Şimdi Ara

Asus P5Q serisi anakart kullananlar buraya (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.765
Cevap
8
Favori
198.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Corsair in 2x1 gb. 1066 mhz ramleri ile asus boardlarda bir uyum sorunu var sanırım.....

Asus P5K-SE de de Asus P5Q Pro da da bu ramler çalışmadı....

yerine kingston aldım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterofpuppets69

Sorunu çözdüm....

Corsair in 2x1 gb. 1066 mhz ramleri ile asus boardlarda bir uyum sorunu var sanırım.....

Asus P5K-SE de de Asus P5Q Pro da da bu ramler çalışmadı....

yerine kingston aldım....

arkadasim aldigin 1066 kingston ramlerin kodlarini yazarmisin ?
  • hangi ramler ? corsair mi kingston mı?
  • Arkadaşlar , bir kaç güne P5Q DELUXE almayı düşünüyorum ; ama hiç bir yerde stokta yok.
    Inventus'a mail attım ; şu an bu modelin distribütörlerin stoklarında olmadığını söylediler ve ne zaman geleceği bilinmiyormuş .

teknofiyat'tan baktım sadece bimeks'te var gözüküyor ; ama daha önce bimeksten alışveriş yapmadım ve yaklaşık piyasadan 30YTL daha pahalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tulû

Arkadaşlar , bir kaç güne P5Q DELUXE almayı düşünüyorum ; ama hiç bir yerde stokta yok.
    Inventus'a mail attım ; şu an bu modelin distribütörlerin stoklarında olmadığını söylediler ve ne zaman geleceği bilinmiyormuş .

teknofiyat'tan baktım sadece bimeks'te var gözüküyor ; ama daha önce bimeksten alışveriş yapmadım ve yaklaşık piyasadan 30YTL daha pahalı.

hocam Çizgi'ye bir mail at onlar bilir ne zaman stoklara gireceğini sonuçta Boğaziçi ve Çizgi getiriyor Asus ürünleri Türkiye'ye
  • Cizgiye mail attım ve gelen cevap :
    " Şu an P5Q Deluxe stoklarda bulunmuyor , ne zaman geleceği belli değil. "
    İyi de , siz bilmeyeceksiniz de biz mi bileceğiz ; sanki ben iş olsun diye mail attım onlara .
  • quote:

Cizgiye mail attım ve gelen cevap :
    " Şu an P5Q Deluxe stoklarda bulunmuyor , ne zaman geleceği belli değil. "
    İyi de , siz bilmeyeceksiniz de biz mi bileceğiz ; sanki ben iş olsun diye mail attım onlara .

Nasıl iş anlamıyorum cidden,siparişin verilme zamanı,Türkiye'ye gelme zamanı nasıl belli olmaz
  • Bu kadar baştan savma , lakait bir cevap verdiklerine göre bu onların küçük bir firma olduğunu gösterir.
    Profesyonellik sıfır o zaman ?
  • Selam arkadaşlar şu benim uyku sorunuylailgili olarak yorum yapabilecek olan arkadaş var mı acaba? Makine uyku modundayken açılıveriyor...
  • quote:

Bu kadar baştan savma , lakait bir cevap verdiklerine göre bu onların küçük bir firma olduğunu gösterir.

Bence sana cevap yazan arkadaşın bilgisizliğine gelmiş,birkaç kez bende mailleşmiştim ve gayet ilgililerdi,forumda okuduklarım kadarıyla teknik destekleri de gayet başarılı,iyiye yoralım mail atanın ciden bilmemesine verelim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.Berkan

quote:

Bu kadar baştan savma , lakait bir cevap verdiklerine göre bu onların küçük bir firma olduğunu gösterir.

Bence sana cevap yazan arkadaşın bilgisizliğine gelmiş,birkaç kez bende mailleşmiştim ve gayet ilgililerdi,forumda okuduklarım kadarıyla teknik destekleri de gayet başarılı,iyiye yoralım mail atanın ciden bilmemesine verelim :)

Peki tamam,
    senin güzel hatrına iyiye yoruyorum .
    Zaten biraz önce de destek bölümüne , satış bölümünden gelen cevabı forwardladım.

Bu arada sakın yanlış anlama ama ; senin nicki görünce aklıma hep erbakan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulû -- 14 Temmuz 2008; 19:14:16 >

• quote:

quote:

quote:

Peki tamam,
    Zaten biraz önce de destek bölümüne , satış bölümünden gelen cevabı forwardladım.

Bu arada sakın yanlış anlama ama ; senin nicki görünce aklıma hep erbakan geliyor.

aman yapma hocam bana uzak Allah'a yakın olsun :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki tamam,

aman yapma hocam bana uzak Allah'a yakın olsun :)

Ben de çok severim kendisini , anlatamam o derece yani

Şu stok olayı canımı sıktı.
    4 gün önce Q6600 aldım ki belki stoklarda kalmaz diye ; ah aptal kafam bilseydim önce anakart alırdım .

Gerçi Q6600'de 5 $ kârım var .

• Valla ben şuan 4870'in İceq modelini beklediğim için P5Q Deluxe'ün stokta olmaması pek canımı sıkmıyor ama Iceq çıktığında stoklarda olmazsa hala ciddi arıza çıkartırım :)
  • Yakında çıkar merak etme .
  • arkdaslar ben ahci kuramıorum diskete hangi driveri attiysam anakart dvdisinden olmadiii hangi dosya icindeki dosyalari diskete atacam bir bilgi verirseninz iyi olur ozellikle ahci yii kuran arkdslar yardımcı olursa tum gunumu heba ettim ama olmuoo:(:(
  • @rayb
    fare ile ilgili bir problem olabilir
    bazı farelerin optik okuyucusu hareket etmeden aktif hale gelebiliyor bu da sitemi uyku modundan çıkarıyor olabilir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !Pan! -- 14 Temmuz 2008; 22:59:58 >
  • Sağol pan
    Bazı forumlarda anakart ram felan diyorlar eğer mesele sadece fareyse çok önemli değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: merman

arkdaslar ben ahci kuramıorum diskete hangi driveri attiysam anakart dvdisinden olmadiii hangi dosya icindeki dosyalari diskete atacam bir bilgi verirseninz iyi olur ozellikle ahci yii kuran arkdslar yardımcı olursa tum gunumu heba ettim ama olmuoo:(:(

arkadaşım bu konudaki 2ci sayfayı okursan sorununu çözmüş olursun,nlite tarzı programlar sayesinde sata driverlarını Xp yada Vista cdne entegre edersen disketle uğraşman gerekmez,2ci sayfaya bakarsan casablanca nickli arkadaş gayet güzel açıklamış,böle yaptım olmadı diyorsan bende bilemicem
  • arkadaşlar pcyi geçen hafta topladım xpyi yükledim ardından anakartın cdsinden driverleri yüklüyorum pc kendiliğinden reset atıyor ve acılısta bu yazı cıkıyor

REBOOT AND SELECT PROPER BOOT DEVİCE

OR İNSERT BOOT MEDİA SELECTED BOOT DEVİCE AND PRESS A KEY bu yazı nedir anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.