Şimdi Ara

Asus Laptop BIOS Girmeme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar Asus x550l laptop acilista once siyah ekranla bekliyor. Biraz sonra Asus yazisi gelmeden direkt Win 10 açılış ekranı geliyor. Bir türlü BIOS'a giremiyorum. Format atacağım ne BIOS'a girebiliyorum ne de boot ekranini acabiliyorum hicbir tus kombimasyonu calismiyor. Ayrıca kurtarma seceneklerinden de girmeyi denedim yeniden baslar deyine PC kapaniyor açılıyor ama BIOS'a yine girmiyor. Bu sefer Win'da açılmıyor öyle bekliyor. Var mi bir cozum yolu?

Her yolu denedim shifte Basili tutup uefiyi ordan okuttum olmadı yine ordan biosa girmeye calistim yine olmadı ordan her biosa veya uefi ye girdigimde bilgisayar yeniden başlıyor ama bir türlü ne biosa giriyor ne de uefiyi aciyor öyle e bekliyor açık halde ekran bile açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sorun biosta değil.bende de olmuştu deli gibi sorunu araşyırdım bulamadım.1

defalarca format attım ama sorun hep aynı asus logosunda kalıyordu.ilk başlarda 10 defa da 3 kez açılmayan son zamanlarda 10 defa 1 açılan laptopa dönüştü.sorun işlemci beslemesindeymiş.bi uzman servisi öğrendim de o çözdü sağolsun.parasını aldı tabi ama sağolsun diyorum çünkü işten anlamayan servis bozuntularıı format atıp geri veriyorlardı.gereksiz paramızı aldılar.ama bu adam işi biliyor.üstelik rskisinden çok daha hızlandı.ssd takmış gibi oldu nerdeyse. bu x55 serilerinde kronikmiş işlemci besleme sorunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.