Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi) (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.410
Cevap
50
Favori
183.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pphammer

son lolipop kurulu ama önceki lolipopta da sık sık önce donuyor, sonra reset atıyor.
    benim anakart değişmişti, bir de sadece 3 program kullanıyorum. Başka hiçbirşey yüklü değil.

reset attığı program dizitab 1.3.1

reset devam ediyor yani :-(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    evet son güncellemede de reset devam ediyor.
    şimdi recovery den wipe yaptım. herşeyi sıfırdan kurdum. tekrar deneyeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 23 Temmuz 2015; 20:28:54 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_108358799/tm.htm

Arkadaşlar maksimum 350 tl ye babama bi tablet alacağım. aslında bu tablette yapılacak tek şey youtubeden müzik açıp dinleme olacak. yani üst bir cihaz olmasına gerek yok ama dandik çin malı da almak istemiyorum tabi.

kısa araştırmalarım sonucu şu tablete ulaştım

ASUS MEMOPAD ME176C 7 TABLET

ne hikmetse bu tableti bi tek teknosa satıyor :/

bir de şu var

ASUS MEMOPAD ME176CX

Bu ikisi aynı mı acaba?

Lafın özü sadece youtubede müzik dinlemek için bunu mu alayım yoksa ne önerirsiniz?
  • hisense sero 8. inç öneririm.
    bende hem asus 176cx hem de sero var. tercihim sero olurdu.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=102786806

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 23 Temmuz 2015; 21:59:34 >
  • saat geri kalma sorunu guncellemeden sonrada devam ediyor ...

• hocam tableti sıfırlamayı denediniz mi acaba ? bende son güncellemeden önce vardı bu sorun. son güncelleme yapmadan kendi kendine düzeldi.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Cok sifirladim hocam biraz duzeliyo sonra yine ayni sorunlar , keske kit kat a geri donebilsem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3578804

http://forum.donanimhaber.com/m_108358799/tm.htm

Arkadaşlar maksimum 350 tl ye babama bi tablet alacağım. aslında bu tablette yapılacak tek şey youtubeden müzik açıp dinleme olacak. yani üst bir cihaz olmasına gerek yok ama dandik çin malı da almak istemiyorum tabi.

kısa araştırmalarım sonucu şu tablete ulaştım

ASUS MEMOPAD ME176C 7 TABLET

ne hikmetse bu tableti bi tek teknosa satıyor :/

bir de şu var

ASUS MEMOPAD ME176CX

Bu ikisi aynı mı acaba?

Lafın özü sadece youtubede müzik dinlemek için bunu mu alayım yoksa ne önerirsiniz?

CX'de arka kamera 2 mp ön kamera 0.3 mp, dahili hafıza 8 gb. C'de ise arka kamera 5 mp, ön kamera 2 mp, dahili hafıza 16 gb.

• asus me176c güncelleme geldikten sonra kapandı açılmıyor android ekranında kaldı allah rızası için biri yardım etsin tableti gözden çıkardım bana hafızasındaki fotoğraflar lazım bebeğimizin 1.5 yıllık geçmişi içindeydi cevap veren olursa şimdiden tşkrler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubora

Arkadaşlar tableti aldığımda hiç güncelleme yapmadan biraz kurcaladigimda pc ye usb ile baglayinca sarj olmasino engelleme gibi bir secenek vardi ayarlarda. Guncellemeleri lollipoptan oncesine kadar yaptim suan hala 4.4.2 ama o ayari bulamıyorum. Güncellemelerle o ayar gitti mi? Bilgisayara her bagladigimda zirt pirt sarj olmasini istemiyorum. Bunu engellemem lazim . Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilen yok mu bu durumu arkadaşlar?
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    O 41 MB'lık güncelleme lollipop güncellemesinden sonra gelen ilk güncelleme.
    Mutlaka yükleyin, performans artışı fark edilir derecede artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: princeofdarks

asus me176c güncelleme geldikten sonra kapandı açılmıyor android ekranında kaldı allah rızası için biri yardım etsin tableti gözden çıkardım bana hafızasındaki fotoğraflar lazım bebeğimizin 1.5 yıllık geçmişi içindeydi cevap veren olursa şimdiden tşkrler.

tabletle fotoğrafmı çekilir keşke flash disk alsaydınız. servis anakartı değiştirir resimler silinir.

tableti şarja takıp açma düğmesine uzun basın.

olmazsa ses açma ve açma düğmesine uzun basıp deneyin.

• Merhaba arkadaşlar,
    Cx modelini kullanıyorum. Sanırım tableti brick yaptım. Açılışta bu resim geliyor.
     ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi)

Garantiye Göndermeden kurtarma ihtimalim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga1461 -- 29 Temmuz 2015; 4:43:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

Merhaba arkadaşlar,
    Cx modelini kullanıyorum. Sanırım tableti brick yaptım. Açılışta bu resim geliyor.
     ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi)

Garantiye Göndermeden kurtarma ihtimalim var mı?

Stock ROM kurmayı deneyin hocam, umarım halledersiniz.
  • Hazırlanmış bir anlatım konusu var mı göremedim, bulamadım da googledan.
    Zaten dün gece uğraşırken (wipe vs. ararken) bi anda açabildim. En son reboot'a bastım elim de ses açma tuşundaydı. açıldı ve sorun yok.
    Zaten şu bilinen apk dosyası ile root yaptıktan sonra supersu'nun güncelleme istemesi sonucu bile bile twrp ile güncelle seçeneğini seçtiğim için böyle oldu. Bi anlamda kaşındım :D
    Yardım için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga1461 -- 29 Temmuz 2015; 16:41:46 >
  • tolga1461 kullanıcısına yanıt
    Bu görüntü ekrandayken güç tuşuna basılı tutup ses açma tuşuna basıp bırakmayı denediniz mi?
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi bi çok şey denedim :)
    4 seçenek geliyodu ve bunların içinde wipe ile ilgili hiçbirşey yoktu. Her neyse sorun yanlışlıkla da olsa çözüldü :)
    şimdilik sorun yok ama bu işleri iyi bilenler bu konular ile ilgili kullanıcı rehberi hazırlasalar gerçekten muhteşem olur.
  • 176cx modelini bugün yeğenime aldım hediye. . Daha vermedim oyun vs yükledim.. iş görür bi cihaz.. ama güncelleme dediğimde lolipop görmüyor kitkatta şuan..

• cihazı almayı düşünüyorum ama lolipopta sıkıntı çıkarması kafamı karıştırdı
    yardımcı olabilcek var mı?
  • tolga1461 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ekran çıkınca ses tuşlarına basılı tutmayı denedin mi? Recovery menüsüne girerken de benzer hatayı veriyor ama ses tuşlarına basılı tutunca menü geliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 31 Temmuz 2015; 2:34:03 >
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.