Şimdi Ara

Asus Para İadesi Kampanyasından Nasıl yararlanabilirim ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
9.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomanempiree

Valla dostlar rezillikten başka bir şey değil. Kaç ay oldu hala havale geçecekler paraları, ben beklemekten yoruldum adamlara mail atıyorum. Başvurunuz zaten onaylandı diyip geri dönüyorlar. Bu ay içinde vermezlerse daha vermesinler zaten bi daha nahh asus sana nahhhh sana

Hangi maile attınız hocam? En azından onaylanıp, onaylanmadığını öğrenirim. Bana onay mesajı ya da red mesajı atmadılar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 15 Mayıs 2017; 10:28:50 >
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    support@asus-promotion.com hacım buna yolla, ben buna 4-5 mail attım durum nedir diye, adamlar her attığım maile aynı cevabı kopyala yapıstır yapmıslar. Cevapta bu, zaten belgeleriniz kaydınız onaylandı falan ama para yok abi
  • quote:

support@asus-promotion.com hacım buna yolla, ben buna 4-5 mail attım durum nedir diye, adamlar her attığım maile aynı cevabı kopyala yapıstır yapmıslar. Cevapta bu, zaten belgeleriniz kaydınız onaylandı falan ama para yok abi

Aynı durum banada kopyala yapıştır yapıpp gönderiyorlar ama orda 90 gün felan yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meco06 -- 15 Mayıs 2017; 14:33:37 >
  • meco06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 90 gün falan yazmıyor ya, maili buraya yapıştırır mısınız ?
  • quote:

Biyerde yazıyordu o yazı en geç 90 gün diye görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco06

quote:

Başvurun onaylanır onaylanmaz bir onay e-postası alacaksın.
    Onayın ardından ödeme gerçekleşecek ya da 90 gün içinde prim ödemen gönderilecek.

Bunu diyorsunuz sanırım hocam, aynen bizimkiler belki onaylandı, ama ödeme gerçekleşmedi sanırım beklemede.
  • İlk başvurulduğunda mail geldi ondan sonra ses seda yok. Bilgi gelenler oldu mu?
  • Arkadaşlar bence herkes mail atsın, adamları biraz sıkıştıralım. Çok sallamıyora benziyor bunlar.
  • beadlock2247 kullanıcısına yanıt
    Hocam mail atsak da, adamlar başvurunuz zaten onaylanmıştır diyip geri dönüyorlar anca, herhalde 90 gün geçirecekler bize
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    Öyle de en azından unutmadığımızı,beklediğimizi tekrar hatırlatmanın faydası olur diye düşünüyorum. geçen yıl aynı zamanlarda yapılan iade kampanyasında ortalama 3-6 hafta arası geri ödemeyi yapmışlar
  • beadlock2247 kullanıcısına yanıt
    Valla ben şahsım adına 4 mail attım. Hepsine aynı maili kopyala yapıştır olarak cevap vermişler. Başvurunuz zaten onaylanmıştır gibi salak saçma şeyler yazıp yapıştırmış. Sanki biz onaylandığını bilmiyoruz bize paraların ne zaman hesaplara transfer olacağı hakkında bilgi verin bari, ya çok başvuru oldu herkesi bekletiyorlar yada bize mi sıra gelmedi anlamadım ki, zaten 2 ay bekledik şimdi 3 ay daha geçirirseler 5 ay alt üstü 200 TL ödeyecek Asus
  • asus benim gözümde bu konularda sıfır oyun kodu aldım gecenlerde alıncaya kadar akla karayı sectim bi konu açmak lazım asus madurları diye belki faydası olur.
  • mesajı nereye atıyorsunuz? ingilizce ise nasıl bir şey yazıyorsunuz?
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    support@asus-promotion.com a mail atıyoruz, ben para iadesindeki gelişmeler hakkında bilgi almak istiyorum, ne zaman geri ödeme yapılacak diye yazdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meco06

quote:

Başvurun onaylanır onaylanmaz bir onay e-postası alacaksın.
    Onayın ardından ödeme gerçekleşecek ya da 90 gün içinde prim ödemen gönderilecek.

Bunu diyorsunuz sanırım hocam, aynen bizimkiler belki onaylandı, ama ödeme gerçekleşmedi sanırım beklemede.

Daha onay maili gelmediği için 90 günlük start bile başlamamış mı oluyor şimdi ?

• farklı yerlerden farklı zamanlarda ama mart ayında aldığım ekran kartı ve anakart için 2 ayrı başvuruda bulundum mecbur. asus birini iptal etmiş 1 katılım hakkım var diye. şimdi mail attım bakalım ne diyecekler.
  • Asus paraların üstüne yattı herhalde ses seda yok bu kadarda bekletilmez ki ya, sattılar onca ürünü ama para iadesi yok hala !
  • İade alan varmı
  • İade hikaye oldu sanırım.Bidaha ki seneye yatar paralar.
  • telefon ile arayıp sorabileceğimiz bir numara var mı arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.