Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kingof98

beyler asus crosshair 5 formula kullanıyorum dün bir tane oyun yükledim oraya buraya dosya kopyaladı bende bunları sildim pc yi kapatıp açtım boot cmgf gibi birsey dedi bende format atayım derken yanlışlıkla anakartın cd sini taktım biosdan en son yerden proğramların içine girmiştim yanlış cd yi taktığımı farkedince entera bastım.pc tekrar başladı herşey çalıştı ram kontrol sesi gelmedi bios ekranı dahi gelmedi pili çıkardım.ram i söktüm taktım herşeyi kontrol ettim ama olmadı.sorun ne olabilir

anakart üzerinden memory tusuna bas mak. kapalı iken. sistem tekrar gelecektir.. cd ile alakalı bir durum olmaz asus driver cd si boyle bir şey yapmaz. bu arada oyun dosyalarını silerken windows baslangıc dosyalarını ucurmussun.. :))
  • djtato kullanıcısına yanıt
    go button tuşunada bastım gelmedi 24 pinin oradaki d ram ışığı yanıp yanıp sönüyor hep kırmızı şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z87 chip set e devils canyon 4690k-4790k takan varmı ?
  • Arkadaşlar beni de eklerseniz sevinirim .

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccandan -- 16 Temmuz 2014; 0:25:45 >
  • Benide ekleyin. Maximus VII Hero.
    Ayrıca Maximus VI Hero satıyorum full kutu faturalı 400 TL
  • Üstündeki kondansatörler plakalar entegreler cidden çok iyi
  • Cpuz koyman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: safe-e

z87 chip set e devils canyon 4690k-4790k takan varmı ?

Cok dogru bi soru. Aynen ben de merak ediyorum. Z87 cipshetlere devil islemcileri takip kullanan var midir. Bios guncellemesi yayinladi asus. Ama deneyip overclock performansina bakmak lazim. Z97 ile z87 nin ayni islemcideki testlerinin yapilmasi ve farklarinin arastirilmasi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm beyler benide ekleyin Maxımus VII Ranger
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimsaH_X -- 23 Temmuz 2014; 17:48:48 >
  • Atıl Kurt21 kullanıcısına yanıt
    dün ben ranger aldım hero vıı ile bi farkta yok sadece sata girişi heroda 8 tane rangerda 6 tane bide chipset kutusunda ışıklı yapmışlar hero vıı de 100 tl fark için değermi bilemedim gittim ranger aldım ikiside aynı hemen hemen tercih senin
  • TimsaH_X kullanıcısına yanıt
    as ekledim hoş geldin
  • Egemen|54| kullanıcısına yanıt
    teşekkürler egemen yalnız vııı olarak yazılmış vıı olcak
    Eyv düzelttim
    rog serisi olarak ekran kartıda kullanıcılar kulübü varmı ? onunda olması olması lazım aslında
    Valla ben açmadım bilmyorum ama rog ekran kartı üç beş model var o yüzden pek gerekli görmüyorum ben
  • "Maximus IV Gene-Z/Gen 3 Kullanıcıları"ndaki 13 numarayı siler misin, o kullanıcı 1 yıldır yok beni koyabilirsin yerine
    egemen sen bence aç ben anlasam ben açıcamda zamanla çoğalcak zaten rog serisi en azından bulunsun şuan yok anladıgım kadarıyla belki arayıpda bulamayan var mesela ben olsa iyi olurdu neyse sen bilirsin yinede açarsan orayada eklersin rog ekran kartımda
  • rog serisi ekran kartı yerine 700 serisi açmak daha mantıklı olur bence... Egemeninde dediği gibi zaten 3-4 modeli var e onlardanda sadece 3-5 kişide vardır...
  • mncs35 kullanıcısına yanıt
    neyse farketmez aslında 700 seriside değilde genel ekran kartı kullanıcılar kulübüde olabilir artık egemene bırakıyorum açarsa yazılırız
  • bu arada arkadaşlar hepimizin rog serisi anakartlarımız var bu anakartın üzerindeki kod gösgergisimidir nedir pc hep A0 da açılıyor bu sorunmudur bazende 40 yazıyor ama pc açılışı 5 6 saniye sürüyor ordan anlıyorum mesela şimdi 40 yazdıgını bu iki kod nedir bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.