Şimdi Ara

Asus P535 Kullanıcı Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
7
Favori
76.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam; 2 hafta önce p535 alarak aranıza katıldım.
    Çok fazla fırsatım olmasa da internetten cihazım hakkında bana destek olabilecek tüm dökümanları araştırıyorum.

Aklıma şöyle bir soru takıldı:

şimdi bizim bu aletlerin içinde gps alıcı çipseti var. Bu demektir ki uydulardan tek taraflı da olsa yayın okuma yeteneğine sahibiz. Acaba diyorum; hani bilgisayardaki uydu kartları için yazılmış bazı yazılımların çalışma mantığında olduğu gibi; çengel atma yöntemiyle havada yayınlanmakta olan program, media ( mp3, film, video ), döküman, vs. gibi şeyleri direk olarak indirmemiz mümkün müdür?
    Şimdilik gps sisteminin nasıl çalıştığını araştırarak soruma yanıt bulmakla başladım.
    Sorum aslında uydudan iletişim de yapabilir miyiz şeklinde belirmişti kafamda; fakat gps alıcılarının tek taraflı çalıştığını ( uydulara hiçbir şekilde hiçbir bilgi gönderilmediğini ) öğrenmemin ardından araştırmalarım, uydudan download ' a kaydı.
    Ayriyeten; asus teknik destek 'e de bu soruyu sordum. "Açıkçası öyle bişey yapılabilir mi hiç araştırmadık; sadece asusun sunduğu yazılımlardan sorumluyuz; fakat bu telefon için üretilen programları araştırmanızda fayda var dediler.
    Ben de şimdilik araştırıyorum. Bu konuda yorum değil de eğer bazı araştırmalarınız varsa; benimle paylaşmanızı istiyorum; zira ben de şu an araştırıyorum ve bulduğum sonuçları buraya yazacağım...

• Bu arada bu topic çok derli toplu olduğu için ve bana çok yardımcı olduğu için buraya yazmak istedim. Eğer ki tartışma konum burayla alakasız ise "Asus p535'le alternatif olarak neler yapılabilir?" başlığı altında yeni bi konuya da başlayabiliriz. Lakin cihazımın etinden, sütünden, vs. yararlanmanın haricinde entegre tesis monte edebilir miyiz 'in derdindeyim. Araştırmalarım devam edecek.
  • İlginç
  • Video destekli harika bir inceleme,

ASUS P535 ile ilgili detaylı bir inceleme;
    http://www.ceplab.com/inceleme/asus-p535-incelemesi/

Herkeze selamlar,
  • gerçekten gps i bu video daki kadar başarılı mı arkadaşlar ??

sanki çok şikayet varmış gibiydi topic te
  • Kendi cihazımdan söyleyim gerçekten videodaki gibi başarılı..
  • sirfdemo ayarlarını yaptın mı hocam ?
    yoksa kutudan çıktğı haliyle mi kullanıyosun ??

bi de ben de izmirliyim
    ama şu an şehir dışındayım.. izmir için en detaylı harita hangisi sen hangisini kullanıp bu verimi alıyosun ??
  • sirfdemo ayarlarını yaptıktan sonra gps kalitesi bir hayli artıyor. eskiden biryerde 4-5 uyduyu zarzor buluyorken; şimdi aynı yerde 8 uyduyu çok rahatlıkla görüyorum. Bu arada izmir için en ayrıntılı harita hangisi bi yorumum olamayacak ama; bu sayfada verilen igo myway yazılımını kendi içinde gelen destinator yazılımından daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. en basitinden; gezinti halindeyken tek bir yere dokunarak haritaya daha yukarıdan bakılabiliyor. destinator'de haritadan çıkıp menülerde gezinti yapmak zorunda kalıyorsunuz.
    bir de myway in zeynep abla patchini destinatordeki meçhul abladan daha karizmatik, yeryer daha erotik, yeryer daha bilgilendirici buldum destinatorde sadece 800metre ve dönüş kelimelerini birleştirebilen meçhul ablanın yerine; "150 metre sonra sağdaki yola geçmeye hazır olun" diyen ve aynı zamanda bunu çok daha etkileyici bi ses tonuyla söyleyen zeynep abla daha

bu arada arkadaşlar; bu aleti almamdaki ilk amaç, ofisteki bilgisayarımı uzaktan kullanmak istememdi. ve nihayet muradıma erdim. uzaktan yönetim konusunda takılan ya da daha çok bilgi edinmek isteyen arkadaşlar varsa, kısaca değinebilirim, ya da nebilim topic falan da açabilirim gibi bişeler. gerçi ünlü olmak gibi bi niyetim yok ama; yine de bu konuda topic açmam yardımcı olacaksa; ne mutlu bana...

ek bilgi= gps i download aracı olarak kullanma araştırmalarına hala devam etmekteyim. sanırım bu konuda çalışma yapmış bi arkadaş veya en azından bi referans noktası sağlayacak bi arkadaş olmadığını görüyorum haala...

