Şimdi Ara

ASUS ROG STRIX RX 580 O8G 1.373,98 hepsiburada içerir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rx580 i gömme çlışmasının sebebi nedir gt210 a muhtaç kalınca görürsünüz rx580 neymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsunuz, hala bir çok oyunu fulle yakın ayarlarda oynatıyor ve rahatlıkla 4gb vram sınırını aşıyor, eğer derseniz ki ben ayarları düşürür 4gb barajında tutarım bu sefer de rx 580 almanın gerekliliği ortadan kalkıyor. Ben Rx580 kullanıcısı olarak 8gb alınması taraftarıyım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi armor Rx 580 8gb vardı daha önce, 2k’da yüksek ayarlarda akıcı bir sekilde oynatiyordu(ultra değil high)
    Yalnız ben şunu merak ediyorum. Özellikle rog strix gibi 3 fanlı modellerin fiyatlari diğerlerine göre cok yuksek oluyor ve ciddi anlamda alıcısı oluyor. Aynı GPU kullanilmiyor mu tüm modellerde ?

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    Aynı özellik tabikide çok az miktarda frekans hızları değişiyor. Fiyatı arttıran nedenler tasarım, ışıklandırma oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ryzen 1600x işlemcim için RX serisi almam daha mantıklı olur diyorum. Ama 580 mi karar veremedim

• ya herkes kendi çapında ahkam kesmiş sıkarak. rx580 fiyatına üstüne 500-700 eklemeden 50-100 farkla daha iyisi varsa tavsiye et yoksa ağzını kapat milleti yanlış yönlendirme.Bir sürü oyunu ultrada 60hz 4K monitörle takılmadan oynarsınız 2500 fps ile değil tabi ama hiç takılma hissi olmaz. BF5 oynadığım örnektir.
  • Asus'un çoğu STRIX modeli kartında CW var. Ona göre alın alacaksanız. Ben de şu anda aynı kullanıyorum. Görüntü olarak güzel de, yani kronik saçmalıkları göz önüne bulundurmak lazım.
  • Aman diyim rog strixlere bulaşmayın 2 tane iade ettim kronik sorunları var bu asusların yeni kartta fan sistemi hem cızırtılı hem takılarak çalışıyor,gittim saphire aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorb

Aman diyim rog strixlere bulaşmayın 2 tane iade ettim kronik sorunları var bu asusların yeni kartta fan sistemi hem cızırtılı hem takılarak çalışıyor,gittim saphire aldım.
    kesinlikle katılıyorum,vatan mağazadan aldığım rog strix 480 modeli oyunlarda artifact veriyordu.Hemen o gün geri götürdüm ama iade almadılar.Servise gönderdiler.1 ay sonra para iadesi oldu.Asus+amd radeon pişmanlıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 19 Nisan 2019; 11:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

ya herkes kendi çapında ahkam kesmiş sıkarak. rx580 fiyatına üstüne 500-700 eklemeden 50-100 farkla daha iyisi varsa tavsiye et yoksa ağzını kapat milleti yanlış yönlendirme.Bir sürü oyunu ultrada 60hz 4K monitörle takılmadan oynarsınız 2500 fps ile değil tabi ama hiç takılma hissi olmaz. BF5 oynadığım örnektir.
    sakin ol şampi.

ben zaten bu paralara eski nesil sıfır kart yerine ikincş el daha güçlü kart alın diyenlerdenim.

ama illa sıfır alcaksanız da 3 fanlı diye buna aldanmanın manası yok, 1100tl falandı 2 fanlıları onu alın didiydim. olmadı 4gb olanı alın daha ucuza veya rx570 8gb alın o da 900-950 idi yukkoda mı ne.

yoksa karta laf eden yok, sorun 1400-1500 liralara alınmalı mı sorunu.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünüyorsanız hemfikiriz, iyi günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.