Şimdi Ara

Asus laptop Format

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Asus k53sd laptopa sahibim. Format atmak istiyorum ancak daha önce laptapa hiç format atmadım ve kurulum cd si yok.

Şuan basic kullanıyorum ultimate çevirmek istiyorum internetten ultimate kurulum dosyasını yani format dosyasını indirdim.

USB ile format atma şansım var mı yahut pc kendi kendine format atabiliyor mu? D klasörüme format atmadan c ye format atıp basic i ultimate çevirebi
    lir miyim.

Teşekkürler.

• Merhaba. Lütfen konu açmadan önce google'da biraz araştırma yapınız. Zira aradığınız sorunun cevabı fazlasıyla mevcut. Sizin yerinize bunu şimdilik ben yapıyorum.

http://www.bilisimextra.com/windows-7-format-nasil-atilirresimli-anlatim/
  • Öncelikle teşekkür ederim.

Bu şekilde bende bir kaç yerde rastladım ancak format atma ve merak ettiğim diğer konuları tam kapsamlı olarak ve net bir şekilde cevap veren siteye rastlamadım.

Örneğin asus k53sd de kendi kendine format atma var mı yahut basicten ultimate geçme var mı gibii?
  • Bu konular hakkında fazla bir bilginiz yoksa ve verdiğim linkten'de baktığınızda yapamıyorsanız tavsiyem bir bilene danışmanız yönünde. Format atmaya çalışırken kurcalayıp var olan dosyalarınızdan da olabilirsiniz...
  • Doğru haklısınız teşekkür ederım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.