• SELAM ARKADAŞLAR DESTINATOR'E ALTERNATİF VARMI LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN
  • sanırım konuyu baştan okumanda fayda var; bi zahmet...
  • quote:

Orjinalden alıntı: altuu_sh

arkadaşlar selam; 2 hafta önce p535 alarak aranıza katıldım.
    Çok fazla fırsatım olmasa da internetten cihazım hakkında bana destek olabilecek tüm dökümanları araştırıyorum.

Aklıma şöyle bir soru takıldı:

şimdi bizim bu aletlerin içinde gps alıcı çipseti var. Bu demektir ki uydulardan tek taraflı da olsa yayın okuma yeteneğine sahibiz. Acaba diyorum; hani bilgisayardaki uydu kartları için yazılmış bazı yazılımların çalışma mantığında olduğu gibi; çengel atma yöntemiyle havada yayınlanmakta olan program, media ( mp3, film, video ), döküman, vs. gibi şeyleri direk olarak indirmemiz mümkün müdür?
    Şimdilik gps sisteminin nasıl çalıştığını araştırarak soruma yanıt bulmakla başladım.
    Sorum aslında uydudan iletişim de yapabilir miyiz şeklinde belirmişti kafamda; fakat gps alıcılarının tek taraflı çalıştığını ( uydulara hiçbir şekilde hiçbir bilgi gönderilmediğini ) öğrenmemin ardından araştırmalarım, uydudan download ' a kaydı.
    Ayriyeten; asus teknik destek 'e de bu soruyu sordum. "Açıkçası öyle bişey yapılabilir mi hiç araştırmadık; sadece asusun sunduğu yazılımlardan sorumluyuz; fakat bu telefon için üretilen programları araştırmanızda fayda var dediler.
    Ben de şimdilik araştırıyorum. Bu konuda yorum değil de eğer bazı araştırmalarınız varsa; benimle paylaşmanızı istiyorum; zira ben de şu an araştırıyorum ve bulduğum sonuçları buraya yazacağım...

Benim gibi bu tarz gereksiz şeylerle uğraşan tüm arkadaşları buraya davet ediyorum:
    http://forum.donanimhaber.com/m_20880574/mpage_1/key_//tm.htm#20880640

• SELAMLAR ARKADAŞLAR İGO 8 KULANAN VARMI
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata1903

SELAMLAR ARKADAŞLAR İGO 8 KULANAN VARMI

ben kullanıyorum; çok memnunum...
  • Selam arkadaşlar igo 8 kullanan varmı aranızda
    quote:

Orjinalden alıntı: altuu_sh

quote:

Orjinalden alıntı: ata1903

SELAMLAR ARKADAŞLAR İGO 8 KULANAN VARMI

ben kullanıyorum; çok memnunum...

nereden indirdiniz
  • arkadaşlar destinatöre alternatif igo 8 var 3 boyutlu mükemmel türkçe yazım ve ses hatasız istiyen olursa mesaj yazsın isteyenle paylaşmaya hazırım
  • http://rapidshare.com/files/93406895/iGO8.rar.html Arkadaşlar igo 8 yeni sürüm türkçe 3 boyutlu mükemmel birşey tavsiye ediyorum sorunsuz
  • **** olan alana rapidshare yazın
  • arkadaşlar asus p535 aldım ama bilgisayardan herhangi bir pda uygun bir proğram atıyorum çalışmıyor bilgisayarla eşleştiremedim yardım cı olursanız teşekürler şimdiden aldıgım gibi duruyor usb le deniyorum bluetoot la denedim birbirini görmüyor bende mini sd attım ardan da kurmuyor uygun deyildir diyor ne yapabilirim bi yol gösteren arkadaş varmıdır acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.