Şimdi Ara

Asus Para İadesi Kampanyasından Nasıl yararlanabilirim ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
7
Favori
9.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesin 3 ay daha bekletir bu Asuscuk bizi, yada seneye kalır, gerçekten telefon ile ulaşabileceğimiz bir muhatap bulabilirsek en azından daha net cevap alırız diye düşünüyorum. Yoksa mail at nereye kadar cevap gelse de kopyala yapıştır mesajı gönderiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daante -- 29 Mayıs 2017; 10:46:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asusa güvenip ürün alan aklımızı ...

Bi daha da asus kampanyasından ürün almam ...
  • doktorum60 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam kimse bu kadar uzun süreceğini bilmiyordu. Ben bilseydim almazdım gerçekten 2.000 TL lik kart alıyoruz adamlar 200TL geri iade ödeyemiyor bu nasıl bir saçmalıktır ya, sanki ne herkesin IBAN numarasına 200 TL gönderceksin altı üstü bunuda yapamıyorsan senin gibi Asusun derler yani, muhattap yok ki telefon numarası yokki arayıp ağzımıza geleni söyleyelim. Mal gibi bekletiyorlar bizi belkide böyle yalan edecekler 200 TL mizi, ben açıkcası vereceklerini de sanmıyorum artık bu saatten sonra, artık mesajlara da kopyala yapıştır bile yapmıyorlar

• Daante D kullanıcısına yanıt
    Ben bi de anakart aldım 350tl iade bekliyorum siLer yine iyi 200tl ile kurtardınız...

• 31 Mayıs'a kadar başvuru yapılabileceği açıkça yazılmış. Muhtemelen alım dönemi bittikten sonra Nisan ayında form o adreste açılır.
  • bugün ödemelerin yapılacağı son günmüş z270 asus alacağım sizden gelecek haberi bekliyorum eğer bugün ödemeler yapılmazsa asus almayacağım asus tercih sebebim yapılacak olan para iadesiydi.
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden duydunuz bunu ödemelerin yapılacağı son gün olduğunu kim söylüyor ? bence alma asus falan yani marka olarak bişey diyemem sağlam kalitesini biliyoruz ama bu para iadesi için alacaksan alma kaç aydır bekliyoruz biz ve sanmıyorum bugün ödeneceğini hatta hiç sanmıyorum
    hocam 200 tl de az değil hani şimdi arkadaş bugün için ödemelerin yapılacağını demiş ama sanırım kampanyada ki tarihten bahsediyor. Bugün itibari ile sanırım süreç başlayacak 90 gün muhabbeti bugünden sonra ise yandık 3 ay daha mı yoksa
  • Asus Para İadesi Kampanyasından Nasıl yararlanabilirim ?

Promosyonun sayfasında belirtilmiş arkadaşlar. Başvuru onayı aldığınız tarihten itibaren 60 gün içerisinde yapılacak geri ödemeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlheinz -- 31 Mayıs 2017; 15:48:8 >
  • carlheinz C kullanıcısına yanıt
    Size onay geldi mi peki? Bana gelen onay yok 45günde...

Evet geldi, 6. sayfada kalmış sanırım. Ekran görüntüsü paylaşmıştım mailden. Size de o şekilde bir mail gelmesi lazımdı.

7 Mayıs'ta onaylanmış. 7 Temmuz'a kadar sürebilir yani benim işlem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Hocam nereden duydunuz bunu ödemelerin yapılacağı son gün olduğunu kim söylüyor ? bence alma asus falan yani marka olarak bişey diyemem sağlam kalitesini biliyoruz ama bu para iadesi için alacaksan alma kaç aydır bekliyoruz biz ve sanmıyorum bugün ödeneceğini hatta hiç sanmıyorum

Promosyon 10 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek satın alımlarda geçerlidir. Nakit geri ödeme 9 Nisan ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında mümkün olacaktır.
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Ödeme falan olmadı hocam, başvuru kabul olduktan 60 gün sonra ödeme yapılıyor yani sizin dediğiniz gibi bugün ödeme yapılmadı, he belki bugünden itibaren ödeme başlar ama bize ne zaman gelir orası meçhul

Not: 60 gün değil 90 gün sonra diyor mail de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daante -- 31 Mayıs 2017; 19:29:40 >
  • Merhaba arkadaşlar, kampanya dahilinde ürün satın alıp geri ödemesi onaylanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum ; ürünleri amazondan tedarik ettiğimizde kampanyadan yararlana bılıyormuyuz? yoksa asus bize; siz türkiyede ikamet ediyosunuz ve türk tedarikçi firmalardan almak zorundasınız amazon faturası sizin için geçerli değil, diye bi sorun çıkartıyormu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa eğer Asusun anakart+intel işlemci kampanyasından yararlanmak istiyorum.
  • Paraları alamıyoruz arkadaslar bu artık acık ve secık ortada
  • Türkçe öğrenerek yararlanabilirsiniz.
  • Bu düpedüz tüketiciyi kandırmak değil mi? Bunun bir yaptırımı yok mu?
  • ödeme felan alan yok daha hocam kaç aydır 200 tl para verecekler sözde...
  • Beyler Temmuza kadar bekleyin, verilirse şayet temmuz ayında verilir sonrasında Asus yetkililerine toplu bir ağızdan mail atarız tüketici haklarına başvuracağımızı söyleriz, onay kabulu sonrası 90 gün diyordu para iadesi oda temmuz ayına denk geliyor. O yüzden temmuzu bekleriz yine aynı ise mail atarız gerekli yerlere 200 TL az mı yahu hiç yedirmem paramı valla
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    Be bugün öğlen gibi yazdım hocam , kartı martta aldık nisanda başvuru yaptık hala iade edilmedi diye
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.