Şimdi Ara

Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
9
Favori
36.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar tablet bekleme modundayken deli gibi pil bitiriyor, çözümünü bilen varmı?
  • Merhaba arkadaslar bende aldim me181cx kutu iceriginde kilif veya ekran koruyucu geliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde tablete hafiza karti taksak uygulamalari karta calistirabilirmiyiz kendi hafizasi 8 gb bunun 4gb kullanabiliriz

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Teknosa dan vpw marka bir Otg kablo aldım an disk usb mi bağladım sonra da Otg kabloyu tablete taktim hemen gordu tablet üstdeki fotoları filmleri müzikleri kısaca ne varsa gösteriyor ve içine müzik dosya fotoğraf herhangi bir ey atabiliyorum usb nin. Silebiliyorum vs vs. gerçekten kullanışlı bir le te dönüştü bu tablet :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 24 ay taahhütlü olarak tableti almayı düşünüyorum sizce taahhüt vermeye değer mi (24 aylık taahhütüm yeni bitti) tek dezavantaj cihazlı kampanyaya girince tarife ve paket değişikliği yapmıyorlar şuna geçeyim falan diyemiyorsuz
  • Sahibinden sitesinde açılmamış kutu satanlar var , bende 2 ad aldım. Birine 300 diğerine 260 tl ye anlaşıp aldım , memnunum fakat chrome açıkken birde facebook messenger açınca alet acayip kasıyor ( 2 cihazda da denedim ) sürekli ram tazelemek gerekiyor. Htc M8 cep kullanıyorum belkide o yüzden tablet bana yavaş geliyor olabilir. Navigasyon kurdum birde araç için cam tutacağı aldım , efsane bir navigasyon ve multimedia cihazına dönüştü :) Tavsiye ederim , bu paraya bu cihaz süper
  • Blade__ B kullanıcısına yanıt
    slm iyi düşünmek gerek ozaman ama internet hayatımıza girdi bikerek mecbur kulanıcaz oyle böyle hiç olmazsa bedava tabletin olur bide böyle düşün bence nacizan tavsiyelerim
  • Bende aleti sahibinden 250 tlye aldim guzel cihaz ses tuslari ve power tusuna alisamdim bir tek birde kamera keske biraz gizel olsaydi tablette hafiza karti takip uygulamalarin kurulacagi yeri secebiliosun buda guzel.

• BarGoS kullanıcısına yanıt
    Ben de hiç kasma olmadı sadece çoklu görevlerde oluyor ara sıra onu da sureklikullanmadigim pencereyi kapatıyorum zaten aldığınız fiyatlar gerçekten makul hayırlısı olsun :-)

• seferadc S kullanıcısına yanıt
    Aynen uygulamaların kurulacağı yere seçebiliyorsun bu bana da çok kullanışlı geldi. Bir de Otg kablo alıp tablete harici usb disk,klavye,mouse speaker vs bağlayabiliyorsun çok kullanışlı bir alete dönüştü tablet sürekli kullandığım için tableti haliyle bilgisayar yok gerekmek duymuyorum sudanlık tablet işlerimi rahatlıkla görebiliyor.:-)

• Arkadaşlar superonline vermişti bu tableti valide hanıma verdim kullanıyor gayet memnun, bu tablette ram temizliği nasıl yapılıyor, birde bu tablete 8 inç kılıfların hepsi uyar mı ? tavsiyeniz varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 15 Kasım 2014; 18:14:51 >
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    All in one toolbox diye bir program var onu tavsiye edebilirim ya da kendi bildirim alanında temizleme aracı var onu da kullanabilirsin.
    Tollbox'da açılışta açılmasını istemediğin programları da kapatabilirsiniz.
  • Ben de taahhüt ile bu tableti almayı düşünüyorum. Seçenekler arasında Samsung Galaxy Tab 4 7.0 da var ama bu tablet özellik olarak daha iyi gibi geldi bana. Ayrıca Samsung daha pahalı. Samsung'un yorumlarında oyun performansının kötü olduğu söyleniyor. Sizce de bunu almak daha mı mantıklı Samsung yerine?
  • bende bugün aldım. paketini bile açmadım. almak isteyen olursa satabilirim. masaüstü bilgisayarı yükseltmek için para gerekiyor. satmaya değer mi sizce?
  • arkadaşlar 24 ay asus tablet için 50mbir taahhüt verdik diyelim sonra ola ki insanlık hali gerekti ve bir şekilde taahhütü bozup iptal ettirmemiz gerekti bu kampanya için toplam ne kadar ceza ödeme ihtimali var net bilgisi olan var mı acaba rakam olarak teşekkürler
  • Güncelleme gelmiş

• Blade__ B kullanıcısına yanıt
    ◦Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dâhil (%18 KDV) 150TL kurulum bedeli, varsa tüm vergileri dâhil (%18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL aktivasyon ücreti, kampanya kapsamında yararlanılan 24 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, kampanya kapsamında seçilen cihaza göre tabletin rayiç bedeli (Samsung Galaxy Tab 4 7.0 için vergiler dâhil (%18 KDV) 449 TL, ASUS MeMO Pad 8 için vergiler dâhil (%18 KDV) 599 TL, Casper VIA T7 için vergiler dahi (%18 KDV) 349 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir güncelleme gelmiş açıklar mısınız?
  • yani iptal etmemiz gerekirse yandık desenize normalde cihazın açılmamış paketini 350tl ye satıyorlar bunlar 600tl bedel yazmış , elbette iptal etmek için almıyoruz ama sizce yada kullanan arkadaşlar için bu tahhüt olayı mantıklımı acaba çelişkide kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade__

yani iptal etmemiz gerekirse yandık desenize normalde cihazın açılmamış paketini 350tl ye satıyorlar bunlar 600tl bedel yazmış , elbette iptal etmek için almıyoruz ama sizce yada kullanan arkadaşlar için bu tahhüt olayı mantıklımı acaba çelişkide kaldım

Bu cihazın, ME181C olan modeli 600 civarları zaten normal fiyatı, bu CX biraz kırpılmış versiyonu. Onlar ME181C ye göre değerlendirmişler. Zaten butür cihaz kampanyalarında cihazın değerinin biraz üstünde fiyat biçiyorlar. İnşallah iptal ettirmemiz gerekmez...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.