Şimdi Ara

Asus Memopad 8 K011(ME181CX) Atom işlemcili Tablet ANA KONU ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
9
Favori
36.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam marketten digiturkplayi indirip maclari izleyecegim. Tabletin tv ye goruntu aktarimi varsa tableti tv ye baglayarak maclari tvden izleyecegim. Yabi goruntuyu tv ye aktarmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Tam olarak ne yapacaksın anlayamadım ama şöyle seçenekler mevcut
    Şimdi eğer film atıp tv de izlerim diyorsanız usb ile bağlayıp tv den filmi çalıştırıp izleyebilirsiniz (denedim)
    Diğer bir seçenek ise Wifi üzerinden ağ üzerinden tv de gösterip olma ihtimali var

Arkadaş, turkcell tv+, digiturkplay gibi uygulamaları tabletten açarak tv den izlemek istiyor.
    usb to hdmi aparat var sanırım ama sağlıklı görüntü verir mi bilemiyorum? Bir diğer seçenek, ezcast, miracast gibi gibi wifi üzerinden hdmi yı aktarmak, bunun için tv ye takılan 80-100 liralık bir aparat gerekli ama bununda video izlerken ne kadar sağlıklı çalıştığına emin değilim. Böyle bir tablette hdmi çıkışı olmaması çok ilginç, bence çok kaliteli ve stabil bir tablet...
    Böyle bir ihtiyacı olanlar, bu iki seçeneği denemekten başka çare yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Tam olarak ne yapacaksın anlayamadım ama şöyle seçenekler mevcut
    Şimdi eğer film atıp tv de izlerim diyorsanız usb ile bağlayıp tv den filmi çalıştırıp izleyebilirsiniz (denedim)
    Diğer bir seçenek ise Wifi üzerinden ağ üzerinden tv de gösterip olma ihtimali var

Arkadaş, turkcell tv+, digiturkplay gibi uygulamaları tabletten açarak tv den izlemek istiyor.
    usb to hdmi aparat var sanırım ama sağlıklı görüntü verir mi bilemiyorum? Bir diğer seçenek, ezcast, miracast gibi gibi wifi üzerinden hdmi yı aktarmak, bunun için tv ye takılan 80-100 liralık bir aparat gerekli ama bununda video izlerken ne kadar sağlıklı çalıştığına emin değilim. Böyle bir tablette hdmi çıkışı olmaması çok ilginç, bence çok kaliteli ve stabil bir tablet...
    Böyle bir ihtiyacı olanlar, bu iki seçeneği denemekten başka çare yok...

Aynen hocam yapmam istediğim o. USb To HDMI ile kullanmak için tabletlerde bir mod yada özellik olmalı mı acaba ?

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam benim yapmak istediğim telefon ekran görüntüsünü TV'ye aktarmak. Yani bir uygulama var onu Tvde görmek istiyorum.
  • O ozelliğin desteği telefonda yok ama aktarma yapan bir alet var ama pahalı

• Arkadaşlar merhaba , bende 181cx model tablete 5 gündür sahibim . Ana ekran geçişlerinde bazen acayip kasılmalar oluyordu , resetledim düzelmedi bu olay beni tabletten soğutmuştu resmen , ama dün nova launcher kurdum inanın bütün kasılmalar son buldu . Bu sorundan muzdarip arkadaşlar var ise nova yı öneririm.

Birde bilen arkadaşlara sormak istediğim , acaba Lollipop güncellemesi gelecekmi cihaza ?
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Hocam nedir o alet sana zahmet söyleyebilir misin?
  • Arkadaşlar,

Root'layan varsa nasıl yaptığını yazarsa iyi olur, zira hiçbir programla başarılı olamadım
  • ipee kullanıcısına yanıt
    Bir ucu micro usb diğer ucu normal usb

• İntel atom işlemci olan modelinde HAYDAY oyanayan var mı.

Samsung Tab 3'te HAYDAY donma yapıyor. Bunda da donma yapar mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

İntel atom işlemci olan modelinde HAYDAY oyanayan var mı.

Samsung Tab 3'te HAYDAY donma yapıyor. Bunda da donma yapar mı.

Eşim devamlı oynuyor, gayet akıcı sorun yok...
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bende valideye bakıyorum. Oyun tüm mahalleyi sarmış durumda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

Teşekkürler hocam. Bende valideye bakıyorum. Oyun tüm mahalleyi sarmış durumda :)

Bilmezyim, bizde de aynı durum. Bu Tablet te Hayday sıkıntısız sorun yok yani...
  • Şarj konusunda gerçekten sıkıntısı var tabletin ve güncelleme de gelecek gibi durmuyor. Sarjdan çektim yarım saat önce 10 dk dk oyun oynadım şu anda %90 şarj. Güncelleme ile şarj tüketimini azaltmaları gerek.

• Bu gün ben de aldım bu tabletten de daha kutusundan çıkarmadım cihaza rootta son durum nedir acaba vanilla android yükleyebiliyorsak efsane olur çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: juma_efsane

sıfır kapalı kutu jeletın acılmamıs asus memopad8 SATILIKTIR

fiyat ?
  • Merhaba,

Benim de bir sorum var, bu tableti pc ye usb kablo ile bağladığım zaman cihaz ismi "K011" ve toplam boyutu 3.83 GB olarak gözüküyor. Cihazın özelliklerine baktım, 16 gb olması lazım. Hadi 4 gb fln işletim sisteminin ve uygulamaların olsa geriye 10-12 gb gibi bir alan kalıyor. 3.83 GB hafızaya sadece 1 film atabiliyorum (hd) e doğal olarak tableti film izlemek için kullanamıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Yardımcı olabilir misiniz.
    Herkese teşk.ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armam Onurumdur

Merhaba,

Benim de bir sorum var, bu tableti pc ye usb kablo ile bağladığım zaman cihaz ismi "K011" ve toplam boyutu 3.83 GB olarak gözüküyor. Cihazın özelliklerine baktım, 16 gb olması lazım. Hadi 4 gb fln işletim sisteminin ve uygulamaların olsa geriye 10-12 gb gibi bir alan kalıyor. 3.83 GB hafızaya sadece 1 film atabiliyorum (hd) e doğal olarak tableti film izlemek için kullanamıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Herkese teşk.ler

Superonlinedan mi aldiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Armam Onurumdur

Merhaba,

Herkese teşk.ler

Tablet 8gb, 16gb değil !

ME181CX olan 8gb superonline ın verdiği, ME181C olan 16gb...
  • Evet aslında düşük modelleri kullanıcılarına dağıtmis. Kampanyaya katilmadan once internette arastirinca direk 16 gb model cikiyor.

Peki sd kart fln alip yukseltebilir miyiz. Kac gb a kadar destekler ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.