Şimdi Ara

Asus P535 Kullanıcı Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
7
Favori
76.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

Orjinalden alıntı: jakin33

quote:

Bir iki sorum var...

1- Wi-fi üzerinden bağlandığımızda yotube videolarını seyredebiliyor muyuz?
    2- Bu cihazda EDGE olmadığı söyleniyor. Doğru mu? (Umarım değildir.) Doğru ise GPRS ile EDGE arasında hız olarak ne fark vardır.
    3- Cihaz parmakla kullanılabiliyor mu? Yoksa tamamen stylus'a mı bağlıyız?

Kullanmış olarak söylüyorum üstündeki programlarla izleyebiliyosrun Skyfire Internet Browser süperdir bu konuda. GPS üstündedir ayriyetten haricide takılabiliyor onun içinde İGO 8 en iyisidir oda hazırdır. EDGE nin ne olduğunu inan bilmiyorum. Parmaklarla kullanıyordum ben genelde. kalemle hiç kullanmadım diye bilirim

Sağolasın kardeşim..

Bakalım Iphone'dan baska kullandığım ilk dokunmatik cihaz olacak... Umarım delirtmez beni..

O değilde bakalım ben iphone'u nasıl çözücem Her konuda yardım ederim sana aklın kalmasın telim 24 saat açık kardeşim

• 1- wi-fi üzerinden video izlenebiliyor. flash yüklemeniz yeterlidir.
    2- edge yoktur. Kesinlikle hız farkı vardır fakat hala Türkiye'de edge kullanımda değil.. eğer telefon hattı üzerinden internet düşünüyorsanız edge desteği olan farklı bir telefon düşünün..
    3- benim parmaklarım büyük olduğu halde neredeyse her işlemi kalemsiz yapabiliyorum ama kalem kadar rahat olmuyor.

quote:

Bir iki sorum var...

1- Wi-fi üzerinden bağlandığımızda yotube videolarını seyredebiliyor muyuz?
    2- Bu cihazda EDGE olmadığı söyleniyor. Doğru mu? (Umarım değildir.) Doğru ise GPRS ile EDGE arasında hız olarak ne fark vardır.
    3- Cihaz parmakla kullanılabiliyor mu? Yoksa tamamen stylus'a mı bağlıyız?
  • linklerin neden çalışmadğığ konusunda bilginiz var mı?
  • Paylaşım için Teşekkürler...
    Ayrıca Emek veren herkese teşekkürler...

l.inc.md linkleri çalışırken görmek nasip olmadı, uzun süredir deniyorum ve "Veritabaninda bir sorun var... Lutfen biraz sonra deneyin :(" uyarısı çıkıyor sürekli karşıma.
    1 kere hepsini indirebilsem başka bir yere upload edeceğim fakat bir türlü indiremedim.
    Eğer elinde olan varsa Lütfen Tekrar Upload edebilir mi ?
  • ctrlpda
  • bu wm6 yükseltme olayı aynı linkle p525de uygulanabilirmi çok acil yardım
  • likler ölü ardaşlar, ilgilenicek biri yokmu acaba
  • Arkadaşlar, Bu sitenin müdavimleri nerede?
    Sizden, VM5'den VM6'ya geçiş için gerekli dosyaları (elinde bulunduran varsa) bir yere upload etmesini rica edeceğim.
    bu çalışmada neredeyse tüm linkler çalışmamakta.
  • bu konunun güncelleştirilmesi gerekiyor. yetkili arkadaşlara önemle duyurulur. eğer güncelleştirme olmayacaksa silinsin, en azından gereksiz yere yer kaplamasın.
  • quote:

GPRS/MMS Ayarlarını Nasıl yapabilirim ?
    Kullandığınız GSM şebekesinin GPRS ve MMS ayarlarını yapmak için Başlat -> Settings -> Bağlantılar -> Network Setting kısmında ilgili kısmı işaretleyip, operatörünüzü seçmeniz ve "ok" butonuna basmanız yeterlidir. Eğer operatörler kısmı boşsa (Bölge crackli WM6 kullanıcıları için) buradaki dosyaları P535'in Windows klasörüne kopyalayıp işlemleri tekrarlamanız yeterlidir.

