Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldığın ASL Status Code aslında bir hata değil, Win 8.1 kullanıyorsan bazı sistemlerde kapatmama sorunu yapabiliyor, hybrid boot ve shutdown ile alakalı; memory image'in diske yazamaması durumunda oluyor.

Normal Boot şu şekilde oluyor:

Önyükleme -> Sistem Başlatma -> Kullanıcı Oturum Başlatma

Hybrid Boot böyle işlem görüyor:

Önyükleme -> hiberfile okuma -> Sürücü Başlatma -> Kullanıcı Oturum Başlatma

Turn-on fast startup özelliğini devre dışı bırakıp save changes diip, windows'u restart edeceksin. Shutdown ettiğinde birdaha 40 Code uyarısı almayıp sisteminin sorunsuz kapandığını görürsün. Bu arada windows update ve bios update'leri devamlı güncel tutmanı tavsiye ederim.

S.S'ten bakabilirsin.
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

• ben uzun zamandır aranızdayım ama benide ekle maximus 6 formula
  • Bende bugün black x79 edition sisteme monte ettim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranfirat -- 26 Ağustos 2014; 20:22:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximus vıı formula alan yok mu hiç ya forumda? Ben almayı düşünüyorum haftasonu millet ölmüş yaw sıcaktan kimse birşey yazmıyo valla.
  • ophion84 kullanıcısına yanıt
    inanır mısın bugün alacaktım vazgeçtim. 1150 için alınabilecek en iyi anakart
  • sen al dene hocam o zaman güzelse bende alim bozuk msi anakartı geri verip alıcam bunu ya ama deneyerek alıcam:)

@tass_co
    şu anda cosmos 2 780 poseidon arasındayım. bence hiç kararsız kalma, sonra bana teşekkür edeceksin
    1150 ayakta bu en iyisi tabiki anakart üzerinde sıvı soğutma veya 3 adet ekran kartı kullanacaksan... yok 3 adet ekrankartıda kullanmıyacam anakart üzerindeki sıvı soğutmayıda kullanmıyacağım dersen 300 lirayı boşuna vermeyip hero alacaksın...
  • Valla msi mpowermax ac lerin yenisi gelmiş vatan pc ye aradım bugün bendeki bozuk kartı getiricem servise vericem yenisini alıcam dedim bir sürü tırı vırı yaptılar. Eğer aldığım kartta arızalı çıkarsa orda kafayı yerim artık maxiimus vii formula zaten bostancı mağazasında yok o yüzden fazla alternatif kalmıyor. Ya gidip msi alacağım ya da hero alacağım nefret ediyorum arızalı çıkan elektronki cihazlardan ya:(
  • Beyler dun gıttım gtx 680 ekran kartı kesmedı,, bozdum la kartı :) rog posedion 780 aldım Fire strike test ettim skor normalmı dusukmu?http://www.3dmark.com/3dm/3905842

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanen100 -- 28 Ağustos 2014; 19:46:41 >
  • arkadaşlar bende de maximus ranger var. size bir sorum var. turbo boostu kapattığımız zaman çarpanı 40 yapmışsam mesela tekrar eski seviyesine dönüyor.
    veya turboyu disable yaptıysam önce çarpanı arttırdığımda turbo enabled oluyor. yanlız stok hızda turboyu disable edebiliyoruz.
    ben senelerdir oc meraklı birisiyim. turbo boost kapatmak istiyorum işin gerçeği ama gördüğüm kadarıyla haswell'in mantığı biraz değişik.
    çünkü anakartta sorun yok gibi geliyor bana. bios vs gayet stabil. deneyen arkadaşımız oldu mu rog serisinde turbo kapatıp oc yapmayı?
  • Ekle haci 19.cu ben olcam =)))
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin dostum
  • sagol tesekkur ederim
  • Ben de kulübe katılmak için ekran görüntüsü paylaşacaktım, ancak aldığım anakartta (Maximus VII Ranger) sorun yaşıyorum. Samsung M3 1 Tb harici harddiskim ön ve arka usb 3.0 portlarında dosya aktaramamakta, transfer hızı sıfıra inip bir süre kaldıktan sonra yükeslir gibi olup tekrar sıfıra düşmekte. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu?
  • Arkadaşlar Asus ROG serisi dizüstü alanlar da bu kulübe dahil olabiliyor mu? 6 yıllık Masaüstü bilgisayarım serviste ve bu hafta içi olumsuz bir yanıt alırsam veya hiç bir yanıt alamaz isem Asus ROG serisi bir dizüstü alacağım. O yüz den bir sorayım dedim.
  • egemen kardeş beni de heralde 15.yaparsın black editionda

not: o anakart artık zalman z11 plusun içinde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTiMe -- 10 Eylül 2014; 23:13:34 >
  • Maximus VII Hero aldım. beni de ekleyebilirsiniz

fotoğraf da akşama atarım
  • JusTiMe kullanıcısına yanıt
    Ekledim dostum hoş geldin
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Anakart kulübü bu dostum
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.