Şimdi Ara

Asus ROG Zephyrus S RTX2070 +16GB RAM + 512GB SSD $1499 HER ŞEY DAHİL 8600TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
6.740
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2070 max q performansı normal 2060 dan iyi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

2070 max q performansı normal 2060 dan iyi mi?
    Tabiki değil. Normal 1660 Ti ile bile arada max %15-20 fark var sadece. Bazı oyunlarda kafa kafaya hatta. Modele ve soğutma başarımına göre marjlar değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden Olsa.. kullanıcısına yanıt
    Boşver dostum ciddiye alma sana sataşan eleman logitech kamera kovalıyordu al sat için. Yani kendisi alsatçı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar almak isteyenler özelden yazabilirler. kendi hakkımı size devredebilirim
  • ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    Gümrükten nasıl geçiyor vergi falan ödemiyormusunuz

• VEBAL kullanıcısına yanıt
    Ben alırım üstad ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: ttiklaus

$1500 ü geçmiyor 1499.73 olduğu için direk geçicek, takılırsada $1500 ü geçen bir ürün almıştım oradan biliyorum noter vekaletname istiyor onuda 1 kere veriyon ömür boyu geçerli yani takılırsada kargo firması çekecek otomatik hiç masraf yok yani
    Hocam gümrükte direk %20 alıyorlar. Abimin arkadaşı zarfın içinde kağıt yollamıştı yanına bir de usb koymuştu. O usb ye bile vergi çıkarttılar kaç gün uğraşıldı. Bazı satışlarda amazon zaten vergi ve gönderi ücretini direk gösteriyor ama diğerleri için de dikkatli olmak lazım.

• HP nin 1310 a max q 2070 modeli satıldı siber pazartesi. 8600 civarına geliyordu. Max q olduğu için almadım. Bu ürün de orta sıcak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.