Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.048
Cevap
31
Favori
135.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@Egemen|54|
  • bunlar da resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boogiee90 -- 12 Eylül 2014; 9:24:14 >

• evet foto işini abartmışım şimdi fark ettim çok büyük çıkıyor küçültme olayı nasıl bilmiyorum ama
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
    kodu image değil de simage yaparsan düzelir dostum hoş geldin bu arada
  • Egemen|54| kullanıcısına yanıt
    tamamdır düzelttim teşekkürler :)

hoşbulduk
  • arkadaşlar rampage v tekrar ne zaman stokta olur bilen varmı?
  • arkadaşlar maximus 6 formula için yeni sürüm bios çıktı bekleyenlerin dikkatine

Sürüm 1603
    MAXIMUS VI FORMULA BIOS 1603 and BIOS updater
    1.Fixed 4T HDD not detect in IDE mode.
    2.Optimize overclocking function
  • Arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz. Şayet 1 yıldır Asus Formula 5 kullanıyorum :=)

Ancak son 1 haftadır bir sıkıntım var. Kuzey köprüsü çok ısınıyor. Ölçemiyorum normalde işlemci ısısı yük altındayken 45-50 arası geziniyor. Ancak ekran kartı boştayken 70 lere çıkıyor. Ekran akrtını degiştirip denemem sonucu ve elimle yapmış oldugum temasa istinaden diyorum Kuzey köprüsü çok ısınıyor. Bu nedenden dolayı da Tarayıcı üzerinden herhangi bir resim yogunlugu olan sayfayı dahi açmaya çalışsam sıkıntı yaşıyorum. Kuzey köprüsünü sogutmanın bir yolu varmı dır acaba bu konuda bilgilerinizi rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sondurock -- 12 Eylül 2014; 23:01:22 >
  • beyler hepimizde ROG anakart var şunu bilmek istiyorum üzerindeki kod numarası normalde kaçda durması gerek benim genelde A0 olarak acılıyor bazen açtıgımdada 40 yazıyor normalmidir
  • TimsaH_X kullanıcısına yanıt
    AA A0 bunlar da sıkıntı yok demektir
  • şimdi benim elimde 3pinli 2tane fan var bunları anakartın panelinin oradaki 2tane 4pinli fan yerine taktım acaba sorun olur mu? 3pinli yer yok anakartta zaten bildiğin üzere

@Egemen|54|
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemen|54|

AA A0 bunlar da sıkıntı yok demektir

arkadaşımızın sorduğu diğer "40" rakamını bende merak ediyorum o konuda da bilgi verir misin rica etsem ? ayrıca birazdan bende de resimler geliyor.
  • Merhaba; beni Maximus V Extreme gurubuna dahil eder misiniz

Bol bol resimli olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: JusTiMe

şimdi benim elimde 3pinli 2tane fan var bunları anakartın panelinin oradaki 2tane 4pinli fan yerine taktım acaba sorun olur mu? 3pinli yer yok anakartta zaten bildiğin üzere

@Egemen|54|

arkadaşım kesinlikle hiç bir sorun olmaz, gönlün rahat olsun.
  • arkadaşlar buraya sorayım dedim. ben pc'yi açarken düğmeye bastığımda her seferinde 1 saniye falan açılıyor kapanıyor 2 saniye bekliyor ve tekrar açılıyor. ama sadece açarken yapıyor. restart falan attığımda olmuyor. sebebi nedir acaba?
    sistemde oc var sanırım. default yaparak deneyin
  • tass_co kullanıcısına yanıt
    ben oc yapmadım hocam çünkü bilmiyorum. varsa da nasıl görüp kapatabilirim ki? bir tek ram'i 1333 mhz'den 1600 mhz yaptım ayarı vardır basitçe :)
    bahsettiğiniz olay asus anakartlarda cpu, ram frekanslarıyla ile oynandığınızda olur. ama sadece bir kez yapar, diğer çalıştırmalarda yapmaz. bios a girip ayarları komple default yapın, sorununuz düzelmezse bios güncellemeyi deneyebilirsiniz
  • tass_co kullanıcısına yanıt
    anladım hocam. o zaman bi deneyim onu.
  • JusTiMe kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz çalışır
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.