Şimdi Ara

Asus ROG Zephyrus S RTX2070 +16GB RAM + 512GB SSD $1499 HER ŞEY DAHİL 8600TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
6.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus ROG Zephyrus S RTX2070 + 16GB RAM + 512GB SSD

Asus ROG Zephyrus S RTX2070 +16GB RAM + 512GB SSD $1499 HER ŞEY DAHİL 8600TL

AMAZON.COM
    BEN WAİTLİST E ALDIM YETİŞEMEMİŞTİM BİLDİRİM GELDİ YEDEK LİSTESİNDEN KAPABİLDİM

• Abi adamlar böyle bir bilgisayarı 1200 küsur birim paraya alıyor.

Çıldırıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    Vallahi zar zor aldım, 8500TL ye geldi buna da çok şükür. 8500TL ye bu incelikte bu donanımla laptop yok ya
  • Çok iyi deal. Ekran konusunda sıkıntılardan bahsedilmiş ama şans işi birazda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    30 gün amazon garantisi var, en sağlam cihazı bulana kadar değiştiririm gerekiyorsa :D
  • İşin güzeli 1499.73$ tuttu >1500 ü geçmediği için gümrüktede sıkıntı olmıcak :D
  • ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun şimdiden harbide bu fiyata efsane bilgisayar
  • Bekleme listesine katılsın almak isteyen arkadaşlar ben oradan aldım, şans işi çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttiklaus

30 gün amazon garantisi var, en sağlam cihazı bulana kadar değiştiririm gerekiyorsa :D
    Hocam Abd'ye gönder-al yapmak zaten 1 ayı bulur. İnşallah gerek kalmaz size. Yorumları mutlaka okuyun attığınız linkteki. Hayırlı olsun.

Vaktim bol hocam evde masaüstü var zaten :D Eyvallah hocam da bu fiyata görünce sorunları gözardı ediyor insan bir anda ya ne yapalım
  • şu an 1999$ waitlist'e nasıl alıyoruz ürünü ?
  • V.Masuka kullanıcısına yanıt
    Mesaj atan arkadaşlar var, paylaştığım anda 1-2 dk içinde alabilen olmuş ama çok hızlı bitti maalesef hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttiklaus

Mesaj atan arkadaşlar var, paylaştığım anda 1-2 dk içinde alabilen olmuş ama çok hızlı bitti maalesef hocam.
    Başlığı açtığın an girip baktığımda 1199 dolardı sanırım. Anında değişmiş. Yani çok çok iyi fiyata aldın kardeşim. Abd'den direkt geliyor değil mi? Gümrükden direkt geçer ve sağ salim evine ulaşır umarım.

• Ekran 17.3olsaymış iyiymiş ama buna da monitör bağlanır display portla.Yoksa 15.6 ile pek keyif alınmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    $1500 ü geçmiyor 1499.73 olduğu için direk geçicek, takılırsada $1500 ü geçen bir ürün almıştım oradan biliyorum noter vekaletname istiyor onuda 1 kere veriyon ömür boyu geçerli yani takılırsada kargo firması çekecek otomatik hiç masraf yok yani
  • silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttorneyAtLawAT -- 10 Mayıs 2021; 18:55:15 >
  • Kaçırdık mı şimdi 1999 görünüyor 1499 a kesin alırdım tüh :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AttorneyAtLawAT A kullanıcısına yanıt
    Aynen ben yazılım ve photoshop işleri için aldım. Ekran kartıda ek monitör bağlarken lazım oluyor ince laptop
  • ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    Hocam limit 1500$ değil 1500€
  • BeyazMabel kullanıcısına yanıt
    Valla gümrükte bence euro dolar bakmıyorlar 1500 üstü görürlerse affetmezler :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.