Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi) (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.410
Cevap
50
Favori
183.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler İstanbul da nerde bulabilirim bu tableti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Joker Face- kullanıcısına yanıt
    teknosanın sitesinde bu ürünü bulun ve türkiye de hangi mağazalarda olduğunu görün. mağaza da varsa gitmeden önce telefonla görüşün. belki teşhir ürünü olabilir.

2. el düşünürsen ben satıyorum haberin olsun hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lincoln-kill

40 mb lık guncellemeden sonra daha cok reset atmaya basladi ve donmaya en azindan bende boyle

ben yüklemeyim madem yeniden servise vermek istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    ben son güncelleme ile 1-2 gündür kullanıyorum öyle reset sorunu falan olmadı hocam. aksine stabilite artmış. takılmalar azalmış. herhalde son güncelleme ile bugları düzeltmişler..
  • Arkadaslar 176cx modeli tableti forumdan bi arkadastan kapali kutuda aldim. Cihaz 5dkda bir donuyordu. Tablet uzerinden guncellersem belki duzelir dedim ama guncellemeden sonra asus yazisinda donup kaliyor. Pratik bir cozumu var mi?

Asus servisine goturdum fakat tabletlere baska bir yer bakiyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

ben son güncelleme ile 1-2 gündür kullanıyorum öyle reset sorunu falan olmadı hocam. aksine stabilite artmış. takılmalar azalmış. herhalde son güncelleme ile bugları düzeltmişler..

ilk lolipop sürümünde reset sorunu varmıydı bu son güncellemeden evvel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VICTRIX

Arkadaşlar merhaba, ASUS ME176CX kullanıcısıydım. Cihazın bataryası arızalı olduğu için garantiden iade oldu ve fatura tutarını geri aldım. Genel olarak cihazdan memnundum ama şans işte. Tableti uzun süre kullanmak için Nisan ayında kılıf da almıştım. Kılıf boşta kaldı.

35 TL ye almıştım, isteyen olursa 20 TL ye verebilirim. Kılıfla beraber 1 tanede ekran filmi var.

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi)
     ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi)

8 - 9 aydır kullanıyorum ben buna benzer kılıfı. aynısı ise çok kaliteli sağlam tavsiye ederim ve ben 40 tl ye almıştım
  • selmand kullanıcısına yanıt
    tableti aldım alalı hiç reset sorunu yaşamadım hocam...
  • Merhaba bende bu tabletten aldım dün itibariyle 176c modeli 16 gb
    Yazılım Sürümü güncelledi hemen Sürüm 4.4.2 kitkat ww-3.1.23.158
    Bu Sürüm nasıldır arkadaşlar stabilizedir
    Lolipop güncellemesi yapıyım mı acaba cihazda Sıkıntılar çıkabiliyormuş heralde,
    Nasıl yapılacak 5.0 Güncellemesi şu anda görmedi cihazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz40 -- 21 Temmuz 2015; 16:23:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Merhaba bende bu tabletten aldım dün itibariyle 176c modeli 16 gb
    Lolipop güncellemesi yapıyım mı acaba cihazda Sıkıntılar çıkabiliyormuş heralde,

ben en son sürümü kullanıyorum ve problem yok.
  • Asus'un kendi müzik çalarını beğenmediğim için Stellio kullanıyorum müzik dinlemek için.Ancak bildirim panelindeki butonlara bastığımda hiç bir şey yapmıyor.Bir sürü müzik çalar denedim: Aimp,Player Pro,Poweramp... hepainde aynı.Ama bunu Asus'un kendi müzik çalarında ve Google Play Music'de yapmıyor.Kitkatta bu yoktu.Bu sorun sadece bende mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Merhaba bende bu tabletten aldım dün itibariyle 176c modeli 16 gb

lolipop güncelleme yaptım çok büyük bir hata imiş şimdi servise gönderdim kitkat a geri çevirsinler diye. Anlayacağınız sakın kitkat tan ayrılmayın

• muccos kullanıcısına yanıt
    musicxmatch kullaniyorum oyle bir sorun yok

• yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Bende de tüm güncellemeler kurulu durumda, herhangi bir sıkıntı yok, gayet memnunum.

• son lolipop kurulu ama önceki lolipopta da sık sık önce donuyor, sonra reset atıyor.
    benim anakart değişmişti, bir de sadece 3 program kullanıyorum. Başka hiçbirşey yüklü değil.

reset attığı program dizitab 1.3.1
  • O zaman örnek olarak Aimp'i kurup deneyebilir misiniz? Sizde olmazsa bu sorun wipe-data yaparım.

• İyi (kaliteli) bir ekran koruyucu önerebilecek var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmileGaillard

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

5.1.1 henüz çıkmadı.

wiki sayfasında stable release olarak gözüküyor allah allah

5.1.1 ile ilgili gelişme var mı?
  • muccos kullanıcısına yanıt
    denedikten sonra haber veririm :)

• lolipopta ben tablete root atmıştım uygulama falan sildim şimdi güncelleme olmuyor hangisini yüklemem lazım(hangisi full rom)
    https://www.asus.com/tr/Tablets/ASUS_MeMO_Pad_7_ME176C/HelpDesk_Download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1551 -- 23 Temmuz 2015; 12:50:20 >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.