurabiliriz

• Herkese merhaba, yaklaşık 6 aydır sorunsuz olarak kullanıyordum. 6 aydır kullandığım firmwire sürümü 1.0.1.1c idi, 2 saat önce asus'un sitesinden 1.0.1.1d firmwire güncellemesini indirdim ve talimatlara göre güncelledim. Arayüz ekranında, başarılı bir şekilde güncelleştirildi yazdı, router'ı kapatıp açın dedi. Kapatıp açtım fakat 3 4 saattir wifi simgesi sadece kırmızı yanıp sönüyor. Hiçbir şekilde repeater.asus.com sitesi cihazı görmüyor, bilgisayarıma lan kablosu ile bağladım fakat hiç fayda etmedi. Reset tuşuna basıyorum hiçbir şey olmuyor, 30 saniye bekliyorum hiçbir şey olmuyor. WPS ile bağlanmayı deniyorum olmuyor. Wifi simgesi kırmızı yanıp sönüyor sadece. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Hocam merhaba, aynı sorun ile ben de karşılaşıyorum çözebildiniz mi acaba?

• Kurulum konusunda yardımcı olabilecek varmı ne yaptıysam bağlanmıyor modem airties 5760

• konuyu hortlatıyorum ama bende aynı sorunu yaşıyorum

üst ap ile bağlantı kayboluyor hatası alıyorum . ve bunu ana modeme bağlı iken alıyorum ve bağlantım gidiyor. kapa aç yaptığım zaman düzeliyor fakat tekrardan aynı hatayı almaya devam ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.