Operatör ayarlarını içeren dosyayı nereden indirebilirim? Mevcut link çalışmıyor..
  • beyler ya bu cıhazın sarj suresı ne kadar standart kullanımda 3 gun gıdermı yada sole dıım wıfıye gpse yuklendıgınızde ne kadar gıdıyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: talamus145

beyler ya bu cıhazın sarj suresı ne kadar standart kullanımda 3 gun gıdermı yada sole dıım wıfıye gpse yuklendıgınızde ne kadar gıdıyo?

GPS eğer ekran ışığı çok açık değil ise pili birden yemiyor ama Wi-fi çok götürüyor, tam gün kullanma ihtiyacım olmadı ama full kullanımda 1 gün anca dayanır diye tahmin ediyorum
  • anladım hocam fuldan kastım bu ozellıkler acık oldugunda o zaman yıne ıyıdır 1gun bıle guzel normal tel olsa demek 3 gun gıder saolasın ılgıne cvbın ıcın tsk ederım hocam
  • Merhaba,

Ben 2008 Subatinda almistim. Cogunlukla 3 gun gidiyor. Bazen 4 gun gittigi de oluyor. Arkadaslarin dedigi gibi Wi-Fi acikken daha cabuk bitiyor ama benim aldigim zamanki piyasadaki diger makinelere gore pili daha yuksek kapasiteli oldugu icin cok iyi gidiyordu. Almadan once bir forumda okudum sanirim. Wi-Fi acikken 11 saat gidiyor demisti.

Eger bu telefonu alacaksan kesinlikle guzel bir kilif almani tavsiye ederim. Malesef kendi kilifi bile ekranini ciziyor. Su anda baska bir telefon kullaniyorum. Asus 'u da ancak evdeyken maillere bakmak icin kullaniyorum.
  • anladım ısmaıl hocam cok saoalsın ılgıne cok tsk ederım sıze aklımdakı soru ısaterlerı gıttı bıraz arastırdım gsamarttan yola cıktım p535te karar kıldım gsmartta i300 modelı ıımıs dedıler ama oda bataryası az sonra bı kac model daha baktım bırazda kucuk olmasını ıstedım acıkcası p320 vardı ama onunda ıkıncı elı yok sıfırı aslında makul fıyat bıde bı kac arkadas ıslemcısının kastıgını soledı sanırım ramdanda kasmıs ondan p535 dıcem arttı sarj olayıda cok ıyı oldu aydınlattınız benı arkadaslar saolasınız bu arada bu urunden 340a alcam herseyı var yanında ıkıncı el tabı saolasınız tekrardan ılgınıze beyler
  • ARKADAŞLAR 10 GÜN ÖNCE BİLGİSAYAR MAĞZALARINDAN BİRİNDEN (GOLD) TAKSİTLE ASUS P535 ALMIŞ BULUNMAKTAYIM. AMA İHTİYACLARIM DOĞRULTUSUNDA ELİMDEN ÇIKARMAYI DÜŞÜNMEKTEYİM İLGİLENEN ARKADAŞLARA ALDIĞIM FİYATIN ALTINDA BİR FİYATLA SATABİLİRİM. KUTU İÇİNDEN ÇIKAN TÜM AKSESURLAR DAHİL FATURASIDA ELİMDEDİR.
  • @pegasus3480 pm attım
  • arkadaşlar merhaba..

ben asus p535 almak istiyorum.. gunde ortalama 2 saat konusan biriyim ve sürekli mesaj atan biriyim (ayda ortalama 7000 sms).. acaba sms ve arama icin pratik mi? Mesaj yazma konusunda basarısız oldugunu duymustum.. sizin gorusleriniz benim icin cok onemli.. ayrıca size gore olan dezavantajları yazarsanız sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: phpx

arkadaşlar merhaba..

ben asus p535 almak istiyorum.. gunde ortalama 2 saat konusan biriyim ve sürekli mesaj atan biriyim (ayda ortalama 7000 sms).. acaba sms ve arama icin pratik mi? Mesaj yazma konusunda basarısız oldugunu duymustum.. sizin gorusleriniz benim icin cok onemli.. ayrıca size gore olan dezavantajları yazarsanız sevinirim...

senin aradığın şartlar için Asus P353 çok uygun bir cihaz değil,

* pda alman için bir sebebin yok o sebeple sms yazabileceğin bir cep telefonu almanı tavsiye ederim. 2 saat konuşma için pda larda batarya konusunda sorun yaşarsın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.