Şimdi Ara

Asus P535 Kullanıcı Rehberi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
7
Favori
76.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ben bizim p535'de çalışabilen igo 8 bulamadım bir türlü. Elindekini upload edebilir misin? En az 6-7 tane indirdim kurdum kaldırdım ama olmadı. En son sürüm rom yüklü ama yine de olmadı. Eğer upoad edersen sevinirim
  • yararlı bir başlık olmuşteşekkürler. benim 3 gündür bir türlü çözemediğim bir sorunum var asus 535de. igo 8.3 veya amigo 8.4ü kullanırken her ikisindede gps kopmaları yaşıyorum.yolda giderken gps bir and gidiyor,2-3 saniye içinde geri geliyor.bunu her 30-40 snde bir yapıyor. sirf 57600 modundada nmea 4800 modundada düzelmedi bir türlü.bunun çözümünü bilen varmı? windows mobile 6.1 yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

yararlı bir başlık olmuşteşekkürler. benim 3 gündür bir türlü çözemediğim bir sorunum var asus 535de. igo 8.3 veya amigo 8.4ü kullanırken her ikisindede gps kopmaları yaşıyorum.yolda giderken gps bir and gidiyor,2-3 saniye içinde geri geliyor.bunu her 30-40 snde bir yapıyor. sirf 57600 modundada nmea 4800 modundada düzelmedi bir türlü.bunun çözümünü bilen varmı? windows mobile 6.1 yüklü.

Merhaba Arkadaşım,Bende de bu tarz birkaç sorun olmuştu ama denedğin yöntemle çözüldü.Com2 üzerinden 480 bound hızı ile çözüldü.
  • Arkadaşar P535 için çeşitli application(uygulama)ihtiyaım vardır.Kuran Programı veya Hadis okuyan hocaların programları gibi.
  • Merhaba,

mobile 6.5 için p535 rom ve kurulum bilgisi verebilr misiniz?
    64 ram de performansı nasıldı?
  • p 535 aldım milletin bir bildiği vardır diye ama kimse bişey bilmiormuş en azından burdakiler
  • sorun nedir arkadaşım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: andacerdem

Arkadaşar P535 için çeşitli application(uygulama)ihtiyaım vardır.Kuran Programı veya Hadis okuyan hocaların programları gibi.

tamam şatiriden kuran-ı kerim dinlemek güzelde onu sonra arka cebe koyup birde tuvalete lavaboya mı gideceksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

quote:

Orijinalden alıntı: andacerdem

Arkadaşar P535 için çeşitli application(uygulama)ihtiyaım vardır.Kuran Programı veya Hadis okuyan hocaların programları gibi.

tamam şatiriden kuran-ı kerim dinlemek güzelde onu sonra arka cebe koyup birde tuvalete lavaboya mı gideceksiniz?

• su an 6.1 versıyonu var ve yenı kullanıcıyım donmalar yasyorum reset atmaktan bıktım kullananlar hangı surumu önerıyor
  • Arkadaşlar başlıkdaki gsm hatti çekmiyor yazılarını okudum fakat çözüm göremedim lütfen bana yardımcı olun 2 yıldır çok severek kullandığım p535 im artık gsm hattında doğru düzgün çekmiyor ne olduysa wm6 ya çıkarttıktan sonra oldu radyo sürümünü 4.8 e çıkarttım yine farkeden birşey olmadı. Cihazı tekrardan wm5 mi yapsam? Ne yapsam

Cihazımın bilgileri

Rom tarihi:2007/8/10
    Rom sürümü:v4.7.20 WWWEI_TR00
    Önyükleme sürümü:070416122657
    Radyo sürümü: v4.8.0
    Mp sürüm: v0.164
    Pil sürümü 1.3
    Genişletilmiş rom: v1.6.0 TR00
  • Selam arkadaşlar bende bir Asus p535 kullanıcısıyım bir sorunum var bilgisayar'a usb kablosu ile bağlayıp internet'e girme olayını anlatımda yapıldığı gibi yapıyorum ama başaramıyorum hard reset attım denedim gene olmadı usb kablosundada sorun yok yardımcı olabilirmisiniz?
  • arkadaslar p355 me dönüştürücü vasıtasıyla kulaklık taktım şimdi kulaklık modundan cıkmıyor. telefenda konusamıorm. kulaklık takınca ses gelioyor. yardım edin lütfen..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.