Şimdi Ara

Asus M5A97 R2.0 Çıldırtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, oyun amaçlı kullandığım bilgisarımdan stock amd fanından kurtulayım dedim ve thermaltake contac 30 aldım. Her ne kadar bu soğutucuyu kurmak karışık olsa da youtube da 30 dakikalık bir güzel video var. Ancak ben sıkıntıyı başka yerde yaşadım.

Önce stock fanı soğutucusuyla birlikte çıkardım. Sonra problemler başladı. Yanlışım varsa düzeltin. Aşağıdaki fotoda gözüken 4 vidayı sökmem gerekiyor diye biliyorum ancak elimde 2 yıldız ve 1 düz tornavida var. Ne yaptıysam sökemedim sadece birini sökebildim. Kaslı arkadaşlar denedi olmadı. Kartı kırmaktan korkuyorum. Bu vidalar fabrikasyon vidalı mı? Elektrikli tornavida mı gerekir?

Bütün hevesim kaçtı

Asus M5A97 R2.0 Çıldırtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voldemort1923 -- 23 Kasım 2013; 21:42:38 >

• Çok rahat sökülüyor olması lazım ama sizdeki tornaida küçük herhalde
  • Ride Or Die kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 8 Şubat 2023; 21:0:36 >
  • M5a97 evoda yıldız tornavidayla çok rahat çıkardım ben onları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkishDrifter kullanıcısına yanıt
    kafayı yemek üzereyim 3 saat uğraştım, şaka gelecek ama 3 saat 4 vidayı sökebilmek için ve sadece 1i söküldü. ve elde var sıfır ne yapcağımı da bilemiyorum artık.
  • voldemort1923 kullanıcısına yanıt
    Ben böyle bir sorun yaşamadım 2 çevirdim çıktı. İlginç bir sorun.
  • Uygun bir tornavida bulun, rahat çıkması lazım onun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 vidasini sokmem 2 dk mı almamıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voldemort1923 kullanıcısına yanıt
    benim anladığım:uygun uçlu tornavida seçilmemiş...vidayı sökmeye uğraşırken,karşılığıda dönüyor-karşılığını bir şekilde tutmak gerekir-butür civatalar gevşeyip düşmesin diye genelde boya veya kontra kullanılır..
    veya yalama olmuştur..sökmeye çalıştığınız tarafı yukarıya doğru kastırarak(tamamını deyil karşılıklı azar azar)sökmeye çalışmak..el becerinize güvenemiyorsanız pro.yardım almak...
  • bende rahat sökmüştüm o vidaları tam oturan tornavida ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.