Şimdi Ara

Asus P5Q serisi anakart kullananlar buraya (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.765
Cevap
8
Favori
198.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P5Q SE2 anakartım var p5q yada se2 bios chipi olan varsa hayrına yollayabilir mi? BIOS çöktü düzeltemedim. P5QSE2.rom dosyasını hiç bir şekilde okumuyor.
  • konuya hala cevap geliyor, gözlerim yaşardı
    anakartı 12 senedir kullanıyorum, 4 ekran kartı, 2 işlemci ve yeni bir çift ram gördü.
    referans olması açısından, 2x2gb corsair 1066mhz dominator'ların yanına 2x2gb kingston 1066mhz hyperx ramleri taktım, sistemin açılması biraz zahmetli oldu (ilk anda 4 ram'i kabul etmedi, farklı kombinasyonlar deneyip önce 3 ram ile boot ettirdim, sonra 4.yü taktım ve çalıştı) ama şu an sorunsuz.
    ayrıca refurbished q9650 ile sistemi artık olabilecek son noktaya getirdim, yakında emekli edeceğim inşallah.
  • dikmenibo kullanıcısına yanıt
    vay be. ben 2013te kendi kullanımımdan emekli etmiştim babama vermiştim sonra o da kullanmayı bırakınca kenara kaldırmıştım. 2 sene önce ofise getirdim kullanıyorum şu an hala q6600 var üstünde ramler de dominator 2x2benim de. zaten o zamanın genel kombosu bu 3lüydü. ne kadar zaman geçmiş üzerinden vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRhackSH

P5Q SE2 anakartım var p5q yada se2 bios chipi olan varsa hayrına yollayabilir mi? BIOS çöktü düzeltemedim. P5QSE2.rom dosyasını hiç bir şekilde okumuyor.
    şayet bios romunuz bozulmadıysa bios chipine gerek yok chip programlayıcılar satılıyor 40-50 liraya, chipi söküp başka bir bilgisayarda romunu tekrar yazarsanız düzelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.