Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saçma olabilir ama başıma geldiğinden diyorum. Anakart vidalarınızı kontrol edin. Mümkünse kasa dışı sistemi çalışştırıp deneyin. Vidanın şaşe yaptığına tanık oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Saçma olabilir ama başıma geldiğinden diyorum. Anakart vidalarınızı kontrol edin. Mümkünse kasa dışı sistemi çalışştırıp deneyin. Vidanın şaşe yaptığına tanık oldum.

Niye saçma olsun kardeşim doğru söylüyosun kısa devre ile sistem açar ama kasa içi ölçümler yaptım kasada voltaj yok.
  • i7_4790k İ kullanıcısına yanıt
    Ekledim dostum hoş geldin
  • Egemen|54| kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam , iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Maximus VII Hero sahibiyim. mAtx e geçmek istiyorum. Maximus VII Gene'den Hero'ya geçmek isteyen varsa takas edebiliriz.
  • Benşde ekleyeiniz lütfen

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
  • Egemen54 yeni kartım ile aranızda olmaya devam ediyorum.Benide güncelle, Selamlar
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü  ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdtkc -- 3 Ağustos 2014; 1:35:20 >

• Rampage IV Extreme Black Edition ile aranıza katıldım beni de ekler misiniz :)

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet.089 -- 3 Ağustos 2014; 22:49:50 >
  • Ekledim arkadaşlar hoş geldiniz. vdtkc hadi hayırlı olsun bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

Orijinalden alıntı: safe-e

z87 chip set e devils canyon 4690k-4790k takan varmı ?

Cok dogru bi soru. Aynen ben de merak ediyorum. Z87 cipshetlere devil islemcileri takip kullanan var midir. Bios guncellemesi yayinladi asus. Ama deneyip overclock performansina bakmak lazim. Z97 ile z87 nin ayni islemcideki testlerinin yapilmasi ve farklarinin arastirilmasi lazim.

ben 4790k aldım taktım dostum maximus 6 formulaya çalısıyor performansı güzel ısılar fena değil birtek bootta sorun var ilk açılışta 2 kez boot ediyor oda heralde sonraki bios güncellemede giderilir giderek iyileşeceğine inanıyorum performansın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

quote:

z87 chip set e devils canyon 4690k-4790k takan varmı ?

Cok dogru bi soru. Aynen ben de merak ediyorum. Z87 cipshetlere devil islemcileri takip kullanan var midir. Bios guncellemesi yayinladi asus. Ama deneyip overclock performansina bakmak lazim. Z97 ile z87 nin ayni islemcideki testlerinin yapilmasi ve farklarinin arastirilmasi lazim.

ben 4790k aldım taktım dostum maximus 6 formulaya çalısıyor performansı güzel ısılar fena değil birtek bootta sorun var ilk açılışta 2 kez boot ediyor oda heralde sonraki bios güncellemede giderilir giderek iyileşeceğine inanıyorum performansın

Bu bilgi cok guzel oldu. Yalniz sen hangi bios surumunu kullaniyorsun. Bence boyle bir sorun olmamali??? ben baktigimda 2.00.xx denen yeni bir guncelleme gelmis. 7. Ay da aciklanan. Senin kullandigin hangisi acaba? Overclock lu mu kullaniyorsun. Biraz daha ayrinti verebilirsen cok memnun olurum

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    en son sürüm bios 1505 sürümü 2.00 olan windows üzerinden bios güncelleme yazılımı işlemciye oc yapmadım xmp modda cpu voltajı auto modda işlemci 4770k ile ilk boot u tek seferde yapıyordu işlemciyi değişince böyle oldu ama sonraki biosda çok muhtemel düzelir ilk aldığımda 4770k da bu durumdaydı
  • Arkadaşlar Rampage black edition kullananlar hangi ram modüllerini kullanıyor. Kullandığım ramler corsair vengeance 1866 cl9 32 gb toplamda ancak dual 4 x 8 olmasından kaynaklı sorunlar yaşıyorum. Bu ramleri yeni modüllerle değiştirmek istiyorum ancak hangisinin doğru ram olacağı konusunda net bir veri bulamadım. Kullanıcıların sorunsuz kullandığı ram modülü varsa beni bu konuda bilgilendirir misiniz?
    Kullanmak istediğim toplamda 32 veya 64 gb olmalı (tercihim 64 den yana daha çok)
  • Arkadaşlar hepinize sormak istiyorum ASUS MAXIMUS VII HERO anakartı önerir misiniz? Yıllardır Asus kullanmadım ve forumda Hero kullanıcılarının sayısı epey fazla. Oldukça fazla sayıda inceleme ve yorum okuma fırsatım oldu fakat yine de sormak istedim MSI MPOWER MAX AC yerine alırsam pişman olur muyum? Büyük ihtimalle hafta sonu alacağım şimdiden teşekkürler.
  • Bana göre tek artısı dahili soğutma için tasarlanmış sıvı soğutma sistemi. 1 haftadır kullanıyorum ve gayet başarılı. Asustan şaşmamak lazım.
  • quote:

Bana göre tek artısı dahili soğutma için tasarlanmış sıvı soğutma sistemi. 1 haftadır kullanıyorum ve gayet başarılı. Asustan şaşmamak lazım.

dahili soğutma için tasarlanmış sıvı soğutma sistemi - ne demek?
  • Karışık bir cümle olmuş. Anakartta ekstra bileşen kullanmadan sıvı soğutma uygulayabiliyorsunuz. Bunu anlatmak istemiştim.
  • Valla bilemiyorum aklım karıştı MSI güzel bir anakart yapmış ve birkaç özelliği maximus hero dan daha iyi sanırım AC adaptörü falan var arkada 10 tane usb girişi var o.c menüsü ve özellikleri oldukça iyi sanki bana maximus hero biraz daha sade bir kart gibi geldi. Uzun yıllardır gigabyte kullanıyordum birden değişiklik yapınca bir de anakart arızalı çıkınca mecburen arayışa girdim ve fakat stoklara girmesini bekliyorum yeni kartların ay sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ophion84 -- 6 Ağustos 2014; 19:26:04 >
  • quote:

Karışık bir cümle olmuş. Anakartta ekstra bileşen kullanmadan sıvı soğutma uygulayabiliyorsunuz. Bunu anlatmak istemiştim.

halen anlamadım... ekstra bileşenden kastınız nedir? veya söyle sorayım hero 6 ile 7 arasında sıvı soğutmadan bahsettiğiniz ne fark var?
  • Egemen|54| kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, Egemen

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.