Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi) (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.410
Cevap
50
Favori
183.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba önceki yazıları okumadım,bende de k01 modeli var vodem ekleyebilirmiyim otg var USB bellek olarak görüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tablete wipe ile format atip ilk haline getirmistim ama uzun zamandir kurtulamadigim bir problem var; her internet tarayicisinda ayni sorun cikiyor. Site acmaya calistigimda direk adver bilmemne linkleriyle olmadik sayfalara yonlendiriyor. Virus taramasi dahil herseyi denedim, siyiricam artik,

Ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: morphsonur

Arkadaslar tablete wipe ile format atip ilk haline getirmistim ama uzun zamandir kurtulamadigim bir problem var; her internet tarayicisinda ayni sorun cikiyor. Site acmaya calistigimda direk adver bilmemne linkleriyle olmadik sayfalara yonlendiriyor. Virus taramasi dahil herseyi denedim, siyiricam artik,

Ne yapabilirim

fabrikalara ayarlarına dönüp, gmail hesabını eklemeden interneti dener misin?
    belki gmail hesabını ekleyince programlar tablete inip bozuyordur.
  • arkadaşlar merhaba,
    önceden sorulmuş olabilir forum içi aea dedim ama sonuca ulaşamadım. şu an tablette android 5.0 yüklü. google play deki uygulamaların hepsini güncelle diyorum, 3 saat oldu güncelleme bir iki uygulamaya yapılmış geriye kalan 10-15 uygulama güncelleniyor diyor. bu durum normal olmasa gerek. yardımcı olabilecek var mı?
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    Selamlar.
    Depolama alanında yeterli boş yer var mı?
    Google Play önbellek verilerini silmeniz veya "wipe cache partition" işlemini yapmanız gerekebilir.
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    toplam alan 10,87/16,00 GB
    Kullanılabilir 8,84 GB
    Uygulamalar 1,39 GB
    uygulamaların önbelleğini temizledim, sistemi sıfırladım ama sorun devam ediyor. gmail kullanıcı değişikliği yaptım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: morphsonur

Arkadaslar tablete wipe ile format atip ilk haline getirmistim ama uzun zamandir kurtulamadigim bir problem var; her internet tarayicisinda ayni sorun cikiyor. Site acmaya calistigimda direk adver bilmemne linkleriyle olmadik sayfalara yonlendiriyor. Virus taramasi dahil herseyi denedim, siyiricam artik,

Ne yapabilirim

modeme giriyor virüs modemi fabrika ayarlarına döndürüp tabletinde tüm geçmiş ve çerez bilgilerini silin.
  • Saat'in geri kalması sorununu asus clock uygulamasını google play den güncelleyerek ortadan kaldırdım.

Batarya tasarruf modunda olabilir mi? Güncellemeleri standart modun dışında çok yavaş yüklüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Flip cover aldım tablet için. Kılıfı kapatınca ekran kapanıyor açılınca açılıyor. Buraya kadar sorun yok. Ama kılıfın ekranı kapatan kısmını tabletin arkasına katladığımda ekran yine kapanıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır? Yada sorun kılıfa mı acaba

• Merhaba arkadaşlar.
    Flip cover aldım tablet için. Kılıfı kapatınca ekran kapanıyor açılınca açılıyor. Buraya kadar sorun yok. Ama kılıfın ekranı kapatan kısmını tabletin arkasına katladığımda ekran yine kapanıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır? Yada sorun kılıfta mıdır?

• tolga1461 kullanıcısına yanıt
    Sanırım arkaya yaslayınca cihaz kılıf kapandı diye anlayıp ekranı kapatıyor.Kılıf Asus'unsa kılıfta bir sorun olacağını düşünmüyorum.Hem ekran kapanırsa tekrar açın. Büyük bir sorun değil bu.Başka kılıf kullanan varsa onlara sorun

• muccos kullanıcısına yanıt
    Kılıf asusun değil :( aliexpressten aldım. Ayrıca başka kılıf kullananlara sormak için zaten buraya yazdım
    Ayrıca cevabınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Gecen yazdan beridir ekranın alt sol köşesi çatlak seklinde kullanıyor. Sorunsuz çalışmakta. Servis 240 TL talep etmiş vazgecmistim. Bu arada sanirim dokunmatik cam catlak ic ekran degil. Buna digitizer deniliyor sanirim. Aliexpress te var ama acaba sorun cikar mi? Ayrıca ben değiştirebilir miyim? Gerçi alsam bile tamamen Çalışmayana kadar kurcalamam. Zira dediğim gibi sorunsuz çalışıyor. Hem zaten çocukların elinde. Ekran koruyucusu yenileşme belki biraz daha ömürlü olur. Sanırım ekran jelatini çatlağın ilerlemesini önler. Değerli onerilerimizi bekliyorum saygılar.http://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=asus+memo+pad+7+me176cx+digitizer

Yok mu bilgisi olan?

• Cok fazla yeniden baslatmaya başladı kendini tablet durduk yere. Neden oluyor ki boyle. Birde wireless isaretinin yaninda bir el isareti cikiyor yasakli der gibi. Bunun nedeni nedir

• Simofle kullanıcısına yanıt
    Yasak el işareti sessiz modda demek de arada bir bende de tablet yeniden başlıyordu.

• arkadaşlar 182 nasıl geri yükleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: süraka

arkadaşlar 182 nasıl geri yükleyebilirim

Servise vermeniz lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eceng

quote:

Servise vermeniz lazim.

rervise vermem elinde recovery yedeği olan varsa bu işi halledebilirim
  • quote:

quote:

quote:

Servise vermeniz lazim.

Bootloaderlar farkli oldugu icin olmuyormuş sanirim bende cok ugrasmistim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Servise vermeniz lazim.

Bootloaderlar farkli oldugu icin olmuyormuş sanirim bende cok ugrasmistim.

teeşekkürler ,o halde güncelleme gelene kadar bu şekilde kullanacağız

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.