Şimdi Ara

Asus P535 Kullanıcı Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
7
Favori
76.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar asus p535 alıcam ve en fazla kaç gb hafıza kartı destekliyor bilmek istiyorum yardımcı olurmusunuz ?
  • Arkadaslar Merhaba,

Ben de gecen hafta bu PDA 'dan aldim ve iyi ki de almisim diyorum. Ozelliklerinden fazlasiyla memnunum. Kullanan arkadaslardan bir ricam olacak. Bilindigi gibi Skype ile konusurken ses hoparlorden cikiyor. Bunu onlemek icin ya urunun kendisiyle gelen kablolu kulakligi kullanmamiz gerekiyor. Bunun yaninda ben bir bluetooth kulaklik almak istiyorum.

Bluetooth kulaklik ile Skype uzerinde gorusme yapabilen arkadaslarimiz varsa bana yorumlarini ve bu telefona uyumlu marka ve modeli belirtirlerse cok memnun olurum. Bu arada, bluetooth ile muzik de dinleyebiliyor muyuz?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.
  • Küçük bir registry değişikliği ile 6 veya 8 gb mini sdhc kart destekliyor ben 6 kullanıyorum.Bu değişikliği yapmasanızda kartı görüyor ancak bir müddet sonra kartla kontak kesiliyor kartı çıkarıp takmanız gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismailkimyacioglu

Arkadaslar Merhaba,

Ben de gecen hafta bu PDA 'dan aldim ve iyi ki de almisim diyorum. Ozelliklerinden fazlasiyla memnunum. Kullanan arkadaslardan bir ricam olacak. Bilindigi gibi Skype ile konusurken ses hoparlorden cikiyor. Bunu onlemek icin ya urunun kendisiyle gelen kablolu kulakligi kullanmamiz gerekiyor. Bunun yaninda ben bir bluetooth kulaklik almak istiyorum.

Bluetooth kulaklik ile Skype uzerinde gorusme yapabilen arkadaslarimiz varsa bana yorumlarini ve bu telefona uyumlu marka ve modeli belirtirlerse cok memnun olurum. Bu arada, bluetooth ile muzik de dinleyebiliyor muyuz?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Merhaba,

Ben Plantronics 665 kullanıyorum uyum konusunda hiç sorun yaşamadım, müzik dinledim ancak bu tür kulaklıklar genelde amaçları konuşmak olduğundan ses kalitesine birşey diyemem, sonuçta BT kulaklıkların pil konusunda ne kadar zayıf oldukları aşikar.
    Skype ile deneme yaptım, kulaklık ile görüştük ancak test ettiğim gün hatlarda problem vardı sonra imkanım olmadı, fırsat bulurda kurabilirsem tekrar test edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraykoru -- 4 Mart 2008; 16:09:48 >

• Arkadaşlar Program linklerinde problemmi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: lorn

Arkadaşlar Program linklerinde problemmi var

Evet bir problem olduğu doğru ama ilgilenen var mı asıl ben onu merak ediyorum.
  • arkadaşlar asus P535 almaya karar verdim..ancak bu telefon aşağıdaki yerlerde stoklarında yokmuş .
    1-vatan bilgisayar(topkapı)
    2-bimeks(bayrampaşa)
    3-teknosa(bayrampaşa)
    4-gold

arkadaşlar kesinlikle internet üzerinden siparişi önermeyin..çünkü ürünü görüp alcam..

lütfen arkadaşlar yardımcı oolun..para varken elimde bir an önce aliymm

bir de ucuz olan yerler olsa fena olmaz 750 ytl civarı var mıdır???

teşekkürler..
  • Hocam ben geçen hafta hızlıal dan aldım çok seri ve problemsiz geldi şu an çok memnunum ve üzerinde mobil 6 turkçe geldi yok yüklemeydi yok versiyondu hiç uğraşmaya bile gerek yok
  • Arkadaşlar Asus p535 de avi uzantılı dosyaları açtığımda AC3 Audio hatası veriyor PDA lar için yükleyebileceğin codec ler varmı. forumu dolaştıım artıkın başım döndü
  • arkadaşlar mio nun son version u elinde olan var mı full türkiye dahil avrupayı istiyorum, linkler ölmüş nereden temin edebilirim

teşekkürler
  • Arkadaşlar p 535 ime dosya yüklemek isterken
    denilenleri yapıyorum ama 535 de doya yöneticisi diye bi yer göremedim sadec dosya gezgini var 3 gündür forumu okuyorum ama sadec exe dosyalarını yükleye biliyorum birde sd cardaki verileri formatlayıp sildikten sonra içindeki orjinal verileri nerden bulabilirz tşkler
  • Buraya pek gelen giden yok galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zileli1

Arkadaşlar p 535 ime dosya yüklemek isterken
    denilenleri yapıyorum ama 535 de doya yöneticisi diye bi yer göremedim sadec dosya gezgini var 3 gündür forumu okuyorum ama sadec exe dosyalarını yükleye biliyorum birde sd cardaki verileri formatlayıp sildikten sonra içindeki orjinal verileri nerden bulabilirz tşkler

Dostum normalde sen yüklemek istediğin dosyayı p535 içine kopyaladıktan sonra dosya gezgini ile bulup üzerine tıklaman yeterli kendisi otomatik olarak kuruluma geçer. En azından ben şimdiye kadar hep bu şekilde kullandım ve başarılı oldum. Eğer senin sorduğun dosya transfer işlemi ise p535 ile bilgisayarı activesynic ile eşleştirdikten sonra activesynic programını aç ve üzerindeki araştır butonuna tıkla orada p535 içindeki klasörleri göreceksin. İstediğin dosyayı pc üzerinden taşıyarak bu klasörlerden herhangi biri üzerinde bırakırsan otomatik olarak kopyalama işlemi başlayacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: Zileli1

Buraya pek gelen giden yok galiba

buraya mesaj atmayın yazıyo yukarıda
  • Real Dice MC Chess v1.43 programını p535 e kurmak istediğimde cep uygulaması değil şeklinde uyarı veriyor. satrancı kurmanın bir yolu var mı ya da başka bir satranç programı var mı
  • kardeş burdaki linkler çalışmıyor..birdaha bakar mısın yoksa bende mi açmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolucionist -- 19 Nisan 2008; 14:20:54 >
  • Kullanıcı rehberindeki çalışmayan linkler güncellenmiştir.

Güncellemeyi yapan sayın Hazar'a çok teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yxsdf

Kullanıcı rehberindeki çalışmayan linkler güncellenmiştir.

Güncellemeyi yapan sayın Hazar'a çok teşekkürler.

evet..dikkate alındığı için teşekkürler...
  • karar verdim en iyi işlemci ve program rehber anlatım asus ta
    p 535 beğendim bu konuyu açana gelişterene çok teşekkür ederim
  • bir de arkadaşlar buraya temaları da koysak..bu wm 6 nın teması çok basit geliyor bana...böyle bilgisayardaki gibi masaüstünü görebileceğimiz tema siteleri yok mu?(onları da programlar bölümünde açabilirsek)teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.